Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,861
نام
نریمان
دوستان اون اسکین های ساب زیرو و اسکور ، که سر در تاپیک زدید چه جوری میشه باز کرد؟
اینا جایزه‌ی پیش خرید Aftermath بودن، باید صبر کنی تا تو استور بازی بیاد و بگیریش.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
اگر مثل من تو کفید که Tower Key از کجا میشه گیر اورد و چرا کلا نیست!!!
الان Infernal Contract Tower Key برای دو ساعت و 55 دقیقه ی دیگه، توی سری تاور At Ease در دسترس میباشد:-"

جایزه هاش:

Jade - True Edenian

Cetrion - Silent Star

Geras - Loyal Acolyte

Raiden - Red Flag Warning

Sub Zero - Hard Pack

Kabal - All Business

62,500 koins

125,000 koins

Philosopher’s Stone x 2

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
قشنگ انتقام چلنج تاور 300ه MK9 رو ازم گرفتن! (کارما با تمام قوا!)

اگر یادتون باشه اونجا باید با چندین نفر پشت سر هم میجنگیدیم، فکر کنم ملینا و گورو و شاوکان بودن...اگر بیشتر نباشه:-"
راحت ترین راهش این بود شیوا برداریم و اون فنش که میره هوا و رو سر طرف فرود میاد رو اسپم کنیم!
و ما از این روش برای رد کردن آخرین چلنج استفاده کردیم:)) :-"

و برگردیم زمان حال... رفتم کمبت لیگ...البته بلزیم که خوب نیست، ولی حالا صرفا برای گرفتن بروتالیتی اسکورمی که سخت هم نبود وقت گذاشتم(البته گرفتمش...الان الکی رفتم دیگه:-" )

خوردیم به تور یه یارویی... من طبق معمول سابی، اون لیوکانگ...
دست اول که کلا پروجکتایل بازی بود:)) طرف رفته بود ته صفحه ایستاده بود و آتیش ول میداد...منم دفاع و بعدشم یخ میزدم، یخ که میزد میرفتم تو حلقش و چندتا حرکت و دوباره حفظ فاصله و این داستان:))
دست اول رو بردم... زدم ریمچ، اون زد تعویض کاراکتر... شیوا رو برداشت...
کلا بازی فقط و فقط و فقط همون حرکتی که گفتم رو زد! و یک Throw فکر کنم:|
دش میخواستم بکنم جواب نمیداد، اسلاید جواب نمیداد، دفاع جواب نمیداد، پریدن جواب نمیداد،آپرکات جواب نمیداد، عقب مثلث، جواب نمیداد... رسما هیچ ایده ای نداشتم چه غلطی کنم دیگه:| باختم...بد هم باختم:| ( falawless نشدم البته ولی کلا درمانده و بدبخت!)

دست سوم رفتم اسکورپی، حداقل تلپورت داره اینم، گفتم اون میره هوا من تلپورت میکنم:D اما...نچ!
فکر کنم فقط وقتی تلپورت پیشرفته میزدیم جواب میداد... عادیش باز فرود میومد رو سرمون:|
اندازه ی بازیه قبل درمونده نبودم، ولی بازم به همون مضحکی باختم:|

قشنگ حس کردم همون AIه MK9م:( مخصوصا با سابی:((

سوال: بیشوخی چجوری باید با این حرکت شیوا سر کرد؟
همینجوریش من از شیوا بدم میومد...الان که دیگه رسما متنفر شدم:|

پ.ن: بازیم خوب نیست و کم هم نمیبازم:)) ولی حداقل میبینم طرف بازیش بهتر از منه، یا مثلا نزدیک بوده... اینکه از اسپمر اینجوری ببازی خیلیییی زور داره:|

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,861
نام
نریمان
سوال: بیشوخی چجوری باید با این حرکت شیوا سر کرد؟
از اونجایی که می‌تونه تاخیر بده فرودش رو، dash کردن یکم ریسکیه.
معمولا کرکتر هایی که Anti-air خوبی دارن به راحتی میتونن پانیش کنن.
این رو ببین:

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
آقا این نسخه Aftermath لینک جداگانه‌ای برای دانلود داره یا همون لینک نسخه معمولی هست؟ :D منظورم اینه که از اون دست بازی‌هایی هست که حتی کسی که نمی‌خواسته Aftermath رو داشته باشه هم آپدیتش رو به زور باید می‌گرفته یا 11 و Aftermath دو نسخه جدا از همدیگه هستن؟
چون می‌خوام دانلودش کنم، ولی لینکش رو هیچ جا پیدا نمی‌کنم و فقط لینک همون 11 معمولی با آپدیت‌هاش موجوده. الآن 11 رو با آپدیت 1.21 بگیرم و بعد اکانت Aftermath رو بخرم مشکلی پیش نمیاد؟

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,861
نام
نریمان
آقا این نسخه Aftermath لینک جداگانه‌ای برای دانلود داره یا همون لینک نسخه معمولی هست؟ :D منظورم اینه که از اون دست بازی‌هایی هست که حتی کسی که نمی‌خواسته Aftermath رو داشته باشه هم آپدیتش رو به زور باید می‌گرفته یا 11 و Aftermath دو نسخه جدا از همدیگه هستن؟
چون می‌خوام دانلودش کنم، ولی لینکش رو هیچ جا پیدا نمی‌کنم و فقط لینک همون 11 معمولی با آپدیت‌هاش موجوده. الآن 11 رو با آپدیت 1.21 بگیرم و بعد اکانت Aftermath رو بخرم مشکلی پیش نمیاد؟
MK11 با آخرین آپدیت هاش میشه Aftermath که فرندشیپ ها و استیج های جدید رو اضافه می‌کنه.
بخش داستانی جدید اما جدا هست و مثل یک DLC هر زمان که بخوای میتونی دانلود کنی.

• Like
Reactions: Dinosaur

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
الان کامل ترین نسخه Aftermath Kollection هست ؟! که شامل تمام DLC هم میشه ؟!
بعد اگه کسی جای خوبی برای خرید بازی میشناسه روی استیم به صورت PV برام پی ام کنه

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,181
نام
عارف واعظ قائمی
سلام
در حال حاضر کاملترین پک بازی که شامل Shao Kahn که Pre-Order Bonus و Season Pass مربوط به سال اول بازی بوده میشه همون Aftermath Kollection که اشاره کردید. متاسفانه اسکین Deception برای ساب زیرو و اسکین MK9 برای Scorpion که مربوط به پیشخرید Aftermath بوده فعلا به جز استور درون بازی و به صورت شانسی که اصلا تو استور ظاهر بشن یا نه راهی برای آزاد کردن ندارند.
تو استیم هم ترکیه و روسیه مناسبترین قیمت های بازی رو دارند که فروشگاهی که خودم مشتریشون هستم رو براتون می‌فرستم. (مشخصات اکانت رو می‌گیرند و خرید انجام می‌دهند براتون در غیر این صورت باید خودتون گیفت کارت تهیه کنید).

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,106
سلام
یکم دیر اومدی! همین دیروز پریروز نسخه aftermath د 40 درصد تخفیف خورده بود که توی استور روسیه میشد با 250 تومن تهیه ـش کرد

• Sad
Reactions: Saber

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,599
درود
خبرهای گوگل که روی گوشی میاد امروز برام اومده بود که اد.بون تو یک مصاحبه گفته هنوز پرونده MK11 با افترمث بسته نشده و نگارنده امیدوار بود هنوز DLC هایی در بین باشه و تو یه خبر دیگه هم اومده بود بعد این آخرین آپدیت که 25 همین ماه اومد تو خط برنامه ها DLC اضافه شده بود.

پیوست:و من همچنان امیدوارم که Sektor & Cyrax هم اضافه بشن گرچه بعد از اومدن روبوکاپ شاید انتظار دور از ذهنی باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر