Mortal Kombat | Xbox 360

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا اين چلينج تاور رو كسي تموم كرده ؟؟
بدون خريدن مراحل ... !!
واقعا سخته اين اواخرش
از 255 به بعد ديگه نميشه رفت :d
--------------------------------

آخرین ویرایش:

hossein_singer

کاربر سایت
Jul 11, 2008
27
نام
حـــســــیـــــن
سلام
دوستان چندتا سوال
آدم ها رو چطور باید ظاهر کرد؟؟؟
این چیز هایی که میخری یه سری هاش معلوم نیست برای چیه یه سری ها عکسه چی ان کلا یه توضیح میدید چطور باید ازشون استفاده کرد
مثلا از کمبات کد ها چطور باید استفاده کرد مینویسه مثلا020020
و اینکه سومین فیتالیتی رو چطور باید ظاهر کرد
قدیما قرار بود مارکوس هم باشه تو بازی چی شد پس؟؟؟

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
بعد از آپدیت بازی من به یک مشکل عجیب برخوردم
بازی call of duty warfair 2 و black ops دیگه اجرا نمیشه
دوستام لطفا اگر راهی یا آپدیت جدیدی هست که این مشکل رو حل میکنه بگید که بدجور حالمون گرفته شده :((
در ضمن +lt هم کردم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بعد از آپدیت بازی من به یک مشکل عجیب برخوردم
بازی call of duty warfair 2 و black ops دیگه اجرا نمیشه
دوستام لطفا اگر راهی یا آپدیت جدیدی هست که این مشکل رو حل میکنه بگید که بدجور حالمون گرفته شده :((
در ضمن +lt هم کردم

وقتی این آپدیت رو انجام بدی کد سه تا بازی Black Ops و Halo Reach و Modern Warfare فعال میشه و شما باید این سه تا رو به صورت پچ شده دوباره بخری;)

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
@koorosh sh
بله من Challenge Tower رو بدون Skip تموم کردم. آخرشم هیچ اتفاق خاصی رخ نمی ده ، فقط لباس سوم Mileena رو باز می کنه و یه Achievement هم می گیری ،همین !!!

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
شما هر کدام را نتونستی بخر.آخرش باز هم لباس سوم ملینا و یک اچیومنت بهت می ده.فرق خاصی نمی کنه به غیر از این که باید یک مقدار پول خرج کنی و 20 تا اچیومنت هم کمتر می گیری.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
شما هر کدام را نتونستی بخر.آخرش باز هم لباس سوم ملینا و یک اچیومنت بهت می ده.فرق خاصی نمی کنه به غیر از این که باید یک مقدار پول خرج کنی و 20 تا اچیومنت هم کمتر می گیری.

270 تاشو رفتم و تا حالا 201 و 251 رو هم خريدم ...
يعني چي كه 20 تا اچيومنت كمتر ميگيرم؟
ميشه بيشتر توضيح بدي؟

hossein_singer

کاربر سایت
Jul 11, 2008
27
نام
حـــســــیـــــن
سلام
دوستان چندتا سوال
آدم ها رو چطور باید ظاهر کرد؟؟؟
این چیز هایی که میخری یه سری هاش معلوم نیست برای چیه یه سری ها عکسه چی ان کلا یه توضیح میدید چطور باید ازشون استفاده کرد
مثلا از کمبات کد ها چطور باید استفاده کرد مینویسه مثلا020020
و اینکه سومین فیتالیتی رو چطور باید ظاهر کرد
قدیما قرار بود مارکوس هم باشه تو بازی چی شد پس؟؟؟
پدر mortal kombat رو در آوردید از بس بازیش کردید یعنی کسی نمیدونه اینا چجوری ان؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

hossein_singer

کاربر سایت
Jul 11, 2008
27
نام
حـــســــیـــــن
دوست عزیز قسمت داستانی بازی رو که تموم کردی همه کارکترها ظاهر میشن !همین !
اونوقت اونایی که میخری چی هستن؟؟؟ یه سری هاش که فیتالیتی و آهنگ هستند و لباس که معلومه اون kombat cod ها چی ان؟؟؟ چطور باید از استفاده کرد با یه سری چیزای دیگه که معلوم نیستند چی ان
اگه بخوام کل فیتالیتی ها رو ظاهر کنم باید چکار کنم؟؟؟ مثلا اسکورپین 4 تا فیتالیتی داره یکیش که ظاهره یکیشم میخرم اون دوتا دیگه توی رو اصلا نداره که بخرم
برا من توی قسمت داستانیش تو چپتر 3 گیر میکنه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اونوقت اونایی که میخری چی هستن؟؟؟ یه سری هاش که فیتالیتی و آهنگ هستند و لباس که معلومه اون kombat cod ها چی ان؟؟؟ چطور باید از استفاده کرد با یه سری چیزای دیگه که معلوم نیستند چی ان
اگه بخوام کل فیتالیتی ها رو ظاهر کنم باید چکار کنم؟؟؟ مثلا اسکورپین 4 تا فیتالیتی داره یکیش که ظاهره یکیشم میخرم اون دوتا دیگه توی رو اصلا نداره که بخرم
برا من توی قسمت داستانیش تو چپتر 3 گیر میکنه

اون كدها مربوط به بخش دونفره بازي هستند
دونفره كه بري توي لودينگ مرحبه ميتوني با كمك كليد هاي دسته اون كد كه وسط صفحه ظاهر ميشه رو تغيير بدي و وقتي كد مورد نظرت رو با شكلك هاش وارد كردي اون ماكان توي بازي فعال ميشه !!
فرضا كدي كه مربوط به نامحدود بودن x-ray رو طبق شكل هاي خودش توي اون لودينگ وارد كني توي اين مرحله x-ray نامحدود ميشه و الي اخر
------------------------------------------------------------
فتاليتي ها و استيج فتاليتي ها همه و همه توي كريپت هست !
همه ي ايتم هار و خريداري كنيد باز ميشن ...
--------------------
همه ايتم هاي خريداري شده رو ميتوني توي نكراپليس بود فكر كنم اسمش توي زيرمجموعه ي منوي Extra هست
اونجا ميتوني ببيني
رندر و اسكچ و دملينگ كاراكتر ها و ارنا ها و ....
-------------------
لباس دوم رو هم خريداري كردي بري توي همين بخش و روي كاراكتر ها سلكت كني يك ايتم به اون ميز جلوش اضافه ميشه كه نشون دهنده ي فعال شدن لباس دوم شخصيت هست !!
بعد در منوي انتخاب كاراكتر به جاي a دكمه ي استارت رو بزن تا بتوني لباس دوم رو ازاد كني
----------------
اگر گير ميكنه يا مشكل از دي وي ديه بازيه يا لنز دستگاهت
دي وي ديش رو عوض كن معلوم ميشه ايراد از كدومه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر