-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
اون اگه بازار چین رو همون اول میداشت احتملا تو وضعیت مشابه میتونست 1 میلیارد رو راحت رد کنه ولی خوب برنامه اکرانش خیلی پخش و پلا بود EG تقریبا با فاصله دو روزـه تو همه جای جهان اکران شد فقط 300 میل تو چین فروخته تا الان !
حتی اگه چین رو هم میداشت باز هم نمیتونست 4 روزه به 1.2 میلیارد برسه. فکر کنم هایپ ملت رو ترکونده. کلیپ بنگلادش رو دیدی که چطور برای فیلم هجوم میبرن؟ یه چیز عجیبیه این فیلم.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
نمیدونم چجوری میگید نمیتونه رکورد آواتارو بزنه ؟!
اینفینیتی وار نزدیک ۲.۱ میلیارد دلار فروخت و صرفا نزدیک ۷۰۰ میلیون دلار با رکورد آواتار فاصله داشت
همین الان اند گیم پیش بینی کرده باکس آفیس موجو که تو ۵ روز اول احتمال داره یک میلیارد رو رد کنه و این یعنی طی هفت رو قطعا ۱.۲ میلیاردو رد میکنه و اگه بتونه هفته دوم سقوط آزاد نداشته باشه میتونه دو میلیاردو رد کنه و از اونجا به بعد رکورد آواتار در دسترسه
خودم شخصا فک میکنم فیلم حدودا ۲.۵ میلیارد بفروشه نهایتا ولی اگه هایپش تا هفته سوم ادامه داشته باشه راحت آواتارو رد میکنه
ولی با احتساب تورم همه اینا عددی نیستن جلوی برباد رفته :D اون زمان با اون امکانات حدود 3 میلیارد دلار فروخته :D اون جدول باکس آفیس موجو که با احتساب تورم زده خیلی چیز خوفیه به عظمت به سری فیلما آدم پی میبره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
حتی اگه چین رو هم میداشت باز هم نمیتونست 4 روزه به 1.2 میلیارد برسه. فکر کنم هایپ ملت رو ترکونده. کلیپ بنگلادش رو دیدی که چطور برای فیلم هجوم میبرن؟ یه چیز عجیبیه این فیلم.
بازار یابی به همراه پلات توئیستی که اینا تو فیلم گذاشتن رو باید جز شاهکار های تجاری و بازار یابی نامید پلات تویست رو انداختن ته فیلم کاپتان مارول مثل هلو اونجوری فروخت بعد خیلی هوشمندانه اومدن اسم دو قسمتی فیلم رو حذف کردن و دو اسم جداگونه گذاشتن براش ! یعنی اگه فیلم الان پارت بندی بود بهت قول میدادم خیلی کمتر از اینا میفروخت یعنی هرجا بری ببینی فیلم رو دو قسمتی کردن اونم تو فاصله یک ساله از هم اکران شدن فروش فیلم کاهش شدید داشته ولی اینجا اینا زرنگی کرد سر این مورد البته منکر کیفیت خود فیلم هم نمیشه شد در کل به قول تو یـ چیز عجیبیه کلا !

• Like
Reactions: -Poormaz-

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ولی با احتساب تورم همه اینا عددی نیستن جلوی برباد رفته :D اون زمان با اون امکانات حدود 3 میلیارد دلار فروخته :D اون جدول باکس آفیس موجو که با احتساب تورم زده خیلی چیز خوفیه به عظمت به سری فیلما آدم پی میبره
کلا نمیدونم چرا اینا نمیان تعداد بلیت های به فروش رفته رو منتشر کنن ؟؟ مثل گیم که تعداد کپی رو لحاظ میکنن ! اینجوری دیگه این بحث تورم هم پیش نمیاد.
=================================

البته هنوزم نتونست ـه رکورد دلاری GTA V رو بزنه ! GTA V در عرض 3 روز به رقم یک میلیارد دلار رسید :D دو روز از آمار EG کم کنیم میاد دور و بر 900 میلیون :-"

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
فیلم رو منم دیدم بیشترین فیلمی که تو دنیای مارول باهاش حال کردم winter soldier بود و با هیچ فیلمی به اندازه اون حال نکردم حتی infinity war ولی end game به نظر من از winter soldier هم بهتر بود کلا به نظر من برید همگی با همین کیفیتا ببینید فیلم انقدر زیباست که حداقل سه بار باید از اول تا اخر دیدش یه بارش رو با این کیفیت ببینید دفعات بعدی هم با بلوری خودتون رو راحت کنید سه ماه عذاب الهی و ترس از اسپویل رو به جون نخرید.

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
کلا نمیدونم چرا اینا نمیان تعداد بلیت های به فروش رفته رو منتشر کنن ؟؟ مثل گیم که تعداد کپی رو لحاظ میکنن ! اینجوری دیگه این بحث تورم هم پیش نمیاد.
=================================

البته هنوزم نتونست ـه رکورد دلاری GTA V رو بزنه ! GTA V در عرض 3 روز به رقم یک میلیارد دلار رسید :D دو روز از آمار EG کم کنیم میاد دور و بر 900 میلیون :-"
تعداد بلیط رو نمیزنن اما اگه دقت کنی متوسط قیمت بلیط رو میزنن که با تقسیم فروش فیلم به اون قیمت تعداد مخاطب حدودی بدست میاد

مقایسه سینما و گیم خیلی منطقی نیست و البته منصفانه هم نیست جی تی ای هر نسخه فیزیکیش 60 دلاره در حالیکه بلیط سینما چیزی حدود 12 دلاره
جی تی ای 17 میلیون مخاطب داشته باشه کافیه به اون رقم برسه اما فیلمه برای اینکه به این عدد برسه 88 میلیون مخاطب لازم داره بنظرت این نبرد برابریه ؟ :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مقایسه سینما و گیم خیلی منطقی نیست و البته منصفانه هم نیست جی تی ای هر نسخه فیزیکیش 60 دلاره در حالیکه بلیط سینما چیزی حدود 12 دلاره
جی تی ای 17 میلیون مخاطب داشته باشه کافیه به اون رقم برسه اما فیلمه برای اینکه به این عدد برسه 88 میلیون مخاطب لازم داره بنظرت این نبرد برابریه ؟ :D
در اینکه مقایسه این دوتا زیاد درست نیست که شکی نیست ولی اینم در نظر داشت قدمت و طیف مخاطب سینما خیلی بیشتره به خاطر همینم هست که بازم فیلما سودشون رو میبرن چون طیف مخاطبشون بالاست و از طرف دیگه هم درسته بلیط های یـ فیلم قیمتشون کمتره ولی اینم در نظر داشته باشه خیلی وقتا مخصوصا سر همین بلاک باستر ها طرف به عنوان فن فیلم چند بار میره فیلم رو میبینه ولی گیم رو یـ بار 60 دلار میدی میره تموم میشه به هر حال با این که بازم قیاس مع الفارقی ـه ولی خوب بازم GTAV بزرگترین افتتاحیه دلاری تمام سرگرمی ها رو داشته :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,654
نام
iMAN
منم متاسفانه نفس اماره نزاشت و رفتم پرده دیدم ... فقط پشمام...همین... خداشاهده زیر 4k HDR نمیگیرمش...
فکم چسبید زمین ناتاشا مرد... الان دیگه برنمیگرده؟ فیلم بلک ویدو چیه پس؟ داستانش قبل اتفاقات فیلم میشه؟ چراااااا اسکارلت چراااااااااااااااا

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منم بالاخره فیلم رو دیدم و با اینکه پرده بود ولی کیفیت خوبی داشت (شاید مثل دی وی دی ها 7 8 سال پیش) اما کلیت فیلم به نظرم معمولی بود ولی خب سه تا حذف زیبا داشت. مخصوصا حرکتی که سر کاپیتان امریکا زدند عالی بود. از اخر این به عشقش رسید

دوتا مورد دیگه یکی اینکه کاپیتان مارول ش کم بود (با اینکه بری لارسون خیلی عن بازی در اورده چند وقت اخیر تو مصاحبه ها ولی اکت عالی ای داشت) و اینکه حداقل انتظار میرفت از شخصیت های فرعی بیشتر حذف کنند که فکرکنم گیر سر سریالهای دیزنی پلاس نتونستند و یا هرچی

در کل پرونده MCU با تمام خوبی (اونجز 1) و بدی هاش (اونجرز2) برای من یکی شخصا به سر رسید و بعید میدونم دیگه بخوام دنباله این سری فیلم ها رو پی بگیرم

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به شدت فن DC هستم ولی خب..... :D

kk0t_00.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر