K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یادته گفته بودم این فیلم هر طور شده رکورد اواتارو میشکنه ولی هی مقاومت می کردی :D
حالا هنوزم نظرت همونه ؟ :D
نمیزنه ببین کی گفتم :D

پ.ن :

screenshot-screenrant.com-2019.06.20-12-37-55.png

======================
اهم اهم برید کنار :

screenshot-twitter.com-2019.06.20-12-30-17.png

:D :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Venom-and-Spider-Man.jpg

طی صحبت های اخیر انجام شده وبسایت Cinema Blend با کوین فایگی، فیلم مرد عنکبوتی و ونوم ایده جالبی خواهد بود اما همه اینها به کمپانی سونی بستگی دارد. زیرا این سونی است که صاحب حقوق این دو شخصیت است.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
عزیزان فروشگاه یا مغازه یا مرکزی در تهران میشناسید
که فیلم و سریال در قالب دی‌وی‌دی و بلو-ری بفروشه؟!
{همین نسخه‌هایی که معمولا حاوی یه دیسک که روش عکس فیلم یا سریال چاپ شده و درون یه قابِ}
مرسی

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سرت تو کار خودت باشه

شما و دوستانی که لایکت کردند احتمالا از حرف من بدتون امده ولی عزیز عین واقعیت رو گفتم

نه تنهای ویلین بعدی دنیای مارول، بلکه ویلین بعدی کل سینما همین مخاطبین عمده ای هستند که پای فازهای بعدی دنیای مارول بشینند. فیلمهایی که نه جهان بینی خاصی دارند، نه فرمی جدیدی ارائه میکنند و نه هیچی! صرفا عین شابلون یکسری الگو تکرار میشه

در تاریخ سینما از دوران فیلم های وسترن اسپاگتی و گنگستری و جنگی و اکشن های ارنولدی و غیره هر موجی بوده بالاخره تموم شده و حتی در سینمای فانتزی هر فرانچایزی بالاخره پایانی داشته همچون هری پاتر (که ادامه اش حیوانات شگفت انگیز با مخ خورد زمین)، ارباب حلقه ها (که ادامه اش هابیت شکست خورد) و سری فیلمهای اکس من، دزدان دریایی کاراییب و حتی جنگ ستارگان غیره ... همه یک نقطه اوج پایانی داشتند ولی خب کمپانی ها بابت پول پرستی بیش از حد ادامه دادند اما با عدم استقبال مخاطبین رو به رو شدند

فیلمهای دنیای مارول حالا دوره طولانی تری نسبت به فرانچایزهای گذشته روی اوج بودند ولی بالاخره باید به پایان برسن و به نظر eng game بهترین پایان بود. اگر قرار باشه این شابلون مثل گذشته مخاطب داشته باشه و پول ساز، مشکل واقعی برای سینما به وجود میاد. و این مسله صرفا حرف من نیست و افراد بزرگی مثل جیمز کامرون درباره اش صحبت کردند

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
شما و دوستانی که لایکت کردند احتمالا از حرف من بدتون امده ولی عزیز عین واقعیت رو گفتم

نه تنهای ویلین بعدی دنیای مارول، بلکه ویلین بعدی کل سینما همین مخاطبین عمده ای هستند که پای فازهای بعدی دنیای مارول بشینند. فیلمهایی که نه جهان بینی خاصی دارند، نه فرمی جدیدی ارائه میکنند و نه هیچی! صرفا عین شابلون یکسری الگو تکرار میشه

در تاریخ سینما از دوران فیلم های وسترن اسپاگتی و گنگستری و جنگی و اکشن های ارنولدی و غیره هر موجی بوده بالاخره تموم شده و حتی در سینمای فانتزی هر فرانچایزی بالاخره پایانی داشته همچون هری پاتر (که ادامه اش حیوانات شگفت انگیز با مخ خورد زمین)، ارباب حلقه ها (که ادامه اش هابیت شکست خورد) و سری فیلمهای اکس من، دزدان دریایی کاراییب و حتی جنگ ستارگان غیره ... همه یک نقطه اوج پایانی داشتند ولی خب کمپانی ها بابت پول پرستی بیش از حد ادامه دادند اما با عدم استقبال مخاطبین رو به رو شدند

فیلمهای دنیای مارول حالا دوره طولانی تری نسبت به فرانچایزهای گذشته روی اوج بودند ولی بالاخره باید به پایان برسن و به نظر eng game بهترین پایان بود. اگر قرار باشه این شابلون مثل گذشته مخاطب داشته باشه و پول ساز باشه مشکل واقعی برای سینما به وجود میاد. و این مسله صرفا حرف من نیست و افراد بزرگی مثل جیمز کامرون درباره اش صحبت کردندن
نمی شد فقط به لایک بسنده کرد علی جان عین واقعیت رو در مورد فیلم های مارول گفتی. دمت گرم. دوستان عزیزی که می خوان منو ترور کنند من الان سرکارم، ممکنه دیر جوابتونو بدم

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر