Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
یعنی واقعا داره چارتا لباس رو میفروشه؟ اصل شارلاتانیسم و نامردی رو به عرصه ظهور گذاشته NRS واقعا برای جامعه گیمر متاسفم.
عوض اینکه کیفیت بازی آشغالشون رو بهتر بکنن فقط فکر تو پاچه کردن به ملت هستن.
مورتالهای PS2 کجا و این بنجلها کجا.

• Like
Reactions: B_O_X_E_R

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
یعنی واقعا داره چارتا لباس رو میفروشه؟ اصل شارلاتانیسم و نامردی رو به عرصه ظهور گذاشته NRS واقعا برای جامعه گیمر متاسفم.
عوض اینکه کیفیت بازی آشغالشون رو بهتر بکنن فقط فکر تو پاچه کردن به ملت هستن.
مورتالهای PS2 کجا و این بنجلها کجا.

بازی به این خوبی ساختن ، کجاش بنجله
لباس هم تاثیری توی گیم پلی که نداره
شما نخر مجبور که نکردن کسی رو :|

• Like
Reactions: B_O_X_E_R

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
دوستان سریع برید داخل کریپت، جایی که چکش شاوکان رو برداشتید، یه صندوق کرونیکا، هست که اینا رو میده:

s935907_.jpg
تو بازی ایونتی چیزی با حس و حال سال نو و کریسمس نیست؟
همه بازی ها یه حرکتی زدن، از MK چیزی نشنیدم:-"

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
تو بازی ایونتی چیزی با حس و حال سال نو و کریسمس نیست؟
همه بازی ها یه حرکتی زدن، از MK چیزی نشنیدم:-"
یه تاور مخصوص کریسمس دیدم چند روز پیش، فکر کنم چند تا Modifier های مخصوص کریسمس و این آیکون ها رو میده:

u16356_.jpg

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
یه تاور مخصوص کریسمس دیدم چند روز پیش، فکر کنم چند تا Modifier های مخصوص کریسمس و این آیکون ها رو میده:

u16356_.jpg
اسکین و این چیزا نه؟ :-" فقط یه عینک برای کیج و یک بنر برای باراکا؟
کمه:-"

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
توی نسخه های 3D که به اذعان خود سازندش بدترین نسخه ها ارائه شد در مقایسه با رقبای خودش یعنی تیکن و استریت فایتر واقعا تو اون نسلها عقب افتاد و توجهی هم که به نسخه راهبان شائولین شد بیشتر به خاطر تم جدید و داستانش بود که متاسفانه نابجا فراموش شد اون نسخه هم.
نسخه MK VS DC بدک نبود و داشت به ریشه ها برمیگشت توی گیم پلی و اگر کمی خشونت که DNA بازی هستش هم داشت شاید یکی از بهترین و خاطره انگیزترین نسخه هامیشد.
نسخه Mortal kombat Komplete edition میشه گفت اوج بود و با بازگشت به ریشه های کلی و ایجاد Xray بهترین و خاطره انگیزترین نسخه شد.
نسخه MKX به شدت سریع بود و نمیشد روش کنترل داشت و به نظر شخصی من با اینکه خوب بود ولی عالی نبود.
وقتی Injustice 2 اومد با خودم گفتم کاشکی این گیم پلی روی MK اجرا میشد چی میشه و با مسرت تمام شاهد بودم که نسخه جدید نه تنها مثل Injustice2 بلکه بهتر از اون هست.
این نسخه حاضر میشه گفت یکی از بهترین نسخه های MK هستش اینو من میگم که از اولین نسخه روی آرکید بازی کردم بعد هم سگا و پلی استیشن.
فقط سه تا ایراد کوچیک داره:
1-اجبار توی آنلاین بودن میتونستن سیستم امتیاز دهی و تاورها رو مثل Injustice2 بذارن تا اجبار آنلاین نباشه بدون آنلاین تاورها و حتی کریپت بسته میشه.
2- توی کریپت جوایز رندمی هستش و مثلا نمیشه گفت برو فلان جا فلان صندوق رو باز کن مثلا اسکین بهمان رو باز کن.
3- داستان کمپلت تموم شد حالا برای ادامش یا باید بکوبن از نو بسازن مثل نسخه 9 یا ماست مالی کنن و یه داستان آبدوخیاری بدن بیرون که تا یکی دو نسخه جا بی افته داستان جدید کار میبره.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین

u16356_.jpg
دیروز رفتم سراغ بازی و یه سری تاور بود، ولی جایزه هاش متفاوت بود...عوض شده؟ :-"
ولی چقدر ایونتشون ناامید کننده بود نسبت به بقیه بازی ها(تمام بازی هایی که دیدم یا شنیدم! )
بازی های موبایل،بازی های F2P ... یا CTR و Gwent و For Honor ... :-"
البته تو فایتینگ ها چیز خاصی هم بدن اصولا میفروشن، ولی با GAAS شدنش انتظار داشتم بهتر عمل کنند:-"

آیکون و بکگراند و ... که...اونقدر چیز خفنی نیست:-"
اسکین هم که فقط رنگ عوض کردن، در صورتی که بقیه بازی ها یه چیز خاص و جدید میدن! حتی اگر ست Gear جدید میدادن باز بهتر از رنگ اسکین بود:-" (ست جدید و خاص، نه اونایی که توی خود بازی میبینیم صرفا الان آنلاک بشه، یا همون مشابهش فقط با تغییر رنگ زدن... )

نسبت به دو قرن پیش هم تغییر خوبی داشته، همین که با تموم کردن تاور، برای همون کاراکتری که تموم کردی تاور رو باهاش، چیز میز آنلاک میکنه

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
دیروز رفتم سراغ بازی و یه سری تاور بود، ولی جایزه هاش متفاوت بود...عوض شده؟ :-"
ولی چقدر ایونتشون ناامید کننده بود نسبت به بقیه بازی ها(تمام بازی هایی که دیدم یا شنیدم! )
بازی های موبایل،بازی های F2P ... یا CTR و Gwent و For Honor ... :-"
البته تو فایتینگ ها چیز خاصی هم بدن اصولا میفروشن، ولی با GAAS شدنش انتظار داشتم بهتر عمل کنند:-"

آیکون و بکگراند و ... که...اونقدر چیز خفنی نیست:-"
اسکین هم که فقط رنگ عوض کردن، در صورتی که بقیه بازی ها یه چیز خاص و جدید میدن! حتی اگر ست Gear جدید میدادن باز بهتر از رنگ اسکین بود:-" (ست جدید و خاص، نه اونایی که توی خود بازی میبینیم صرفا الان آنلاک بشه، یا همون مشابهش فقط با تغییر رنگ زدن... )

نسبت به دو قرن پیش هم تغییر خوبی داشته، همین که با تموم کردن تاور، برای همون کاراکتری که تموم کردی تاور رو باهاش، چیز میز آنلاک میکنه
آره خب، با اینکه تا حدی به سمت GaaS شدن رفته اما هنوز هم با بازی های که نام بردی قابل مقایسه نیست و فرمت سنتی خودش رو حفظ کرده. مثلاً واسه هالووین کاستوم های کاملا جدید دادن + تاور مخصوص که توش بروتالیتی های جدید داشت ولی واسه کریسمس فقط یه تاور دادن.
فعلا کامبت لیگ های ماهانه هست که هر ماه کاستوم و گیر میده، کاستوم ها معمولا جدید نیستن اما خیلی از گیر ها جدیدن، مثلاً چند وقت پیش ماسک اسکورپین تو آرماگدون رو دادن.
ایونت های کریپت که هر یکی دو هفته یکبار هست و استور خود بازی که هر از گاهی کاستوم های جدید مثل همین کاستوم های کلاسیک بانوان رو میده یا چند وقت پیش که کاستوم دزد دریایی کینو رو گذاشته بود.
آره بازی از لحاظ آنلاک کردن خیلی خوب شده، یه چند روز با یه کرکتر تاور ها رو بری اکثر آیتم هاشو میگیری، جایزه ی درجه ی سختی بروتال هم خیلی خوب شده و بروتالیتی یا Taunt واسه کرکتری که باهاش میری میده.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
حالا من هالووین اینا هم نیمدم، ولی اینجا خبرش رو گزاشتید(البته فقط کامبت لیگ بود فکر کنم) زامبی دادن که‌... بازم اونقدر جذاب نبود:))
مثلا کاستوم مثل همین دزد دریایی که میگی رو من بهش میگم یه اسکین خاص:D که اینا رو فکر کنم هنوز میفروشن...

کامبت لیگ سخته:)) :( ، رنکینگش رو میگی یا اونی که بر اساس 6~7تا چلنجه؟ یا جفتش؟

به نظرم تو بازی بهترین بخشش همین بروتالیتی و Tauntها هستن :D یه چندتا Taunt از ساب زیرو دارم خیلییی کیف میدن:D مثلا یکیش همونی که میره تو زمین و چرخشی در میاد عالیه:x
کلا الان خوبه، هر کاراکتری برات مهمه، بیشترم براش چیز میز باز میشه:D

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
حالا من هالووین اینا هم نیمدم، ولی اینجا خبرش رو گزاشتید(البته فقط کامبت لیگ بود فکر کنم) زامبی دادن که‌... بازم اونقدر جذاب نبود:))
مثلا کاستوم مثل همین دزد دریایی که میگی رو من بهش میگم یه اسکین خاص:D که اینا رو فکر کنم هنوز میفروشن...

کامبت لیگ سخته:)):( ، رنکینگش رو میگی یا اونی که بر اساس 6~7تا چلنجه؟ یا جفتش؟

به نظرم تو بازی بهترین بخشش همین بروتالیتی و Tauntها هستن :D یه چندتا Taunt از ساب زیرو دارم خیلییی کیف میدن:D مثلا یکیش همونی که میره تو زمین و چرخشی در میاد عالیه:x
کلا الان خوبه، هر کاراکتری برات مهمه، بیشترم براش چیز میز باز میشه:D
آره خب، اسکین های یونیک رو که قطعا میفروشن. مثلاً این یکی از کاستوم های هالووین هست که خیلی دوسش دارم. :x:p

r20324_.jpg

جفتش رو میگم، هر فصل ۴ تا اسکین داره که ۳ تاش واسه رنکه، آخری واسه چلنج ها.
منم خودم تانت ها رو خیلی دوست دارم، بعضی هاش واقعا خفنه، همچنان تانت مورد علاقم مال سال زیرو تو X هست، اونی که از صفحه کاملا میره بیرون و یه کلون از خودش باقی میمونه، چند لحظه بعد با مشت خوردش میکنه، خیلی Badass ـه. :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
آره خب، اسکین های یونیک رو که قطعا میفروشن. مثلاً این یکی از کاستوم های هالووین هست که خیلی دوسش دارم. :x:p

r20324_.jpg

جفتش رو میگم، هر فصل ۴ تا اسکین داره که ۳ تاش واسه رنکه، آخری واسه چلنج ها.
منم خودم تانت ها رو خیلی دوست دارم، بعضی هاش واقعا خفنه، همچنان تانت مورد علاقم مال سال زیرو تو X هست، اونی که از صفحه کاملا میره بیرون و یه کلون از خودش باقی میمونه، چند لحظه بعد با مشت خوردش میکنه، خیلی Badass ـه. :D
همین ظلمه:-" الان که همه بازی های اینجوری اسکین یونیک رو میتونی تو خود بازی باز کنی، اینا همچنان میفروشن نامردا:-"
اینا رو بدن کیف کنیم یکم:-"
(جید بدون ماسک... نع! اصلا باهاش کنار نمیام، ماسکش رو بزن:p )

کلا تانت ها تنوع خوبی به بازی میدن! حرکت بسیار پسندیده ای بود! گرچه فعلا این چند روز تو تاورها تانن ندیدم... جایی هست لیست تانت ها و بروتالیتی های کاراکترها رو نوشته باشه؟ شاید اصلا برای یک کاراکتر همشون رو باز کرده باشم:-"

---
دیروز یه سری تاور دیگه اومد برای کریسمس که چندتا از آیتم هایی که عکسش رو گذاشته بودی رو جایزه میداد... همچنان مانده پس:-"

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
همین ظلمه:-" الان که همه بازی های اینجوری اسکین یونیک رو میتونی تو خود بازی باز کنی، اینا همچنان میفروشن نامردا:-"
اینا رو بدن کیف کنیم یکم:-"
(جید بدون ماسک... نع! اصلا باهاش کنار نمیام، ماسکش رو بزن:p )

کلا تانت ها تنوع خوبی به بازی میدن! حرکت بسیار پسندیده ای بود! گرچه فعلا این چند روز تو تاورها تانن ندیدم... جایی هست لیست تانت ها و بروتالیتی های کاراکترها رو نوشته باشه؟ شاید اصلا برای یک کاراکتر همشون رو باز کرده باشم:-"

---
دیروز یه سری تاور دیگه اومد برای کریسمس که چندتا از آیتم هایی که عکسش رو گذاشته بودی رو جایزه میداد... همچنان مانده پس:-"
البته همونطور که گفتم هر از گاهی این کاستوم ها رو تو استور می‌ذاره و میشه با کریستال خریدش. ولی اگه مجانی میدادن دیگه خیلی عالی میشد.

بروتالیتی ها تعداد دقیقی ندارن، چون یه تعدادیشون مخفی هست و تقریبا با هر آپدیت هم چند بروتالیتی جدید اضافه میکنن. با این حال هر کرکتر باید حدود ۸-۱۰ تا داشته باشه تا به الان. این تمام بروتالیتی های هست که تا الان تو بازی دیده شده:

تانت ها هم دو مدل هستن، یکی واسه زمانی که آخر راند دو کرکتر خیلی به هم نزدیکن و کرکتر برنده میره عقب تر وایمیسه، یکی هم زمانی که فاصله خوبه و کرکتر برنده سر جای خودش هست، از هر خودم فکر کنم ۴ تا داره هر کرکتر تا داره بعضی ها ممکنه بیشتر شده باشه با اپدیت.

کلا یکی از دلایلی که MK رو دوست دارم همین ریزه کاری هاست، Taunt ها، دیالوگ های اول مچ، pose ها توی صفحه ی انتخاب کرکتر چیزایی هست که خیلی از فایتینگ ها بهش اهمیت نمیدن.

آره دیشب دیدم تاور جدید رو، modifier های خیلی تخیلی داشت. :))

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
امیدوارم یکی دو سال دیگه آنلاین بودن اجباری رو برای Krypt و ToT بردارن. چون در "آینده های دور" اگه سرورهای بازی بسته بشه دیگه عملا فقط میشه استوری و لوکال بازی کرد. اینهمه واسه اون بخش ها زحمت کشیدن، حیفه.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
البته همونطور که گفتم هر از گاهی این کاستوم ها رو تو استور می‌ذاره و میشه با کریستال خریدش. ولی اگه مجانی میدادن دیگه خیلی عالی میشد.

بروتالیتی ها تعداد دقیقی ندارن، چون یه تعدادیشون مخفی هست و تقریبا با هر آپدیت هم چند بروتالیتی جدید اضافه میکنن. با این حال هر کرکتر باید حدود ۸-۱۰ تا داشته باشه تا به الان. این تمام بروتالیتی های هست که تا الان تو بازی دیده شده:

تانت ها هم دو مدل هستن، یکی واسه زمانی که آخر راند دو کرکتر خیلی به هم نزدیکن و کرکتر برنده میره عقب تر وایمیسه، یکی هم زمانی که فاصله خوبه و کرکتر برنده سر جای خودش هست، از هر خودم فکر کنم ۴ تا داره هر کرکتر تا داره بعضی ها ممکنه بیشتر شده باشه با اپدیت.

کلا یکی از دلایلی که MK رو دوست دارم همین ریزه کاری هاست، Taunt ها، دیالوگ های اول مچ، pose ها توی صفحه ی انتخاب کرکتر چیزایی هست که خیلی از فایتینگ ها بهش اهمیت نمیدن.

آره دیشب دیدم تاور جدید رو، modifier های خیلی تخیلی داشت. :))
یه چرخی تو نت زدم، دیدم انگار تمام بروتالیتی های ساب زیرو رو دارم(یه Big Leg مونده بود که پریروز باز شد)فکر کنم حرف بازی اینه زیادی با ساب زیرو بازی نکن، 24کاراکتر دیگه هم هست که به یک سریشون هنوز دست نزدی! و کلا اندینگ 4~5تا رو دیدی:)) (ساب زیرو-اسکورپیون-نووب-کابال-اسکارلت :-" )

tauntها هم نشمردم، ولی اونم یحتمل همش رو دادم، اگر تو مراحل بالاتر کاراکتر تاور نباشه

اون pose بعد از بروتالیتی رو باید تنوعش رو بیشتر کنند! فکر کنم هر کاراکتر الان دوتا داره(قبلا که سابی و اسکورپی من یکی ازشون دیده بودم، این چند روز اخیر حرکات جدید دیدم) ولی کلا بازیی که اکثرا یا فیتالایتی تمومش میکنه یا بروتالیتی، به نظرم تنوع اینا رو بیشتر میکردن از اون انیمیشن تموم شدنه بهتر بود و بیشتر به کار میومد:D مثلا این ها 4~5تا بود و اون انیمیشنه کلا یک یا دوتا معقول تر بود به نظرم:-" (ساب زیرو غیر از کلون خودش چیزای مختلف نمیساخت؟ چرا حس میکنم من قبلا یه ویدیو دیدم که نشون میداد چیزای دیگه ای میسازه؟ )

کلا محتویات بازی خیلی خوب و زیاده!
با این دست فرمون پیش برن و یکم تغییرات جزئی بدن و بهبود بدن، MK12 بهترم میشه:D

حالا نمیخوام مقایسه کنم، ولی مقایسه ای کنم...
SF این حرکت رو شروع کرد، همین سرویس محور شدن وقتی که چندان بازی اینجوریی نبود!
ولی از نظر پولی خیلی خساست به خرج دادن، چیزی که شنیدم مثل اینکه برای رفتن ایونت ها باید فایت مانی خرج کنی، و اگر ببازی دود شده رفته هوا و ...
درسته با مول اون میشه کاراکتر و استیج و اسکین های خاص رو خرید، ولی دیگه رفتن ایونت...ظلمه! اونم سخت باشه و ببازی و کم بشه:|
نکات خوب SF و MK رو بگیرن و تو نسخه های بعدیشون هر دو پیاده کنند عالی میشه! :D

پ.ن: قلب ها هیچ کارایی ندارن دیگه؟ تبدیل واحدهای پولی...آیتم خاص...هیچی؟؟؟ صندوق هاش که تموم شد، کپک میزنند دیگه؟ :-"

پ.ن2: حالا خبرای MK رو به طور کلی پوشش میدی که... ولی ایونت خاصی اگر اومد... آیتم خاصی برای سابی/اسکورپی/نووب اومد، اینا رو هم حتما پوشش بده:-" شاید وسوسه شدیم برای برگشت به بازی:D

امیدوارم یکی دو سال دیگه آنلاین بودن اجباری رو برای Krypt و ToT بردارن. چون در "آینده های دور" اگه سرورهای بازی بسته بشه دیگه عملا فقط میشه استوری و لوکال بازی کرد. اینهمه واسه اون بخش ها زحمت کشیدن، حیفه.
هممم... به نظرم ممکنه بر ندارن... نسخه بعدی بیاد چندان دیگه MK11 براشون مهم نیست! میخوان ملت کوچ کنند به MK12 !
البته به نظرم تا بعدی بیاد شاید بشه 2022 اونطرفا، احتمالا همین 11 رو برای نسل بعد دوباره منتشر کنند که تا اومدن بازی بعدی ملت هنوز با MK سرگرم باشن
گرچه ساپورت به این شکل بعید میدونم... اینجاستیس3 هم بیاد دیگه بعید میدونم به MK11 برسن، چه برسه به MK بعدی:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر