Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
و اینکه 187 میلیون دلار خیلی تفاوتی با 207 میلیون دلار نداره (تا جایی که به من مربوطه :| )
من نیومدم بگم که وای چرا این طوریه و اره شکست میخوره من همون چیزایی که تو سایت BoxOfficeMojo گفته رو اینجا نوشتم :

The biggest of these, of course, was that the originalAvengers was the first opportunity for moviegoers to see all of these famous superheroes share the screen. The sequel, by its very nature, could never be expected to replicate that experience..
the movie's Saturday number likely suffered due to a handful of sporting events that drew a lot of attention. The Kentucky Derby and Clippers v. Spurs Game 7 were widely-viewed events, though neither seemed to capture the zeitgeist in the way that the Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather fight did. These probably weren't devastating—Avengers did still have the third-biggest Saturday ever—but they could definitely have shaved a few percentage points off of the weekend. When dealing with numbers this big, that could translate in to $5 to $10 million
بعدش من خودم گفتم که میلیاردی فروش میکنه :|

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
به عنوان يه عاشق ژانر horror بهت ميگم اگه فيلم ترسناك واقعي مي خواي برو سراغ سينماي ژاپن چون تو هاليوود فيلم آنچنان ترسناكي پيدا نمي كني فيلم هايي مثل حلقه كينه شاتر اگه نسخه هاي اصليش (ژاپني البته شاتر مربوط به چين تايپه است) رو پيدا كني واقعا ترس رو حس مي كني همه اين فيلم ها كه مثال زدم نسخه آمريكايي هم داره و البته نسخه آمريكاييشون هم خوبه (به خصوص كينه و حلقه) ولي يك دهه نسخه اصليشون هم ترسناك نيست
فیلم حلقه ژاپنی اولین و اخرین فیلم ترسناکی بود که تو 8 سالگی دیدم...:-s
لامذهب خیلی خاطره بدی بود:|

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
من خودم عاشق ویدون تلویزیون هستم:d یه firefly به تنهایی واسه کل رزومه کاریش کافیه به نظرم:d

ولی انگار این قضیه بلک ویدو هم واقعا یه جوریه:d هربار شخصیتش تغییر میکنه! حالا دوستانی که دیدن بهتر میتونن نظر بدن:d

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان این قضیه ها ربطی به داستان داره که قراره چیزی برامون اسپویل بشه؟ :| نمیشه خودتون رو نگه دارین تا خودمون ببینیم قضیه چیه؟

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
الان این قضیه ها ربطی به داستان داره که قراره چیزی برامون اسپویل بشه؟ :| نمیشه خودتون رو نگه دارین تا خودمون ببینیم قضیه چیه؟

منم خودم ندیدم با توجه به توییت های تو عکس انگار یه قضیه ای هست:d

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
Star Wars: The Force Awakens

StarWarsVFLeibovitzShotsbigImage1.jpg

StarWarsVFLeibovitzShotsbigImage2.jpg

StarWarsVFLeibovitzShotsbigImage8.jpg

StarWarsVFLeibovitzShotsbigImage6.jpg