Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,622
کاستوم کلاسیک (MK2) اسکارلت که چند وقت پیش تو فایل های بازی پیدا شد، توی استور قرار گرفته و میشه با Time Crystal خریدش.

j24672_.png

کاستوم جید و کیتانا هم بزودی تو استور قرار میگیره.

j64979_.jpg

جالب اینجاست که روی PC خبری از این اسکین نیست و Tyler Lansdown همین یک ساعت پیش گفت "در حال بررسی این مشکل هستیم." غافل از اینکه PC هنوز پچ قبل رو هم دریافت نکرده، اسکین Pirate کینو رو دریافت نکرده و حالا یه جوری صحبت میکنن که انگار فقط یه مشکل کوچیکه و براحتی حل میشه.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,622
بچه ها الان این بازی نصف تخفیف خورده زد به سرم برم برای خرید
فقط یک سوال؟
آیا این بازی بدون اینترنت قابل اجراست؟
بدون اینترنت قابل اجراست ولی بخش های Krypt و Towers of Time قابل دسترسی نیستن. هر تغییری هم در ظاهر شخصیت ها ایجاد کنی بعد از خارج شدن از بازی دوباره به حالت قبل بر میگرده و ذخیره نمیشه. هیچ Gearی هم بهت نمیده چون دائم آنلاین چک میکنه ببینه از روش صحیح و "بدون تقلب" Gear گرفتی یا نه.

• Like
Reactions: tpouria

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,816
نام
نریمان
نه جدا انگار ندرریلم و وارنر کامل همت کردن که اسکین های کلاسیک کاراکترا رو تو هر سه تا بازی ای که دادن بکنن تو پاچه مون نه :|
ایرادش چیه؟ :D اسکین های کلاسیک هست دیگه. MK9 رو یادم نیست ولی تو MKX که مجانی بود، اینجا هم با کریستال میشه خرید که تو خود بازی میده. :D

و همچنان....
نمیشه اسکین Deceptionه ساب زیر رو بدن؟ :(
من دیگه امیدی ندارم، هی میخوام فراموش کنم اصلا چنین اسکینی وجود داره، اما ملت نمیزارن.

k061701_.jpg

• Like

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,622
من مشکلی با آنلاین ندارم فقط میخوام بدونم باید گلد داشته باشم یا به اصطلاح پلاس داشته باشم
الانم هم می تونم برای xbox بگیرم هم برای ps4
حالا شما باشید برای کدوم کنسول تهیه ش میکنید ؟
حالا اینو نگفتم بین فنهای کنسول دعوا بشه
ولی نظر شخصیم اینه که چون سرورهای مایکروسافت عالی عمل می کنند و گلد هم در حال حاضر ارزان تره و اینکه دسته ایکس باکس فوق العاده س نظر م رو xbox هست

گلد یا پلاس که فکر میکنم واسه Matchهای آنلاین فقط نیاز باشه و Modeهای دیگه نیازی به این چیزا نداره. (من خودم رو استیم دارم بازی رو)

من جای شما باشم واسه PS4 میگیرم چون رزولوشن نسخه Xbox One S پایین تره (بین 972p تا کمتر از 900p). البته منم نمیخوام بحث بین فنهای کنسول ها ایجاد بشه ولی اگه رزولوشن واست مهمه بهتره که بری سراغ PS4. اگرم کیفیت آنلاین و قیمت واست اولیته همون چیزی که خودت گفتی تصمیم درست تری به نظر میاد.

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
ایرادش چیه؟ :D اسکین های کلاسیک هست دیگه. MK9 رو یادم نیست ولی تو MKX که مجانی بود، اینجا هم با کریستال میشه خرید که تو خود بازی میده. :D

من دیگه امیدی ندارم، هی میخوام فراموش کنم اصلا چنین اسکینی وجود داره، اما ملت نمیزارن.

k061701_.jpg
یعنی خدایی طراحی رو دست این برای ساب زیرو نیمده!
حالا این ماد هم اونقدر دقیق و خفن نیست، ولی باز خیلیییی بهتر از اسکین های MK11هه!(خدایی یه چیز خفن برا ساب زیرو نداشتن:| :( )

بعد کلاسیک...درسته نوستالژیه ولی به قولی نه دیگه تو همه شماره ها...به نظرم انقدر لباس بیخودی هستن(خیلییی ساده ن و رسما هیچ کاری نمیبره اضافه کردنشون:| ) که اصلا باید تو بیس بازی بزارنش...

به جاش هر از گاهی از بقیه نسخه ها یه چیزی بازسازی کنند... Deception آقا! از اون لباس های عجیب غریب و یا کلاسیک خیلی بهتره برای اکثر کاراکترها!

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,816
نام
نریمان
یعنی خدایی طراحی رو دست این برای ساب زیرو نیمده!
حالا این ماد هم اونقدر دقیق و خفن نیست، ولی باز خیلیییی بهتر از اسکین های MK11هه!(خدایی یه چیز خفن برا ساب زیرو نداشتن:|:( )

بعد کلاسیک...درسته نوستالژیه ولی به قولی نه دیگه تو همه شماره ها...به نظرم انقدر لباس بیخودی هستن(خیلییی ساده ن و رسما هیچ کاری نمیبره اضافه کردنشون:| ) که اصلا باید تو بیس بازی بزارنش...

به جاش هر از گاهی از بقیه نسخه ها یه چیزی بازسازی کنند... Deception آقا! از اون لباس های عجیب غریب و یا کلاسیک خیلی بهتره برای اکثر کاراکترها!
موافقم، NRS ارادت خاصی به ۳ نسخه ی اول داره و هیچکدوم از نسخه های بعدی این جایگاه رو براش ندارن.
اصلا Deception هم نه، از MK9 یا MKX هم چند تا اسکین بدن من راضیم.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
دوستان برای نسخه pc اگه ترینر فعال کنیم خطری برای بن شدن اکانت نداره؟ میخواستم kombat pack ها و اسکین لباسها رو با ترینر فعال کنم.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,622
دوستان برای نسخه pc اگه ترینر فعال کنیم خطری برای بن شدن اکانت نداره؟ میخواستم kombat pack ها و اسکین لباسها رو با ترینر فعال کنم.

من خودم تا حالا استفاده نکردم (احتمالا واسه Fujin مجبور بشم Unlocker بزنم)، ولی میگن اگه آفلاین باشی و از Unlocker استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر