Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
اوه اوه اسکین پک بعدی معرفی شد برای خانمها لباس MK3 هستش عجب قشنگه...

View attachment 160456
کاش برای اسکارلت هم لباس MK9 رو داده بودن!(برا همشون اصلا:-" )
خدایی من با لباس های کلاسیک کنار نمیام! چیه انقدر ساده و کپ هم:|

به طور کلی هم بین اسکین پک هایی که برای MK11 دادن، به نظرم فقط همین اسکین های پیش خرید Aftermath جالب بودن:-"
این اسکین تابستونه، یا اسکین های قبلی، چندان خوب نبودن!(باز مثلا هالووینه MK X به نظرم بهتر از هالووین MK11 بود:-" )

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
خدایی من با لباس های کلاسیک کنار نمیام! چیه انقدر ساده و کپ هم:|
نوستالزیک دیگه :D خاطرات رو زنده میکنه. من که هیچوقت از اضافه شدن اسکین های کلاسیک بدم نیومده.

درود من یه سری جم جمع کرده بودن announcer Robocop خریدم.
وقتی که خود روبوکاپ برمیدارم اسمشو نمیگه خودش ولی وقتی میبره میگه "روبوکاپ وینز" برای همه اینجوریه یا آپدیت ریجن یک مشکل داره؟
آره انگار واسه همه اینجوریه. من نمیدونستم وقتی میبره میگه ولی تو سلکت اسکرین نمیگه. فکر میکردم هیچ جا نمیگه. یه خورده عجیب به نظر میاد.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
نوستالزیک دیگه :D خاطرات رو زنده میکنه. من که هیچوقت از اضافه شدن اسکین های کلاسیک بدم نیومده.
به نظرم به خاطر ساده بودن بیش از حدشون، چیزایین که باید به عنوان پیش فرض توی بازی باشن! نه اینکه بفروشن!
حالا لباس هایی مثل همین ساب زیرو دسپشن یا اسکورپی MK9 ، رو اگر بفروشن باز یه چیزی! به خاطد طراحیشون ارزش پول دارن!
نه اینکه لباس کلاسیک یک طرح ثابت با رنگ های مختلف رو هرکدوم اندازه یه لباس میفروشن:-" (این مورد مخصوصا در مورد نینجاها منظورم هست که صدق میکنه:-" )

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
به طور کلی هم بین اسکین پک هایی که برای MK11 دادن، به نظرم فقط همین اسکین های پیش خرید Aftermath جالب بودن:-"
این اسکین تابستونه، یا اسکین های قبلی، چندان خوب نبودن!(باز مثلا هالووینه MK X به نظرم بهتر از هالووین MK11 بود:-" )
البته اسکین های MK3 برای نینجاها رو تو MKX مجانی دادن. اینجا هم باید به نظرم یا تو استور بازی میذاشتن یا جایزه ی کامبت لیگ، کلا عجیبه که 2 اسکین به شدت مورد انتظار واسه Scorpion و Sub-Zero رو عملا مجانی میدن به ملت، بعد واسه اینا پول میگیرن. :D

راجع به مقایسه هم به نظرم در کل اسکین های 11 بهتر بوده تا اینجا. :D X اسکین های مضخرف مثل برزیل، Kold War، اون اسکین های کارتونی طور برای نینجاها و افتضاخ ترین اسکین تاریخ اسکورپیون رو داشت.

4i6g_infrared_scorpion_mortal_kombat_xl_by_yurtigo_da02fas-pre.jpg

از اونطرف 11 اسکین های جالب تری داشته مثل اسکین های DC

راجع به اسکین های هالووین، قضاوت رو میذاریم با شما. :D

Bonus: اسکین کژوال کسی به همراه آدامس ته کفش :D

• Like
Reactions: New Shredder

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
لباسهای نینجا وومن کلاسیک در عین سادگی خیلی سک سی هستن مال دوره خودشه دیگه ، زمانی که هنوز انقدر تیغ سانسور توی سک س و خشونت تیز نشده بود دهه 80 و 90 میلادی ، الان که کم مونده مانتو شلوار تن کارکترهای زن کنن یا از قصد چندش آور طراحی میکنن کارکترهای زن رو که خب فلسفشو در موردش بحث کردیم قبلا.
من "افتر مث" رو خریدم اینارو رایگان میده فروشی نیست ولی اون لباسهای سابزیرو و اسکورپین که سردر تاپیک زدید رو نمیتونم دانلود کنم نوشته Unavalibale توی استور! شما چه جوری گرفتید؟

Last edited by a moderator:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
البته اسکین های MK3 برای نینجاها رو تو MKX مجانی دادن. اینجا هم باید به نظرم یا تو استور بازی میذاشتن یا جایزه ی کامبت لیگ، کلا عجیبه که 2 اسکین به شدت مورد انتظار واسه Scorpion و Sub-Zero رو عملا مجانی میدن به ملت، بعد واسه اینا پول میگیرن. :D

راجع به مقایسه هم به نظرم در کل اسکین های 11 بهتر بوده تا اینجا. :D X اسکین های مضخرف مثل برزیل، Kold War، اون اسکین های کارتونی طور برای نینجاها و افتضاخ ترین اسکین تاریخ اسکورپیون رو داشت.

4i6g_infrared_scorpion_mortal_kombat_xl_by_yurtigo_da02fas-pre.jpg

از اونطرف 11 اسکین های جالب تری داشته مثل اسکین های DC

راجع به اسکین های هالووین، قضاوت رو میذاریم با شما. :D

Bonus: اسکین کژوال کسی به همراه آدامس ته کفش :D

حالا برای من که البته بهتر شد دوتا لباسی که میخواستم رو مجانی دادن:)) خدا خیرشون هم بده:))

ولی در مورد مقایسه، من ومپایر ملینا، کراکن رپتایل و فرعون ارمک رو ترجیح میدم به اینا:-"
حالا جادوگر جید هم خوبه...ولی در کل اونطرف بهتر بود...

تازه الان سرچیدم، اون سامورایی پک رو یادم اومد:D لباس کیتانا که خدا بود! رونین کنشین هم جالب بود! (شیناک هم قابل قبول:p ولی چون جزو کاراکترهای جالب نیست برام کاریش ندارم:-" )

همممم...برزیل رو که الان البته تو بازی اصلی و طرح مشابه با رنگ های مختلفش رو تو بازی گذاشتن، لی آره بیخود بود!
اون لباس دزد دریایی که برای Kano تو برزیل، برای همین MK 11 در نظر گرفته بودن رو ندادن توی بازی؟ جالب بود! :| (برزیلی ها جرا پارتیشون کلفته؟ :D )

لباس بکس DC هم برام جالب نیست، و مثلا Kold War Subzero رو به کل پک ترجیح میدم:-" البته با وجود دسپشن، کلا هیچ اسکینی دیگه اهمیت نداره:)) میتونند تلاش کنند چیزای اورجینال جدیدی بسازن شااااااااید بتونند جذب کنند:)) (البته کیتانا در نقش کت ومن باز یکم خوبه:p )

اما یک موردی که هست، وقتی بازی GAAS میدن، دیگه نامردیه باز اسکین پک بفروشن! لباس ها رو با چالش و ... تو بازی بدن دیگه:| گرچه هیچوقت فایتینگ سازها از این بخشش ها نخواهند کرد چون میدونند چقدر براشون سود داره:|

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
حالا برای من که البته بهتر شد دوتا لباسی که میخواستم رو مجانی دادن:)) خدا خیرشون هم بده:))

ولی در مورد مقایسه، من ومپایر ملینا، کراکن رپتایل و فرعون ارمک رو ترجیح میدم به اینا:-"
حالا جادوگر جید هم خوبه...ولی در کل اونطرف بهتر بود...

تازه الان سرچیدم، اون سامورایی پک رو یادم اومد:D لباس کیتانا که خدا بود! رونین کنشین هم جالب بود! (شیناک هم قابل قبول:p ولی چون جزو کاراکترهای جالب نیست برام کاریش ندارم:-" )

همممم...برزیل رو که الان البته تو بازی اصلی و طرح مشابه با رنگ های مختلفش رو تو بازی گذاشتن، لی آره بیخود بود!
اون لباس دزد دریایی که برای Kano تو برزیل، برای همین MK 11 در نظر گرفته بودن رو ندادن توی بازی؟ جالب بود! :| (برزیلی ها جرا پارتیشون کلفته؟ :D )

لباس بکس DC هم برام جالب نیست، و مثلا Kold War Subzero رو به کل پک ترجیح میدم:-" البته با وجود دسپشن، کلا هیچ اسکینی دیگه اهمیت نداره:)) میتونند تلاش کنند چیزای اورجینال جدیدی بسازن شااااااااید بتونند جذب کنند:)) (البته کیتانا در نقش کت ومن باز یکم خوبه:p )
اره، پک سامورایی واقعا خیلی خوب بود.

هم کاستوم دزد دریایی کینو هم Kold War اسکارلت تا حالا چندین بار تو استور اومدن. :D

• Like
Reactions: Akiba

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
عاقاااا!!
حالا درسته من شخصیت مورد علاقم سابزیرو ـه، ولی اجازه نمیدم در مورد LORD اینجوری حرف بزنید. ناسلامتی DFSHINNOK7 :D

FYI، شیناک احتمالا جزو Top5 ام نیست، ولی چون تو MKX خیلی منتظرش بودم و بالاخره اضافه شد و HYPE بود، از اون موقع همه جا اسم کاربریمو تغییر دادم.

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
اره، پک سامورایی واقعا خیلی خوب بود.

هم کاستوم دزد دریایی کینو هم Kold War اسکارلت تا حالا چندین بار تو استور اومدن. :D
گفتی اسکارلت... یه اسکین Assassin Skarlet برای موبایل دادن، اون رو توی MK11 نیوردن هنوز؟ :|

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
گفتی اسکارلت... یه اسکین Assassin Skarlet برای موبایل دادن، اون رو توی MK11 نیوردن هنوز؟ :|
یادم نمیاد اسکین های موبایل تا حالا واسه کنسول اومده باشه.
گیر دادی یه اسکین شبیه اسکین MK9 واسه اسکارلت بِدن ها. :-":D

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
یادم نمیاد اسکین های موبایل تا حالا واسه کنسول اومده باشه.
گیر دادی یه اسکین شبیه اسکین MK9 واسه اسکارلت بِدن ها. :-":D
اون اسکین MK9 اسکارلت همون موقع هم که هنوز از این خبرا نبود(:-") با این حال حسابی سر و صدا کرد:))
ولی نه، اسکین اساسینه خفنه آخه...بعد مدلش آماده ست و با طراحی اسکارلت MK11ه! دردشون چیه دقیقا؟ :|

اسکین های خفن دیگه ای هم هست که برای نسخه کنسولی ندادن؟
اون زمان که من بازی میکردم(MK X )که همون DLCها رو نهایت میدادن، این اسکین اسکارلت رو هم چندماه پیش دیدم و شنیدم خبری ازش برای نسخه ی کنسولی نیست:|

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
اون اسکین MK9 اسکارلت همون موقع هم که هنوز از این خبرا نبود(:-") با این حال حسابی سر و صدا کرد:))
ولی نه، اسکین اساسینه خفنه آخه...بعد مدلش آماده ست و با طراحی اسکارلت MK11ه! دردشون چیه دقیقا؟ :|

اسکین های خفن دیگه ای هم هست که برای نسخه کنسولی ندادن؟
اون زمان که من بازی میکردم(MK X )که همون DLCها رو نهایت میدادن، این اسکین اسکارلت رو هم چندماه پیش دیدم و شنیدم خبری ازش برای نسخه ی کنسولی نیست:|
نمیدونم والا نمیدن دیگه. :(
آره چندتای دیگه هم بود زمان MKX

• Sad

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
فتالیتیهای اسکورپیون خیلی خوبن ولی به پای فتالیتی اولش تو mk10 نمیرسن
161059
ضمنا بخش استوری mk11 یه ایراد بزرگ داره، (یادم نیست این اشکال تو نسخه های قبلی هم وجود داشت یا نه) وقتی حریفو شکست میدی بعدش صحنه های سینمایی نمایش میده تمام دمیجها از لکه های خون تا زخم بدن و صورت و پارگی لباسها از بین میره اونهم در عرض چند ثانیه! این مورد در طول بازی حس خیلی بدی بهم داد حالا نمیدونم با آپدیت رفع میشه یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر