sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
منظورم اینه که این همه سوپر هیرو رو بیارن تو فیل چیز خوبی در نمیاد...:|
Avengers
پس اون خواهره چیه؟ از بین جانی و سو، یا یکیشون حروم زاده است و یا ناتنی ان!
یعنی انقدر سنگینه که یه خانوادۀ سیاهپوست یه دختر سفیدپوست رو به فرزندی قبول کرده باشن یا یه خانوادۀ سفیدپوست یه پسر سیاهپوست رو ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
کسی گذاشته؟

1430479965_images.jpg

تریلر جدید MadMax fury road:
Download Mad Max mp4
---
پ.ن: بد نبود جالب بود:D

بازیش جالب تر بنظر میرسه ولی

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تو سه شب سه قسمت alien رو دیدم واقعا جالب بودن نکته قشنگش این بود هر سه سنخه تقریبا یک داستان مشابه رو دارن ولی به لطف کارگردان های متفاوت صاحب سبک هر کدوم از زمین تا اسمون با هم فرق میکردن. نسخه جیمز کامرون که یک جاهایش انگار ترمیناتور بود نسخه ریدلی اسکات هم واقعا به blad runner مو نمیزد.
البته میترسم نسخه چهارم رو ببینم و گند بزنه به تجربه لذت بخش این سه قسمت :/

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
تو سه شب سه قسمت alien رو دیدم واقعا جالب بودن نکته قشنگش این بود هر سه سنخه تقریبا یک داستان مشابه رو دارن ولی به لطف کارگردان های متفاوت صاحب سبک هر کدوم از زمین تا اسمون با هم فرق میکردن. نسخه جیمز کامرون که یک جاهایش انگار ترمیناتور بود نسخه ریدلی اسکات هم واقعا به blad runner مو نمیزد.
البته میترسم نسخه چهارم رو ببینم و گند بزنه به تجربه لذت بخش این سه قسمت :/
بیگانه یه سه گانه بود تموم شد رفت قسمت چهارم بیشتر جنبه ی شوخی داره ! من که تا وسطاشو بزور تحمل کردم :-& اومدم بیرون Shift+Delete . قشنگ میخواستن بزور یـ داستان مندر اوردی رو بچپونن تو ذهن مخاطب ! به نظر من نبینی بهتره ! Prometheus رو ببین نسخه ی چهارم رو انگار بگیر وجود خارجی نداره !

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها این The Imitation Game ارزش داره 6 گیگ دانلودش کنم ؟ (با وجود اینکه واسه دانلود محدودیت دارم)

البته یه نسخه 1080P پیدا کردم 2گیگ هست با صدای 5.1 و فرمت AC3 یه نسخه هم پیدا کردم با همین مشخصات منتها 6گیگه ولی شنیدم کیفیتش عالیه. (احتمالا بخاطر بایت ریت بالاتر!)

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
بچه ها این The Imitation Game ارزش داره 6 گیگ دانلودش کنم ؟ (با وجود اینکه واسه دانلود محدودیت دارم)

البته یه نسخه 1080P پیدا کردم 2گیگ هست با صدای 5.1 و فرمت AC3 یه نسخه هم پیدا کردم با همین مشخصات منتها 6گیگه ولی شنیدم کیفیتش عالیه. (احتمالا بخاطر بایت ریت بالاتر!)
فیلمش که قشنگ بود مخصوصا بازی Keira Knigtley خیلی خوب بود
همون نسخه ۲ گیگی کفایت میکنه مگه اینکه بخوای رو تلوزیون بالای ۵۰ اینچ نگاه کنی
راستی اونم بیت ریته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر