Mortal Kombat | PS3

کسی از کریتوس بدش بیاد باهاش میتونه بازی نکنه :d مثل من که از mocap بدم میومد توی MK : A :d
در کل این DLC های انحصاری تا حالا هرچی بوده به صورت کد توی جعبه تشریف داشتند :d اینم روش :d

من جای سازنده ها بودم سیستم فتالیتی رو برای کریتوس غیر فعال میکردم. مثلاً فکر کنید Kung Lao از وسط نصفش کنه!! خیلی ستمه خدایی اونم برای شخصیت شکست ناپذیری مثل کریتوس! :دی

• Like
Reactions: Emperor visari
نه اخه ببین اصلا وقتی قیافه اون کچل رو توی mk میبینم بدم میاد:d
انتخاب کردنش پیش کش
شاید کسی واقعا از کریتوس بدش بیاد به همین خاطره که نذاشتنش تو بازی
هر کی عشق کریتوس هست بره دانلود کنه:d

تو دیگه برای من نه نه نکن :d
هر دیواری راه عبوری داره :d بجان من نباشه بجان خودت اگه هک در کار نبود الان دانلودی در کار نبود :d

دوستان من نگفتم حرف از کریتوس نزنید گفتم عین نوار برگردان یک حرف و 100 بار تکرار نکنید :d

دوستانی که معتقد به افت شخصتی شخص کریتوس(کبیر) در سری مرتال کمبت هستند، خوب دانلودش نکنن آقا جون:دی ما دانلود میکنیم و از وسط نصفش میکنیم:دی.... چه حالی میده خدایی ...:دی

دوستانی که معتقد به افت شخصتی شخص کریتوس(کبیر) در سری مرتال کمبت هستند، خوب دانلودش نکنن آقا جون:دی ما دانلود میکنیم و از وسط نصفش میکنیم:دی.... چه حالی میده خدایی ...:دی
خیلی جالب گفتی مرد:d
منم قبلا نصفش کردم.(به امضام یه نگاه بنداز):):d

منم اگه بازی رو دانلود کرده بودم و میدیم kratos تو بازی نیست و باید دانلودش کنم
الان اینجا رو گذاشته بودم رو سرم که آره :-@
بهتر که نیست با اون شخصیت عتیقه اش
تقدس mortal kombat رو زیر سوال میبرد اگه تو بازی بود :-j
پایرت خوری هم عالمی داره :-j
حالا خوبه خیلی از DLC ها و بسته های الحاقی بازی های PS3 مدتی بعد از عرضه Encrypt میشن و بصورت دانلودی عرضه میشن و با خیال راحت میشه گرفتشون، که تازه اگه اینجوری بود و اصلا کد آنلاک کردن کریتوس رو هم مجانی به من میدادن حاضر نبودم بهیچوجه کاراکتری رو که کوچکترین سنخیتی با کاراکتر های سری MK نداره وارد بازی کنم! بعدشم بنظر من سازندگان کار درستی کردند که این شخصیت رو بصورت دانلودی قرار دادند و لااقل اینجوری به شعور طرفداران قدیمیشون احترام گذاشتند، منم با این عقیده موافقم که هرکس دوست داره باهاش بازی کنه و کسی هم که دوست نداره بیخیالش بشه.

خیلی جالب گفتی مرد:d
منم قبلا نصفش کردم.(به امضام یه نگاه بنداز):):d

شما که روی کنسولتون کریتوس رو ندارید! پس این آرزویی که توی امضاتون گزاشتید رو با اجازه این آرزوتون دست نیافتنیه* :d :d :d ولی به جاش ما میتونیم از خجالت همه در بیایم :d (البته من خودم طرفدار ساب زیرو هستم :d )

* اول یک چیز دیگه گفتیم مثل اینکه بد بیان شده بود و جنبه ی طنزش رو از دست داده بود! برای همین ، همون رو به بیان دیگه ای گفتم :d

آخرین ویرایش:
سلام بر دوستان عزیز فقط خدا خدا میکنم که بازی از نظر آنلاین و سرورها عالی باشه یعنی بدون تاخیر و یا افت فریم بازی بکنیم چون همه ی شما رو تو آنلاین بازی آبکش میکنم نفسکش هر کی هم اول بازی رو ارجینال خرید آنلاینش رو یه چک بکنه و بیاد در رابطش توضیح بده !

شما که روی کنسولتون کریتوس رو ندارید! پس این آرزویی که توی امضاتون گزاشتید رو با اجازه به گور خواهید برد :d :d :d ولی به جاش ما میتونیم از خجالت همه در بیایم :d (البته من خودم طرفدار ساب زیرو هستم :d )
دمت با این سخن گفتنت
پسر من فن هیچی نیستم.برای جو خنده اینو گفتم.تو هم میای اینجا هرچی میخوای میگی آخرش هم یه خنده میندازی تنگش که مثلا شوخی بوده
خیله خب
من ناراحت نشدم.از فن بازی هم بسیار متنفرم
در کل میبخشمت:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or