Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Indiana Jones sequel confirmed
:d
(510).gif

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اول خیلی خوبه که حداقل ساخت ــش تایید شده امیدوار کننده هست...

اما امیدوارم باعث فراموشی خاطره خوب 4 نسخه قبل حداقل برای من نشند، خیلی خیلی دوست دارم دوباره هریسون فورد رو ببینم و همینطور اسپیلبرگ رو مثل نسخه های قبل در نقش کارگردان .... که البته فکر میکنم امکان پذیر نباشه.

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
سوال در مورد فیلم the prestige
اقا اخر این فیلم میگه که شما می خواید اسرار رو بدونید اما با دقت نگاه نکردید چون اصلا نمی خواید بدونید و خودتون رو گول می زنید !!!
میدونم اونجا دوتا برادر بودن و ان یکی خودش و میکشت اما اخر فیلم باز یه چیزی کمه یه چیزیو می خواد بگه یا من اشتباه می کنم ؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
پیش از این شایعات انتخاب و تست بازیگر برای نقش پیتر پارکر/Spider-Man از بین 5 بازیگر به گوش میرسید که طبق شایعات Asa Butterfield برای این نقش انتخاب شده است.
چندی پیش هم یک سری منابع اعلام کردن Spider-Man: The New Avenger نام کامل اولین قسمت Spider-Man خواهد بود.
با وجود اینکه پیش از این شایعه شده بود Drew Goddard قرار است این فیلم را کارگردانی کند Deadline خبر از بررسی 5 کارگردان توسط مارول/سونی برای انتخاب کاگردان Spider-Man: The New Avenger می دهد که شامل : Jonathan Levine (50/50, Warm Bodies), Ted Melfi (St. Vincent), Jason Moore (Pitch Perfect), John Francis Daley and Jonathan M. Goldstein (Vacation), and Jared Hess (Napoleon Dynamite, Nacho Libre) می شود

Spider-Man Reboot Directors in the Running - IGN
Report: Asa Butterfield is Marvel's Choice to Play Spider-Man - IGN
Rumor: The Spider-Man Reboot Might Be Called Spider-Man: The New Avenger - IGN

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
برای بار پنجاهم تو این تاپیک اعلام میکنم که گند بزنن به تصمیمشون که نسخه دوم آمیزینگ رو اونطور تموم کردند و حالا نسخه اخر رو نمی سازند ....
اما در مورد بازیگر نقش اصلی، از نظر من Tobey Maguire برای این نقش یک کلام فوق العاده بود، یعنی از نظر من کسی بود که چهره ــش هم برای یه آدم ساکت و حالا دست و پا چلفتی اول فیلم عالی بود هم برای یه شخصیت قدرتمند (خصوصا زمان اتفاقات نسخه سوم ....)! کلا من خیلی باهاش ارتباط برقرار کردم، زمان احساساتی شدن، عصبانی شدن، شادی و .... کلا خوب بود ...
اما گارفیلد هم به نظرم بد نبود، یعنی میشد تحمل ــش کرد ولی همین الان که رفتم ویکیپدیای Asa Butterfield رو نگاه کردم، جلوی این حالت تحول ــی که بهم دست داده رو نمی تونم بگیرم .... از نظر من واقعا مضخرفه، حتی بدتر از حتی بدتر از جوکر جدید، حتی بد تر از بازیگرهای ترمیناتور ....

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
برای بار پنجاهم تو این تاپیک اعلام میکنم که گند بزنن به تصمیمشون که نسخه دوم آمیزینگ رو اونطور تموم کردند و حالا نسخه اخر رو نمی سازند ....
اما در مورد بازیگر نقش اصلی، از نظر من Tobey Maguire برای این نقش یک کلام فوق العاده بود، یعنی از نظر من کسی بود که چهره ــش هم برای یه آدم ساکت و حالا دست و پا چلفتی اول فیلم عالی بود هم برای یه شخصیت قدرتمند (خصوصا زمان اتفاقات نسخه سوم ....)! کلا من خیلی باهاش ارتباط برقرار کردم، زمان احساساتی شدن، عصبانی شدن، شادی و .... کلا خوب بود ...
اما گارفیلد هم به نظرم بد نبود، یعنی میشد تحمل ــش کرد ولی همین الان که رفتم ویکیپدیای Asa Butterfield رو نگاه کردم، جلوی این حالت تحول ــی که بهم دست داده رو نمی تونم بگیرم .... از نظر من واقعا مضخرفه، حتی بدتر از حتی بدتر از جوکر جدید، حتی بد تر از بازیگرهای ترمیناتور ....
وقتی پیتر اسپایدر من شد کلا 15 سالش بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر