FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ادم واقعا اینا رو میخونه نمیدونه باید چیکار کنه!

عزیز من چه ظلمی؟ فیلم یه پیس اف شت محضه که از نظر ساختاری و روایت و تدوین و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه داغونه کدوم ظلم شده بهش!! فیلم 3 الی 4 ساعته رو دقیقه نود کردنش 2 ساعت رو پرده بازم میگید خوبه؟ مضحکه این فیلم از نظر داستان و روایت و شخصیت پردازی، مضحک!

انقدرم بخاطر فروش Warcraft نگید فیلم خوبی بوده و فن ها پسندیدن!! عمده فروش فیلم که باعث نشد یه فاحعه بشه تو چین بوده که فکر نکنم تو یه سایت و فروم بازی لازم باشه بگم که چقدر این سری بازی تو شرق و اللخصوص چین طرفدار داره و همین الانم هرچی پلیر داره از همون چین و ایناست.
یه سری ها از اینور دیوار افتادن تو هم رسما از اونایی هستی که از اونور دیوار افتادن. :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سوال از دوستان کمیک خون بتمن که فیلم رو دیدن

اقا این بتمن رسما همرو کتلت میکرد، میزد ماشین ها و همشون رو منفجر میکرد. یعنی رسما زنده بودن یکسری ها از دشمن ها تو اون درگیری های بتمبیل میتونه معجزه باشه ! همچین چیزایی تو کمیک ها داشتیم ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سوال از دوستان کمیک خون بتمن که فیلم رو دیدن

اقا این بتمن رسما همرو کتلت میکرد، میزد ماشین ها و همشون رو منفجر میکرد. یعنی رسما زنده بودن یکسری ها از دشمن ها تو اون درگیری های بتمبیل میتونه معجزه باشه ! همچین چیزایی تو کمیک ها داشتیم ؟
من کامیک خون نیستم (مانگا خونم بیشتر :D ) اما سر همین قضیه اون زمان هم تحقیق کردم تا حدودی.
بتمن در کل نماد نکشتن هست اما... توی چندتا از کمیک هاش بله رسما آدم میکشه. این ذهنیت اشتباه که بتمن کلا حتی 1 نفر هم نکشته اشتباهه که خیلی ها دارن. حتی یکی از صحنه های کامیک که من خودم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم، حلق آویز کردن یه جنایت کار به واسطه بت وینگ بود :D کلا این بتمن جدید هم خیلی تاریک تر از بتمن های قبلی هست و بیشتر به سبک فرانک میلر کار شده.

راستی اونموقع تو سینما متوجه نشده بودم، اول فیلم توی Excutive Producer ها اسم کریستوفر نولان هم هست :D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
با فیلم بسی حال کردم
عالی بود ، یکی از بهریتن فیلم هایی بود که fan service داشت ، اکشنش عالی بود و کلا دیگه حال نمودیم:D

• Like
Reactions: amin hj

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا حالا این وسط یکی که کامیک خونه، میشه توضیح بده این چی بود تو نسخه Extended :|

ویرایش: الان یکم تو نت گشتم، میگن ظاهرا دست راست دارک سید یعنی Steppwolf هستن ایشون

راستی نسخه کامل از بعضی جهات خیلی بهتر از نسخه سینما بود. راستی یه مورد دیگه:

قبلا به لوگوی امگا توی رویای بتمن دقت نکرده بودم. لوگوی Darkseid بود این. قضیه اپوکالیپس توی کامیک ها :|

آخرین ویرایش:
  • Like

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظرم فیلم خوبی بود در کل، تنها مشکل این بود میخواست محتوای زیادی رو یکجا به خورد مخاطب بده یعنی چنتا شخصیت از جمله مهمترین بتمن رو میخواستند تعریف کنند که خداییش خیلی سخت بود. به نظرم نمره قابل قبولی میگیره ولی کاشکی قبلش معرفی بتمن رو داشتیم که اینجا سریعتر میرفتن روی اصل مطلب

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
والله دقیق یادم نیست چون قبلا پرده ای خوب دیده بودم و نصف صحنه ها تاریک بود ولی تا جایی که ذهنم درباره صحنه های اضافی کار می کنه
1.اون جایی که لوییز درباره گلوله تحقیق می کنه اونی که باهاش حرف میزنه باربرا گوردونه (دختر عینکیه . چون بازیگرش که جنا مالونه و قبلا گفته بودن که نقش باربرا رو داره )
2.صحنه ای که لکس لوتر دستگیر میشد و ما یک تصویر خیالی از موجودی شبیه به بارون های جهنمی بازی دوم جدید می دیدیم هم نبود .
بقیه سکانس های اضافی هم احتمالا تو فایت هاش بود که چون قبلا تاریک دیده بودم نمی تونم با اطمینان بگم

درباره r هم به نظرم یکی به خاطر فحش های پری وایت -یکی به خاطر سکانس وان حمام لوئیز لین یکی هم به خاطر جعبه ای که بتمن می کوبه تو سر یکی مغزش میپاچه رو دیوار بهش این درجه سنی رو دادن

و اما بنده هم یک سوال دارم

اون منشی چشم بادومی لکس تو دادگاه منفجر شد آیا ؟

اون کاراکتر باربارا نیست، یه کاراکتر نسبتا گمنامه به اسم Jenet Klyburn (با توجه به تیتراژ فیلم)
Jenet Klyburn (New Earth)
اون کاراکتری هم که موقع دستگیری لکس دیدیم خیالی نبود، اون steppenwolf ه که فکر میکنم تایید هم شده که ویلن جاستس لیگ خواهد بود.
سکانس وان لوییس تو نسخه عادی هم بود (البته اینجا آخرش طولانی‌تره) ولی درجه‌ی R فیلم به خاطر خشونته. هم اون موردی که خون طرف رو دیوار دیده میشه، هم دست و پاهایی که بتمن میشکنه و هم جنازه های سوخته‌ی تو بیابون.
آقا حالا این وسط یکی که کامیک خونه، میشه توضیح بده این چی بود تو نسخه Extended :|

ویرایش: الان یکم تو نت گشتم، میگن ظاهرا دست راست دارک سید یعنی Steppwolf هستن ایشون

قبلا به لوگوی امگا توی رویای بتمن دقت نکرده بودم. لوگوی Darkseid بود این. قضیه اپوکالیپس توی کامیک ها :|

در مورد عکس سپویلر بالایی رو ببین.
اون صحنه‌ی امگا عکسش هم از خیلی قبلتر از اکران فیلم اومده بود، و مشخص شده بود که اون سکانس یه ربطایی به دارکساید داره.
اون موجودات پرنده‌ای هم که تو اون سکانس بودن Parademon های دارکساید بودن.
راستی اونموقع تو سینما متوجه نشده بودم، اول فیلم توی Excutive Producer ها اسم کریستوفر نولان هم هست :D

executive producer هم عملا هیچ نقش خاصی نداره :D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد

استپن وولف عموی دارکساید و یکی از نیو گادز هست به نوعی نقش جاده صاف کن برای دارکسایدو داره اون چیزی هم که در دستش هست مادرباکسه که برای انتقال فوق سری استفاده میشه اگر به کامئوی سایبرگ هم توجه کنی می بینی مادر باکس علت سایبرگ بودن سایبرگه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان یک نکته تو همین نسخه کامل بتمن و سوپرمن

کسی توجه کرده بود که زاک اسنایدر یک ایستر اگ از واچمن گذاشته بود ؟ تو یک سکانس تو شب بیلبوردی از گاتهام نشون داده میشه که روش یکی با اسپری نوشته بود the end is nigh این جمله ای بود که تو واچمن زیاد استفاده می شد . شاید قراره به زودی رورشاک رو تو یونیورس سینمایی دی سی ببینیم . که با توجه به درجه r بودن و تاریک بودن فضای یونیورس بعید نیست

• Like
Reactions: Torch Bearer

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بعضی جاها میگن اون یوگاخانه و دارکساید نیست!تایید شده که اصلا اون طرف دارکساید؟!
داستان این یوگاخان چیه؟
12934842_439973979545625_2042678162_n.jpg

کسی توجه کرده بود که زاک اسنایدر یک ایستر اگ از واچمن گذاشته بود ؟ تو یک سکانس تو شب بیلبوردی از گاتهام نشون داده میشه که روش یکی با اسپری نوشته بود the end is nigh این جمله ای بود که تو واچمن زیاد استفاده می شد . شاید قراره به زودی رورشاک رو تو یونیورس سینمایی دی سی ببینیم . که با توجه به درجه r بودن و تاریک بودن فضای یونیورس بعید نیست

فکر کنم قبلا شایعاتی بود برای حضور دکتر منهتن تو این یونیورس

• Like
Reactions: Torch Bearer

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
استپن وولف عموی دارکساید و یکی از نیو گادز هست به نوعی نقش جاده صاف کن برای دارکسایدو داره اون چیزی هم که در دستش هست مادرباکسه که برای انتقال فوق سری استفاده میشه اگر به کامئوی سایبرگ هم توجه کنی می بینی مادر باکس علت سایبرگ بودن سایبرگه

البته اون عموی دارکساید نیست، داییشه :D
تو اون صحنه هم داره سه تا مادر باکس رو به لکس نشون میده، و تایید هم شده تو جاستس لیگ به دنبال سه تا مادر باکس به زمین حمله خواهد کرد. یکیشون که به سایبورگ مربوط میشه، دو تای دیگه هم یکی تو آتلانتیسه (آکوامن) و اون یکی تو تمیسکرا (واندروومن)

فیلم خیلی از واچمن ایستر اگ داره، حتی جمله ی لاتین Quis custodiet ipsos custodes? که معنیش میشه "who watches the watchmen?" هم تو فیلم هست. جدا از این یه تعداد از بازیگرای واچمن نقشای کوتاه دارن تو فیلم.
فیلم تا خرخره پر از ایستر اگ های جانبی دیگه هم هست. میتونی لیستشون رو خودت ببینی.
اما در مورد رورشاک جدا دلتو صابون نزن چون واقعا اون فیلم هیچ ربطی به یونورس سینمایی دی سی نداره ;)
تازه این فیلم هم این نسخه‌ش که نسخه خونگیه درجه سنی R داره، فیلمای بعدی هم به احتمال زیاد با درجه‌ی PG-13 تو سینما اکران می‌شن.

بعضی جاها میگن اون یوگاخانه و دارکساید نیست!تایید شده که اصلا اون طرف دارکساید؟!
داستان این یوگاخان چیه؟
12934842_439973979545625_2042678162_n.jpg

فکر کنم قبلا شایعاتی بود برای حضور دکتر منهتن تو این یونیورس

اون بحثا موقعی بود که این صحنه بعد اکران فیلم به طور آنلاین از طرف خود زک پخش شد بدون این که هویت اون کاراکتر مشخص شه. اما بعدا با اطلاعاتی که در مورد جاستس لیگ دادن تایید شد که همون شخصیتیه که الان داریم در موردش بحث میکنیم.(عکس پایین سمت راستی که خودت گذاشتی):D

اون قضیه‌ی منهتن هم به تو کمیک‌هاست، احتمال این که تو سینما ربطش بدن نزدیک به صفره (خوشبختانه)

آخرین ویرایش:
  • Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
شما دارين در مورد فيلم بتمن عليه سوپرمن بحث ميكنيد؟!:D همينكه بتمن با سوپرمن ميجنگه ديگه؟! فيلم اينقدر نكته داشته و پرمايه بوده ما نميفهميديم؟! من فيلمو كه نگاه كردم و تموم شد از پاى تلوزيون كه بلند شدم، كل فيلم از خاطرم محو شد!:D واقعا چيز خاصى نداشت.
بعد يه سوال، اقا جريان اين نسخه هاى اكستندد چى هست؟ بعد از اينهمه عمر از خدا كه گرفتم نميدونستم فيلمو كه ميدن بيرون دى ال سى هم داره:D

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,083
نام
SaSan
منم امروز Batman V Superman رو دیدم و بنظرم واقعا فوق العاده بود
تو قسمت کاگردانی، بازیگری و موسیقی هیچ مشکل خاصی ندیدم. شخصیت پردازی Batman، Superman و Wonder Woman هم خیلی عالی بود

تنها مشکلش بنظرم داستان گنگ و روایت بد اون هست و همینطور بعضی صحنه های فیلم هم کشدار و اضافی بودن...

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
منم امروز Batman V Superman رو دیدم و بنظرم واقعا فوق العاده بود
تو قسمت کاگردانی، بازیگری و موسیقی هیچ مشکل خاصی ندیدم. شخصیت پردازی Batman، Superman و Wonder Woman هم خیلی عالی بود

تنها مشکلش بنظرم داستان گنگ و روایت بد اون هست و همینطور بعضی صحنه های فیلم هم کشدار و اضافی بودن...
جدى كه نميفرماييد؟! واندر وومن رو اصلا همينجورى انداختن وسط فيلم كه مثلا بيا اينم واند وومن خيالت راحت شد، هست بيا ايناهاش!:D اصلا مشخص نبود از كجا امده به كجا ميره. بنظرم فيلم تنها دعواى دوتا كله خراب بود همين. بى منطق ، سرسرى! نميدونم والا حداقل ميبينى از اون ور مارول با يه اصولى داره ميره جلو ادم ميفهمه. هر چند كه پايه ى همشون اولش يه چيزى رو خراب كن حالا قهرمانها رو بيار درستش كننه و فراتر هم نميره ولى اين فيلم بتمنه خيلى ناشيانه بود.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
این متن در رابطه با فیلم اسپویل داره.
فیلم خوبی نبود:D کاراکترپردازی‌ افتضاح، رخ دادن اتفاقات مسخره و بدون دلیل.
بازی بعضی از بازیگرا هم خوب نیست. مثل هنری کویل و البته جسی آیزنبرگ که به نظرم این جوکربازیا لاقل به درد کاراکتر لکس لوتر نمی‌خورد. من مثلا سوالم اینه چرا باید وقتی سوپرمن داره می میره به بتمن بگه "مارتا" در خطره و بعد بتمن اتفاقی یادش بیفته که عه اسم مادرش هم همین بود. پس عصبانی بشه و در همون لحظه GF سوپرمن وارد بشه و بگه این اسم مادرشه. به همین راحتی با هم دوست میشند و یه خطری هم ایجاد میشه که تصمیم میگیرن در مقابلش بایستن. یهو واندر وومن بدون هیچ زمینه سازی‌ای میاد وسط مبارزه و تمام. از لحظه مردن سوپرمن تا یه ربع ده دقیقه ادامه‌ش تقریبا همه میدونیم این کاراکتر با یه نشونه‌ای چیزی در آخر فیلم زنده خواهد شد. از لحاظ صحنه‌های دراماتیک هم اصلا خوب نبود. جلوه‌های ویژه و البته بازی افلک رو میشه از نقاط مثبت فیلم دونست. البته بازی افلک از این نظر خوبه که اکثریت توقع یه فاجعه رو داشتیم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر