Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
همين ك ميگين يكي ميميره اينجا خودش واسه من اسپويل ميشه ديگه تا اخر فيلم منتظر مرگ يكي از شخصيتا ميمونم :D بهترين كيفيتي كه تا الان اومده چيه و از كجا دانلودش كنيم ؟

• Like
Reactions: TheGodfather

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
آقا منم اینفینتی وار رو بیشتر دوست داشتم. یکم لس بود این قضیه کوانتومشون و من نفهمیدم تسراکت که دست لوکی افتاد چیجوری اون رو از لوکی گرفتن و برگشتن جلو....
-یکم نمره متا روو آدم تاثیر میذاره
- اینکه مرگ تونی استارک برام اسپویل شده بود خیلی به ضربه فیلم برا من کمک کرد...
- به نظر من بار درام اینفینیتی وار توو لحظه آخر فیلم با اون موزیکش کاملا حالت سوگواری تری به مخاطب میداد تا مرگ تونی...
-افتتاحیه اولین سکانس اینفینیتی وار کجا، اند گیم کجا، افتتاحیه iw برام یه شوک عجیب و غریب بود که حس در پوست خود نمی گنجم رو بهم میداد.
- ولی خوب با همه این احوال و همذات پنداری های تانوس توو iw بازم جنگ حماسی ای داشت با اونجرز، در حد و اندازه های اسمش بود واقعا!

• Like
Reactions: TheGodfather

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Spider-Man: Far From Home Is The Last MCU Phase 3 Movie, Not Endgame

به شخصه امیدوارم بهونه ای باشه واسه چیزی که قرار تو EG اتقاق بیوفته وگرنه خیلی مصخره میشه اگه فاز چهار نخواد از اینجا شروع بشه قشنگ باید گفت خاک بر سر کوین فاگی چون Endgame به معنای واقعی Endgame ـه واسه 10 سال ضمینه چینی ! فاز 4 به نظرم مال ـه نسل بعد شخصیت های مارول ـه و خیلی ضایع میتونه باشه این حرکت !

از این جهت میگم که فیلم به هیچ وجه صحنه Post-Credits نداره و قشنگ داره میگه تموم شد ـه کارمون با این Setup ـی که از فاز یک داشتیم میچیدیم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
'Avengers: Endgame' shatters records with $1.2 billion opening
فروش جهانی EG در عرض 4 روز رسید به رقم 1.2 میلیارد دلار برای مقایسه IW تو مدت مشابه حدود 640 میلیون دلار فروخته بود البته با این تفاوقت که فیلم توی چین اصلا اون موقع اکران نشده بود ولی EG به صورت همزمان توی کل جهان از جمله چین اکران شده و این رقم خیره کننده رو به جای گذاشته تا حالا هیچ فیلمی نتونسته تو مدت مشابه اینقدر بفروشه در ضمن فروش اخر هفته فیلم تو امریکای شمالی 350 میلیون دلار براورد شده که حدود 100 میلیون دلار بیشتر از رکورد دار قبلی که خود IW باشه هستش !

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
'Avengers: Endgame' shatters records with $1.2 billion opening
فروش جهانی EG در عرض 4 روز رسید به رقم 1.2 میلیارد دلار برای مقایسه IW تو مدت مشابه حدود 640 میلیون دلار فروخته بود البته با این تفاوقت که فیلم توی چین اصلا اون موقع اکران نشده بود ولی EG به صورت همزمان توی کل جهان از جمله چین اکران شده واین رقم خیره کننده رو به جای گذاشته تا حالا هیچ فیلمی نتونسته تو مدت مشابه اینقدر بفروشه در ضمن فروش اخر هفته فیلم تو امریکای شمالی 350 میلیون دلار براورد شده که حدود 100 میلیون دلار بیشتر از رکورد دار قبلی که خود IW باشه هستش !
IW فکر کنم در عرض 9 روز به یه میلیارد رسید. این یکی ترکونده.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
IW فکر کنم در عرض 9 روز به یه میلیارد رسید. این یکی ترکونده.
اون اگه بازار چین رو همون اول میداشت احتملا تو وضعیت مشابه میتونست 1 میلیارد رو راحت رد کنه ولی خوب برنامه اکرانش خیلی پخش و پلا بود EG تقریبا با فاصله دو روزـه تو همه جای جهان اکران شد فقط 300 میل تو چین فروخته تا الان !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر