hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
دست رو بد چیزی گذاشتن نامردا :D نمیدونم هنوز تحت تاثیر Bohemian Rhapsody هستم یا تریلر واقعا خوب بود :D نه...الان که فکرش رو میکنم میبینم مثل اینکه بخاطر آهنگ بوده :D
من نه زیاد از فیلمای سوپر هیرویی خوشم میاد نه منتظر Suiside Squad هستم و نه دوست دارم تریلراشو ببینم... ولی بخاطر این Bohemian Rhapsody دانلودش می‌کنم. چند وقتی هم هست گوشش ندادم. :d

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
با اینکه جوکر بغیر از اون تریلر اول زیاد هایپم نکرد ولی خداییش این صحنه خوب بود!
64575523701219727943.png

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
به نظرم
Suiside Squad شبیه تعطیلات عید نوروزه، قبل شروع تعطیلات اوجشه.
توو این فیلم هم فکر میکنم هنوز ماجرا شروع نشده و طی انتقالشون باید بیشتر جذاب باشه تا وقتی که وارد ماموریتشون می‌شن.
البته رو تلیر چیز زیادی نمیشه گفت

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
دیزنی و لوکاس فیلم تاریخ اکران Star Wars: Episode VIII بار دیگر تغییر دادند و از 26 می 2017 به تاریخ اولیه اش یعنی 15 دسامبر 2017 عقب انداخت

آپدیت: تاریخ های بیشتری تغییر کرده :D

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales که پیش از این قرار بود در تاریخ 7 جولای 2017 اکران شود بجای Star Wars: Episode VIII در تاریخ 26 می 2017 اکران خواهد شد
فیلم جدید Spider-Man هم که قرار بود 28 جولای 2017 اکران بشه جانشین Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales در تاریخ 7 جولای 2017 اکران می شود
و فیلم جدید جومانجی هم بجای 25 دسامبر 2016 جانشین فیلم Spider-Man در تاریخ 28 جولای 2017 اکران می شود.

با تشکر از همکاری دیزنی و سونی در این تاریخ تکونی :D

------------

DC دیشب(صبح) لوگو فیلم های دیگه بخش سینماییش منتشر کرد:

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
بر خلاف نظرات بعضی دوستان از دید من Suicide squad میتونه بهترین فیلم کمیکی سال هم بشه . و کلا به یکی از فیلمای به یاد موندنی تبدیل شه
البته باید صبر کرد و دید چی از آب درمیاد فیلم

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
این جوکر نولان که انقدر معروف شد و اینا از نظر اوریجین اصلا وفادار نبودا جوکر اصلی زخم و اینا نداشت D :
من خودم خیلی دوسش داشتم اما این جوکر جدیده هم خیلی خوبه ، صدای جرد لتو در نقش جوکر بدجور به دل میشینه ، مدل موهاش هم مثل کمیک هاست دیگه D :
بازی جرد لتو هم که زبان زد خاص و عامه...
مارگوت رابی هم که دیدین همه چقدر خفن بود ! ویل اسمیت هم عالی بقیه هم خوب بودن حتی کارا D :
کاشکی میشد الان فیلم و دید : (

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
مدل موهاش هم مثل کمیک هاست دیگه

عزیز من n تا کمیک در رابطه با جوکر و در نتیجه n مدل مختلف با شمایل های متفاوت از جوکر موجوده، حالا این جوکر چون شبیه جوکر های New 52 هست معنیش این نیست بقیه وفادار نبودن یا نداشتیم همچین چیز هایی.

جوکر هست مدل موهاش پشت کفتری شبیه شهرام شپره دهه 50 ایرانه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر