Mortal Kombat | Xbox 360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.یه سوال داشتم.این فتالیتی3 و 4 کارکترها رو چطوری باید زد!!مثلا من هر کاری میکنم 3 تا فتالیتی اخر اسکورپین نمیتونم بزنم.:|میشه یه راهنمایی بکنید.با تشکر.:)

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.یه سوال داشتم.این فتالیتی3 و 4 کارکترها رو چطوری باید زد!!مثلا من هر کاری میکنم 3 تا فتالیتی اخر اسکورپین نمیتونم بزنم.:|میشه یه راهنمایی بکنید.با تشکر.:)
اساتید محترم کسی نبود جواب مارو بده!!:-/:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
یا باید بهش بچسبی، یا باید به اندازه یدونه پرش باهاش فاصله داشته باشی :D

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi

fatalityسوم و چهارم مربوط به stage fatalityوbebalityهستش که stage fatalityرو باید در زمین هایه مخصوص بزنی که این قابلیت رو دارن.و bebality هم فکر کنم باید اندازه یه پرش فاصله داشته باشی.در ضمن بیبالیتی رو نمیشه در حالت دونفره زد.اگه stage fatalityوbebalityرو خواستی از روی لیست هایی که تو اینترنت هست باید بزنی.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
fatalityسوم و چهارم مربوط به stage fatalityوbebalityهستش که stage fatalityرو باید در زمین هایه مخصوص بزنی که این قابلیت رو دارن.و bebality هم فکر کنم باید اندازه یه پرش فاصله داشته باشی.در ضمن بیبالیتی رو نمیشه در حالت دونفره زد.اگه stage fatalityوbebalityرو خواستی از روی لیست هایی که تو اینترنت هست باید بزنی.
در هر حالتی میشه Babality زد. اما شرایط خاص خودش رو داره. حتی به شاوکان و گورو و ... هم میشه زد. منتها شرایطش اینه که بازی رو بدون اینکه دفاع بگیری ببری.

EMS

کاربر سایت
Feb 19, 2011
54
نام
علیرضا
05986IMMCyrax-mk9.jpg

در یک اقدام فوق العاده پرتلاش و طاقت فرسا و تمرین حدود 9 ساعته، تونستم با سایرکس کمبو 20 ضرب بزنم! با این تکنیک تونستم 64% خون حریف رو در حالت سخت ببرم و این فکرکنم یه رکورد بزرگ باشه. چون تو یوتیوب گشتم فقط یه نفر تونسته بود با سایرکس 64% بزنه که اونم با کمک اسکورپیون و تیم دو نفره اینکارو کرده بود. تو ایران هم فکرنکنم کسی باشه 64% با سایرکس زده باشه. البته با کاراکترای دیگه شاید بشه زد. خلاصه از وقتی این چند ضرب ها رو یاد گرفتم مورتال کمبت داره خیلی بیشتر بهم می چسبه و کیف می ده. واقعا اد بون و تیمش عجب بازیه شاهکاری ساختند! شاهکار قرن.

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
05986IMMCyrax-mk9.jpg

در یک اقدام فوق العاده پرتلاش و طاقت فرسا و تمرین حدود 9 ساعته، تونستم با سایرکس کمبو 20 ضرب بزنم! با این تکنیک تونستم 64% خون حریف رو در حالت سخت ببرم و این فکرکنم یه رکورد بزرگ باشه. چون تو یوتیوب گشتم فقط یه نفر تونسته بود با سایرکس 64% بزنه که اونم با کمک اسکورپیون و تیم دو نفره اینکارو کرده بود. تو ایران هم فکرنکنم کسی باشه 64% با سایرکس زده باشه. البته با کاراکترای دیگه شاید بشه زد. خلاصه از وقتی این چند ضرب ها رو یاد گرفتم مورتال کمبت داره خیلی بیشتر بهم می چسبه و کیف می ده. واقعا اد بون و تیمش عجب بازیه شاهکاری ساختند! شاهکار قرن.
ایول
کارت درسته
اگه تونستی یه ویدیو هم ازش بزار

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
واقعا قابل تحسینه . اما باید بگم با آخرین پتچ و ریسیت کردن کمبو میشه 100% کمبو زد با Cyrax . کافیه ویدئو های Tony-T رو دانلود کنی از سایرکس تا ببینی :D

EMS

کاربر سایت
Feb 19, 2011
54
نام
علیرضا
ایول
کارت درسته
اگه تونستی یه ویدیو هم ازش بزار
والا خیلی دنبال نرم افزار گشتم تا بتونم ضبطش کنم. اما کلا باید وارد کامپیوتر و ویندوز بشی و اونوقت ایکس باکس رو وصل کنی که نمیشه. برای زدن این کمبو از یوتیوب و کسانی که قبلا چند ضرب با سایرکس زده بودن استفاده کردم و چندتا تکنیک از خودم اضافه کردم تا بتونم کمبو ابداعی خودم رو داشته باشم. با اون کمبوها تا 54% بیشتر نمیشه زد. حالا اگه شد به صورت نماد، کمبو رو می نویسم و اینجا لیست می کنم اما اینجوری زدنش خیلی سخته.

واقعا قابل تحسینه . اما باید بگم با آخرین پتچ و ریسیت کردن کمبو میشه 100% کمبو زد با Cyrax . کافیه ویدئو های Tony-T رو دانلود کنی از سایرکس تا ببینی :D
100% امکان نداره!! آدرس اون ویدئوی Tony-T رو بدین تا ببینم. عمرا همچین کاری نمیشه کرد! من کل اینترنت رو زیر و رو کردم نیست. در ضمن یکی از کاربران 82% هم با سایرکس زده بود اما در حالت تمرین و X-Ray بی نهایت فقط میشه زد که فایده نداره. من با X-Ray فول معمولی این کمبو رو می زنم. :d

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
دوجا واست آپلود کردم کمبو 100% . اما این از Krazie Bone هستش نه Tony-T . اگه تونی رو هم پیدا کردم میزارم واست .

اینم یه کمبو 100% دیگه که از Check4900 هستش و بازم دوجا واست آپلود کردم .

اینم یه کمبو از Tony-T بدون ریسیت که 74 و 76 درصد میزنه .

اینم یه پک کمبو از Tony-T که گفته توش کمبو 100% هم هستش ::

آخرین ویرایش:

EMS

کاربر سایت
Feb 19, 2011
54
نام
علیرضا
با موبایل 3.2 پیکسل و با بدبختی فیلم کمبو خودم رو ضبط کردم. کیفیتش پایینه و باید با سایز کوچیک دیدش. آخرش گوشه سمت چپ رو ببینید زده 20 ضرب 65%. به اسکورپیون زدم تا انتقام ساب زیرو رو بگیرم! :d

Cyrax - 20 Hits (65% Damage).mp4 - 4shared.com - online file sharing and storage - download

---------- نوشته در 12:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:11 AM ارسال شده بود ----------

دوجا واست آپلود کردم کمبو 100% . اما این از Krazie Bone هستش نه Tony-T . اگه تونی رو هم پیدا کردم میزارم واست .

اینم یه کمبو 100% دیگه که از Check4900 هستش و بازم دوجا واست آپلود کردم .

اینم یه کمبو از Tony-T بدون ریسیت که 74 و 76 درصد میزنه .

اینم یه پک کمبو از Tony-T که گفته توش کمبو 100% هم هستش ::

سر فرصت اینا رو دانلود می کنم. فقط یه چیز: من تو چند ضربم از دیوار و ریسیت استفاده نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر