mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
بخش comment های یه پیج گیتار (!) یه شخصی یه اسپویل از یکی از کرکترها کرده بود و واقعاً چی بگم ...
دوستان کامنت های اینستا غیر مرتبط به فیلم رو هم باز نکنید حتی !
اصلا هیچ جا نمیشه رفت
کلا شبکه های اجتماعی رو باید گذاشت کنار یا حد امکان کامنت هاشو نبینیم، عجب دردسریه :/
حتی نوتیف توییتر رو هم بستم چون چند نفر قبلا فیلما رو اسپویل میکردن مثل یه بیماری داره پخش میشه دارن اذیت میکنند

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بروس بنر گفت گذشته رو نمیشه تغییر داد. هر بار که بری گذشته و تغییرات ایجاد بدی یک تایم لاین جدید باز میشه که سرنوشت متفاوتی داره اما گذشته اصلی (اتفاقات دنیای MCU) همچنان اتفاق میفته. همونطور که دیدیم گفتن نمیتونیم بریم به دوران بچگی تانوس و بکشیمش، چون درسته تو اون تایم لاین میمیره، ولی تایم لاین اصلی اتفاق میفته چون گذشته اصلی رو نمیشه تغییر داد.
کپ هم رفت گذشتش رو زندگی کرد و همزمان یه کپ دیگه که تو یخ بود کار های MCU رو انجام داد.
نبیلا هم خودش خودشو درسته کشت، ولی این یکی از تایم لاین های نبیلا بود. تایم لاین اصلی نبیلا زنده است و کار هاشو انجام میده.
خوب با این حساب نیازی هم نبود سنگ ها رو پس بفرستن فقط سنگ زمان رو پس میفرستادن تا یـ خوبی در حق اون تایم لاین کرده باشن (وقایع دکتر استرنج) از اون طرف هم دیگه سنگی نبود که تانوس بخواد نابود کنه ملت رو !

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
خوب با این حساب نیازی هم نبود سنگ ها رو پس بفرستن فقط سنگ زمان رو پس میفرستادن تا یـ خوبی در حق اون تایم لاین کرده باشن (وقایع دکتر استرنج) از اون طرف هم دیگه سنگی نبود که تانوس بخواد نابود کنه ملت رو !
به نکته بسیار خوبی اشاره کردی:D
والا تا اونجایی که بحث های مردم رو خوندم اونا هم در این مورد چیز های متفاوتی میگن. مثلا اینکه دکتر استرنج نیاز داشت بهش و ...

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یه جوون اون ور آب برنامه ش اینه که شب اکران بزرگ ترین فیلم تاریخ جزء اولین کسایی باشه که تو سینماهای imax فیلم رو میبینه، یه جوون هم این طرف همون شب زود میخوابه که فرداش واسه حمالی خواب نمونه!

چقدر تفاوت هست لامصب :|

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
باورتون میشه حتی وقتی یکی بهم گفت برو گوگل سرچ کن Thanos و رو دستکش کلیک کن ترسیدم اسپویل نشه واسم؟ :| :))
بابا ملت چه مرگشونه آخه دیدی خب خوش بحالت واسه چی میری همه جا جار میزنی که بقیه بفهمن چی میشه. مریضی؟
نمیتونم درک کنم چه لذتی میبره از گفتن آخر فیلم.

پ.ن : کیفیت قابل تحمل پرده ای چند هفته طول میکشه بیاد؟ واقعا دلم نمیخواد اونجرزو با پیکسل دیدن حروم کنم. ولی اینطور که من میبینم احتمال اسپویل شدنش بالاست و چاره ای نیست

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
اگه اشتباه نکنم سنگها رو باید برمیگردوندن سر جاش چون اگه اینکار رو نمیکردن تعادل دنیا بهم میخورد. اون تیکه که هالک داشت با مستر دکتراسترنج صحبت میکرد توضیحشو داشت میداد

• Like
Reactions: TheGodfather

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
به نکته بسیار خوبی اشاره کردی:D
والا تا اونجایی که بحث های مردم رو خوندم اونا هم در این مورد چیز های متفاوتی میگن. مثلا اینکه دکتر استرنج نیاز داشت بهش و ...
خوب گفتم فقط سنگ زمان رو میبرد واسه دکتر بقیه رو نمیبرد اینجوری تانوس هم دستش به سنگا بعدا نمیرسید
اگه اشتباه نکنم سنگها رو باید برمیگردوندن سر جاش چون اگه اینکار رو نمیکردن تعادل دنیا بهم میخورد. اون تیکه که هالک داشت با مستر دکتراسترنج صحبت میکرد توضیحشو داشت میداد
خوب چرا بعدا که سنگا از بین رفتن مشکلی نبود ؟ ینی تو تایم لاین ما مشکل ایجاد میشد ؟

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
خوب گفتم فقط سنگ زمان رو میبرد واسه دکتر بقیه رو نمیبرد اینجوری تانوس هم دستش به سنگا بعدا نمیرسید
خوب چرا بعدا که سنگا از بین رفتن مشکلی نبود ؟ ینی تو تایم لاین ما مشکل ایجاد میشد ؟
بنظر میاد توی تایم لاینهای دیگه مشکل ایجاد میکنه. الان دیدم بحث تعادل نبود، بحث نبود قدرت سنگها برای مبارزه با نیروهای شر تایم لاینهای جدید هستش

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,721
نام
وحید
من رجب ندیدم تا الان و اطلاعی ندارم

این تیکه هم که گذاشتم واسه یه آهنگ ترکیه فکر کنم، نمیدونم ربطی به رجب داره یا نه این آهنگه
به طور کاملا اتفاقی خیلی به رجب ربط داره حتما ببین :))

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
پ.ن : کیفیت قابل تحمل پرده ای چند هفته طول میکشه بیاد؟ واقعا دلم نمیخواد اونجرزو با پیکسل دیدن حروم کنم. ولی اینطور که من میبینم احتمال اسپویل شدنش بالاست و چاره ای نیست
همین الآن هم یه پرده ای قابل قبول اومده زیرنویسش متاسفانه نیست :D
برای زیرنویس تا اکرانش تو آمریکا باید صبر کنی و یکی اونجا خودش یه پرده ای بگیره و یکی منتشر کنه یکی همونو زیرنویس یکی هم فارسی زیرنویسش کنه :D
یه هفته دیگه قشنگ جا داره و باید صبر کنی :D

• Like
Reactions: Albis

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بروس بنر گفت گذشته رو نمیشه تغییر داد. هر بار که بری گذشته و تغییرات ایجاد بدی یک تایم لاین جدید باز میشه که سرنوشت متفاوتی داره اما گذشته اصلی (اتفاقات دنیای MCU) همچنان اتفاق میفته. همونطور که دیدیم گفتن نمیتونیم بریم به دوران بچگی تانوس و بکشیمش، چون درسته تو اون تایم لاین میمیره، ولی تایم لاین اصلی اتفاق میفته چون گذشته اصلی رو نمیشه تغییر داد.
کپ هم رفت گذشتش رو زندگی کرد و همزمان یه کپ دیگه که تو یخ بود کار های MCU رو انجام داد.
نبیلا هم خودش خودشو درسته کشت، ولی این یکی از تایم لاین های نبیلا بود. تایم لاین اصلی نبیلا زنده است و کار هاشو انجام میده.

اگه تایملاین اصلی که اتفاق های mcu باشه بیفته یعنی دوباره ماجراهای این دو قسمت تکرار میشه ؟ خیلی قضیه پیچیده میشه . اگه قرار باشه تغییری در گذشته بوجود بیاد و باز حوادث بعدش اتفاق بیفتن تانوس هم می تونه تکرار شه . چون تایملاین اصلی همچنان حمله تانوسه . بعد کپ سنگ هارو کجا برد ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اگه تایملاین اصلی که اتفاق های mcu باشه بیفته یعنی دوباره ماجراهای این دو قسمت تکرار میشه ؟ خیلی قضیه پیچیده میشه . اگه قرار باشه تغییری در گذشته بوجود بیاد و باز حوادث بعدش اتفاق بیفتن تانوس هم می تونه تکرار شه . چون تایملاین اصلی همچنان حمله تانوسه . بعد کپ سنگ هارو کجا برد ؟
اون تایم لاین ها مستقلن و هر کدوم دوباره همین اتفاق ها توشون میوفته فقط یکیشون تانوس میاد اینده بقیشون باید همون اتفاق های فیلمای گذشته بیوفته راجر هم برگشت که سنگ ها رو برگردونه به تایم لاین هایی که برداشتن که خوب تو یکیشون میمونه و زندگی میکنه بعدن برمیگرده تا عنوان کاپتان امریکاش رو واگذار کنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
دوستان اونجر کلا چند هفته اکران داره؟ من آخر خرداد (27 تا 30) میرم روسیه، اون موقع ممکنه هنوز باشه تو سینما ببینم؟ اصلا تو روسیه اکران هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر