Mortal Kombat X | PC

cacgnbspdl0988n60n12.jpg

Developer : Netherrealm Studios
Publisher :
Warner Bros
Genre : Fighting
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date : 14 April 2015
25 فروردین 1394

اطلاعات بازی:

دهمین قسمت از سری محبوب Mortal Kombat تغیرات بزرگی را به خود دیده است:

• بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 3 در دست ساخت است.
  • X-Ray ها همچنان در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت تعامل با محیط همانند بازی Injustice در این نسخه وجود دارد.
  • قابلیت جدید تحت عنوان Variation به بازی اضافه شده که به هر بازیکن، قابلیت دسترسی به 3 نوع از ویژگی هایی را خواهد داد که حرکات شخصیت ها مطابق با آن ها تغییر میکند.
  • قابلیت دویدن از MK4 بازگشته است.
  • بازی دارای 5 گروه خواهد بود که بازیکنان میتوانند به عضویت هر کدام از آن ها در بیاید و از امتیازات آن ها بهره جوید.
  • دو Fatality جدید در بازی وجود دارد: Quitality که بازیکنانی را که در مبارزه آنلاین از بازی خارج شوند، نابود میکند | Faction Kill که بازیکنان تحت عضو هر گروه، متناسب با آن ها شیوه خاصی برای تمام کردن کار حریف خواهد داشت.
  • Brutality با ظاهری جدید به بازی بازگشته است و بازیکنان قادر خواهند بود که یک راند را به شیوه ای خاص و ضربه ای متفاوت، نابود سازد.
  • بخش Story قدرتمند تر از گذشته در بازی حضور خواهد داشت و تا 25 سال پس از اتفاقات نسخه قبل ادامه خواهد داشت.
  • Living Towers ویژگی جدید خواهد بود که به صورت زنده و هر ساعت عوض خواهد شد و هیچگاه مشابه هم نخواهند بود.
  • قابلیت Cross Platform وجود دارد.

شخصیت های تایید شده:

لینک های مرتبط:

[h=1]تصاویر بازی Mortal Kombat X[/h]

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: love usa

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
حجم دانلود استیم واسه منم 3گیگ.چقدر با شور و هیجان منتظر امروز بودم.
زودتر درست بشه بتونم دانلود کنم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ظاهرا بازی به خاطر سیستم جدید دانلود استیم اینطوری شده. یعنی خود بازی مشکلی نداره. جدیدا استیم اومده یه سیستم دانلودی رو مشابه با Battle.Net پیاده کرده که اول یه سری فایل ها رو برای اجرای بازی دانلود میکنه و بعدش فایل های اصلی رو برای دانلود میذاره. شانس ما این سیستم موقع عرضه MK X فعال شده.
یه سری میگن تا 10 امشب درست میشه. الان هم ظاهرا یه نفر تونسته وارد بازی بشه و چند دستی بازی کنه.

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
ظاهرا بازی به خاطر سیستم جدید دانلود استیم اینطوری شده. یعنی خود بازی مشکلی نداره. جدیدا استیم اومده یه سیستم دانلودی رو مشابه با Battle.Net پیاده کرده که اول یه سری فایل ها رو برای اجرای بازی دانلود میکنه و بعدش فایل های اصلی رو برای دانلود میذاره. شانس ما این سیستم موقع عرضه MK X فعال شده.
یه سری میگن تا 10 امشب درست میشه. الان هم ظاهرا یه نفر تونسته وارد بازی بشه و چند دستی بازی کنه.

اره دقیقا همینجوره.
متاسفانه این باعث میشه تا 3گیگ تموم نشه نفهمیم حجم دانلود کل چقدر خواهد بود.
بدشانسی من اینه نت ما قابلیت خرید حجم بیشتر رو نمیده و منم حجم ندارم واسه دانلود :(

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اره دقیقا همینجوره.
متاسفانه این باعث میشه تا 3گیگ تموم نشه نفهمیم حجم دانلود کل چقدر خواهد بود.
بدشانسی من اینه نت ما قابلیت خرید حجم بیشتر رو نمیده و منم حجم ندارم واسه دانلود :(

یسری نوشته بودن بازی بالای سی گیگ هستش / ماکه عطای بازی رو پی سی ب لقایش بخشیدیم رو پلی ۴ میزنم بعدن کرک شد میام پی سی :)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دیگه باید عادت کنیم به این حجم ها:d

به 40 گیگ که مدت ها هست عادت کردم اما به 60 گیگ نه البته mortal چیز خاصی نداره بازم 34 گیگ باشه
زنگ زدم می گم اینترنت 10 مگ بهم بدین می گن خط شما جواب نمی ده می گم پس برای چی تبلیغ می کنی که تقریبا 90 درصد ایران ازش بی بهره هستن یا نمی خوان بدن شایدم 90 درصد تهران

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بالاخره بعد مسخره بازی های جدید سر دانلود ، بازی کامل دانلود شد و برای من که مثل همون MK9 بود آنلاینش و غیر قابل بازی کردن! )x

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بالاخره بعد مسخره بازی های جدید سر دانلود ، بازی کامل دانلود شد و برای من که مثل همون MK9 بود آنلاینش و غیر قابل بازی کردن! )x
به نظرم من شما باید صبر میکردید تست های انلاینش بیاد بعد اقدام به خرید میکردید من خودم سر همین مسئله mk9 ، این بازی را پیش خرید نکردم حالا امیدوارم با پچ این مشکل رفع بشه تو استیم خیلی ها از همین مورد شاکین به علاوه از پرمورمنس بد بازی و افت فریم ناگهانی !

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
به نظرم من شما باید صبر میکردید تست های انلاینش بیاد بعد اقدام به خرید میکردید من خودم سر همین مسئله mk9 ، این بازی را پیش خرید نکردم حالا امیدوارم با پچ این مشکل رفع بشه تو استیم خیلی ها از همین مورد شاکین به علاوه از پرمورمنس بد بازی و افت فریم ناگهانی !

آنلاینش تو ps4 همه راضی هستند و مشکلی نداره دوستان.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آرمین منم دیشب از یکی از دوستان شنیدم که میگفت آنلاینش افتضاحه ولی امروز صبح دوباره بهم پیام داد و گفت عالی شده. گویا دیروز سرورها به طور کامل فعال نبودن و خیلیا مشکل داشتن ولی امروز دیگه نقصی در کار نیست.

فقط میمونه مشکل فریم دهی که میگن بازی پرفورمنس خوبی نداره. حالا اگه امروز بتونم بازی رو بگیرم، یه نمای کلی میذارم.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
آرمین منم دیشب از یکی از دوستان شنیدم که میگفت آنلاینش افتضاحه ولی امروز صبح دوباره بهم پیام داد و گفت عالی شده. گویا دیروز سرورها به طور کامل فعال نبودن و خیلیا مشکل داشتن ولی امروز دیگه نقصی در کار نیست.

فقط میمونه مشکل فریم دهی که میگن بازی پرفورمنس خوبی نداره. حالا اگه امروز بتونم بازی رو بگیرم، یه نمای کلی میذارم.
من زیاد مشکل فریم نداشتم ، یکم دیگه فرصت شد یه تستی می کنم ببینم چه خبر شده!

خب مشکل من حل نشد که هیچ ، الان کرش می کنه کلا از بازی میاد بیرون!)x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر