Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
Steve Coogan & John C. Riley Cast in Stan & Ollie The upcoming Laurel & Hardy film
The film isn't so much about Laurel & Hardy's time in Hollywood, as it is about their time after Hollywood. And how fame and success fades, but friends don't

lezqat7fzm9sxr421e7r.jpg

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
دوستان کسی این فیلم Knight of cups رو دیده؟ اگه کسی هست خوشحال میشم فقط بهم توضیح بده 1 ساعت و 50 دقیقه چی داشتم می‌دیدم! یه توضیح کوچیک از داستان هم قناعت میکنه...! به ولله هیچی نفهمیدم ازش. :|

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان کسی این فیلم Knight of cups رو دیده؟ اگه کسی هست خوشحال میشم فقط بهم توضیح بده 1 ساعت و 50 دقیقه چی داشتم می‌دیدم! یه توضیح کوچیک از داستان هم قناعت میکنه...! به ولله هیچی نفهمیدم ازش. :|
فقظ بایه از فیلمبرداری امانوئل لوبزکی لذت ببری

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

والله منم چیزی که برداشت کردم رو میگم ممکنه دقیقا همونی باشه که شما برداشت کردی . 1.اسکی رفتن از رو زیبایی بزرگ پائولو سورنتینو 2.نمایش هر آنچه که تو نشگی تو ذهن سازنده ها بوده . 3. یک مشت بازیگر که فقط رو حساب اسم و رسمی که کارگردان داره قبول کردن تو فیلم بازی کنن 4. نجوا گونه صحبت کردن کاراکتر ها که به قصد عمیق تر نشون دادن روحیات انسانی بوده ولی الان شبیه غر و لند ته چاه شده . در کل خیلی فشار نیار این فیلم ها ساخته میشن که چیزی نفهمیم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان

من هنوز فیلم رو ندیدم اما کلا این فیلم جزو سینمای تجربه و کلا فیلم های تجربی هست. نگاه کردنش سخته چون برای مخاطب عام ساخته نمیشه. نه اینکه بگم هرکی این فیلم رو ببینه خفنه یا هرکی خوشش نیاد چیزی حالیش نیست. منظور اینکه مخاطب خودش رو داره.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دست رو بد چیزی گذاشتن نامردا :D نمیدونم هنوز تحت تاثیر Bohemian Rhapsody هستم یا تریلر واقعا خوب بود :D نه...الان که فکرش رو میکنم میبینم مثل اینکه بخاطر آهنگ بوده :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این جوکر داره هی جالب تر میشه دیگه صبر کردن خیلی سخت شد.

توقعتون رو الکی نیارید بالا که بعدا بیاید فحش بدید، فیلم بستر خوبی برای کاراکتر جوکر نیست اگه واقعا Suicide Squad باشه نه اینکه بریم فیلم رو ببینیم و Joker The Movie باشه.

نظر خودم اینه که این جوکر بیشتر ظاهر داره تا اون چیزی که من انتظار داشتم از این کاراکتر همیشه. از جوکر های سینمایی جک نیکلسون بهترین ظاهر رو داشت بهمراه کمی از چیزی که جوکر مثلا باید باشه، هیت لجر یه ظاهر مینیمال و کلی داشت اما باطنش دقیقا همونی بود که به سلیقه من جوره و حالا اگه عامل سوپرایز کننده ای نبینیم جرد لتو فقط سعی شده ظاهر داشته باشه نه اون چیزی که جوکر باید باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر