BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820

navid+267

عضو جدید
Apr 23, 2019
1
چقدر این فیلم joker زیبا بود به معنای واقعی کلمه. یجورایی شبیه فیلم taxi driver بود.
وقتی حس کنی هیچ اهمیتی نداری اون بیرون ( نه دوستی نه عشقی نه هیچی ... ) اونموقس کم کم این ایده به ذهن ادم میرسه که وقتی واس اونا هیچ اهمیتی ندارم چرا من باس بهشون اهمیت بدم ؟! چرا باید واسم مهم باشن ؟ چرا نگران طرز فکرشون نسبت بهم باشم یا نگران برداشتای چرتشون از کارای احمقانم ؟!
ژوکر داستان خیلیامونه ... ادمای تنها و مطرود ( به هر دلیلی ) که هرگونه تلاش و تقلایی واس اوردن لبخند رو لب ادمای دورمون منجر به شکست میشه شاید نه بخاطر اینکه حرفای جالب و بامزه نمیزنیم؟ ... نه قضیا اینه ادما واس خندیدن به جوکات باس اول از تو خوششون بیاد و اینجا کسی از ما خوشش نمیاد .. اینجا اصلا کسی جوکای مارو نمیشنوه ... ماسک دلقک نماد یه مدت طولانی تلاش ما واس جلب توجه ادمای دورمون بوده که خب هیچ نتیجه ای نداشته.
شاید جوکایی گه میگیم خنده دار دار نیس ولی کارای دیگه ایم واس جلب توجهشون هست : ایجاد ترس و دلهره.
شاید شخصیت کمدی من واسشون جالب نباشه اما قطعا شخصیت ترسناک من توجهشونو جلب میکنه.
------------------------
دوستان کتاب killing joke رو لینکشو میدین ؟! همونی که این فیلم طبقش ساخته شده.

• Like
Reactions: mikael1026

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,522
نام
سپهر
این کمپین های حمایتی چطور عمل می کنند؟ آیا تاثیر می ذارن روی برخی مسائل؟ الان حیف نیست کمپین راه بیاندازیم که آرون پاول را به اسکار نزدیک کنیم!؟

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من سریال رو کامل ندیدم تا اخر فصل سومش رو دیدم. اونطور که همه رو جذب کرد من و جذب نکرد. ولی امروز نشستم و فیلم رو دیدم. به نظر واقعا چرت بود. کل داستان فیلم رو (دقت کنید کلش نه خلاصه) میشه تو سه جمله تعریف کرد. شاید واسه طرفدار‌های سریال خیلی جذاب بوده باشه ولی برای منی که عاشق سریالش نبودم این فیلم افتضاح بود.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,522
نام
سپهر
من سریال رو کامل ندیدم تا اخر فصل سومش رو دیدم. اونطور که همه رو جذب کرد من و جذب نکرد. ولی امروز نشستم و فیلم رو دیدم. به نظر واقعا چرت بود. کل داستان فیلم رو (دقت کنید کلش نه خلاصه) میشه تو سه جمله تعریف کرد. شاید واسه طرفدار‌های سریال خیلی جذاب بوده باشه ولی برای منی که عاشق سریالش نبودم این فیلم افتضاح بود.

در قلبم، تو عجیب ترین کاربر و غیرعاقلانه ترین مخاطب سینما برایم تبدیل شدی. واقعا نمی دانم چگونه تو را توصیف کنم که سریال را تا فصل سوم بیشتر ندیدی و بعد می شینی این فیلم رو می بینی که یکجورایی حسن ختام سریال را داره؟ احساس کردم الان تو دنیای Upside Down هستم!

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
در قلبم، تو عجیب ترین کاربر و غیرعاقلانه ترین مخاطب سینما برایم تبدیل شدی. واقعا نمی دانم چگونه تو را توصیف کنم که سریال را تا فصل سوم بیشتر ندیدی و بعد می شینی این فیلم رو می بینی که یکجورایی حسن ختام سریال را داره؟ احساس کردم الان تو دنیای Upside Down هستم!
من فصل یک رو دیدم خوشم نیومد ندیدم!

• Like
Reactions: TheGodfather

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,525
نام
محمد
سبک کار روتن چجوره؟ میانگین امتیاز 100؟ :|
من زیاد دیدم مگه میشه؟
فکر کنم امتیازهای بالای 60 رو Fresh در نظر می گیره و زیر 60 رو Rotten. البته عددها رو دقیق مطمئن نیستم. حالا یه فیلم کل امتیازاتش بالای 60 باشه، درصد نهاییش میشه 100:D در اصل میانگین نمرات نیست، درصد نقدهای مثبت هست.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
این حجم از خودستایی و قضاوت کردند هم برای من عجیبه!
اگر بریکینگ بد معنای ناب و خالص سینماست که دیگه هیچ!!
باید همه‌مون هرچی دیدیم رو بندازیم توی توالت و سیفون رو بکشیم!
من قبلا هم گفتم حالا نمیدونم توی همین تاپیک بوده یا تاپیک سریال، به هیچ وجه نتونستم با بریکینگ بد حال کنم!
در بهترین تلاشم تونستم تا دو الی سه قسمت از فصل دوم رو برسم. به هیچ وجه منو مجذوب خودش نکرد، شاید یکی از مهم‌ترین دلایلش همین حضور آرون پال باشه! واقعا ازش متاسفانه بیزارم!!
ولی از سمتی از یک ماه پیش تا الان دارم "بهتره با سال تماس بگیری" رو می‌بینم!
بی نهایت جالب و دلچسبه برام، هم بازی بازیگرا، هم داستان و هم فیلمبرداری و شهر بی‌نظیر آلبوکرکی!!
نمیدونم چرا خیلی‌ها دوست دارن بهترین سریال تاریخ تلویزیون و حتی مفهوم واقعی سینما رو بریکینگ بد بدونن!
نمیدونم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر