jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
عزیز من n تا کمیک در رابطه با جوکر و در نتیجه n مدل مختلف با شمایل های متفاوت از جوکر موجوده، حالا این جوکر چون شبیه جوکر های New 52 هست معنیش این نیست بقیه وفادار نبودن یا نداشتیم همچین چیز هایی.

جوکر هست مدل موهاش پشت کفتری شبیه شهرام شپره دهه 50 ایرانه.

جوکر مدل موهاش به تقلید از الویس طراحی کردن نه شهرام شپ پره دهه پنجاه ایران وحید:D

البته همین شهرام خان هم به عشق الویس استایلشو اونجوری میکرد.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
جوکر مدل موهاش به تقلید از الویس طراحی کردن نه شهرام شپ پره دهه پنجاه ایران وحید:D

البته همین شهرام خان هم به عشق الویس استایلشو اونجوری میکرد.

اصلا چیکار به این چیزا داشتم، من دارم یه چیز دیگه میگم تو رفتی تو نخ چه چیزا :| :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من نه زیاد از فیلمای سوپر هیرویی خوشم میاد نه منتظر Suiside Squad هستم و نه دوست دارم تریلراشو ببینم... ولی بخاطر این Bohemian Rhapsody دانلودش می‌کنم. چند وقتی هم هست گوشش ندادم. :d
من نه از اهنگ و کلا کوئین خوشم میاد نه از فیلم سوبرهیروی نه از ویل اسمیت نه از اون پسره تو جان سخت اخری بود
نه از اون دختره تو ولف وال استریت:D الان که فکر میکنم میبینم از جرد لتو هم خوشم نمیاد:D ولی تریلر بد نبود تازه الان فهمیدم کارگردانش زک اسنایدر نیست امیداور شدم:D

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
من نه از اهنگ و کلا کوئین خوشم میاد نه از فیلم سوبرهیروی نه از ویل اسمیت نه از اون پسره تو جان سخت اخری بود
نه از اون دختره تو ولف وال استریت:D الان که فکر میکنم میبینم از جرد لتو هم خوشم نمیاد:D ولی تریلر بد نبود تازه الان فهمیدم کارگردانش زک اسنایدر نیست امیداور شدم:D
از همه اینا بدت میاد اونوقت با اسم یه کارگردان دسته چندم به فیلم امیدوار میشی؟ :d
جرد لتو دیگه چرا؟ :-/

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من یه خورده دیر رسیدم ولی مرگ Alan Rickman واقعا برام ناراحت کننده بود. یعنی هیچوقت به این اندازه ناراحت نشده بودم. بازیش در نقش اسنیپ فوق العاده رو هم رد کرده بود. R.I.P واقعا:(

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
58861595143577393354.jpg

Suicide Squad Official Trailer #1 (2016) - Jared Leto, Margot Robbie Movie HD | 720
هم میهنان عزیز ساند ترک تریلر مال کی بود؟
ممنون میشم لینک بدید

پیداش کردم اینم لینکش:
Bohemian Rhapsody

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
هم میهنان عزیز ساند ترک تریلر مال کی بود؟
ممنون میشم لینک بدید

پیداش کردم اینم لینکش:
Bohemian Rhapsody
واو، فکر نمی کردم کسی باشه که Queen رو نشناسه:D
پ.ن: تبریک می گم، فقط حیف که آهنگو اسپویل کرد تریلر برات، ولی بار اول که می شنوی خیلی حال می ده. سعی کن بقیه آهنگاشون رو هم بگیری. شخصا آلبوم Queen II رو خیلی دوست دارم:D

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
واو، فکر نمی کردم کسی باشه که Queen رو نشناسه:D
پ.ن: تبریک می گم، فقط حیف که آهنگو اسپویل کرد تریلر برات، ولی بار اول که می شنوی خیلی حال می ده. سعی کن بقیه آهنگاشون رو هم بگیری. شخصا آلبوم Queen II رو خیلی دوست دارم:D
ممنون میشناختم ولی اهنگاشون رو نشنیده بودم اصلا:(
انصافا همون اول که اهنگ رو شنیدم باهاش حال کردم خیلی باحال بود
البومی رو هم که پیشنهاد دادی حنما میگیرم ممنون:bighug::x

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
نمیدونم کسی اینجا اشاره کرد یا نه ولی مثل اینکه آواتار 2 باز هم از برنامه عقبه و به کریسمس 2017 (تاریخی که تازه مشخص شده بود) نمیرسه.. البته هنوز به طور رسمی تایید نشده این خبر ولی منابع زیادی گفتن این قضیه درسته و علتش هم اصرار کامرون بر فیلم‌برداری همزمان و یا پشت به پشت قسمت 2-3-4 هست..

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
دوستان من یه فیلم با کیفیت 1080p x265 دانلود کردم ولی موقعه اجرا با km player فقط صداش پخش میشه و خوده فیلم نشون داده نمیشه مشکل از کجاست؟ :| ممنون

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان من یه فیلم با کیفیت 1080p x265 دانلود کردم ولی موقعه اجرا با km player فقط صداش پخش میشه و خوده فیلم نشون داده نمیشه مشکل از کجاست؟ :| ممنون

Km player تو پخش این نوع فیلم ها اشغاله از آخرین ورژن power dvd استفاده کن!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

Pot Player مخصوص اجرای کدک های x265 هست اما در نظر داشته باش چه رو PC و چه رو گوشی باید سخت افزار خیلی قوی داشته باشی چون بشدت از CPU کار میکشه.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
Pot Player مخصوص اجرای کدک های x265 هست اما در نظر داشته باش چه رو PC و چه رو گوشی باید سخت افزار خیلی قوی داشته باشی چون بشدت از CPU کار میکشه.
مال من تقریبا داغونه ولی میاد راحت با پات پلیر (دو هسته ای 2.6)
فقط اینکه از سی پی یو اسفاده زیادی میکنه وگرنه راحت میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر