Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
با سلام دوستان من تازه امروز بازیو خریدم خیلی ساله از بازی فایتینگ دور بودم یه توضیح در مورد این بازی میدید خیلی برام نا آشناست.
کریپت چیه؟ بهترین راه فارم چیه برا بدست آوردن آیتما
همه آیتما رو میشه بدست آورد یا بعضیا رو باید خرید حتما؟
بهترین فایتر برا شروع کدومه من فعلا با نوب سایبوت خیلی حال کردم

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
ساب زیرو غیر از کلون خودش چیزای مختلف نمیساخت؟ چرا حس میکنم من قبلا یه ویدیو دیدم که نشون میداد چیزای دیگه ای میسازه؟
اره، اگه اشتباه نکنم راست + دایره و یا چپ + مربع رو بزنی به جای کلون، آدم برفی و چیزای دیگه میاد. :D

جانی کیج هم به همین صورت میشه اکشن فیگورشو تغییر داد.

یه نکته ی جالب دیگه بروتالیتی اسلاید ساب زیرو هست که اگه آخرش L2 + R2 رو بزنی، تبرش غیب میشه و کله ی حریف میوفته زمین. :D

SF این حرکت رو شروع کرد، همین سرویس محور شدن وقتی که چندان بازی اینجوریی نبود!
ولی از نظر پولی خیلی خساست به خرج دادن، چیزی که شنیدم مثل اینکه برای رفتن ایونت ها باید فایت مانی خرج کنی، و اگر ببازی دود شده رفته هوا و ...
درسته با مول اون میشه کاراکتر و استیج و اسکین های خاص رو خرید، ولی دیگه رفتن ایونت...ظلمه! اونم سخت باشه و ببازی و کم بشه:|
نکات خوب SF و MK رو بگیرن و تو نسخه های بعدیشون هر دو پیاده کنند عالی میشه! :D
این سیستم SFV به درد عمش میخوره، من با اینکه نسخه ی آرکید بازی رو گرفتم، همچنان تعدادی از کرکتر ها فقط یک، تکرار میکنم فقط یک کاستوم دارن، برای گرفتن کاستوم هم نمیشه از فایت مانی استفاده کرد، یا باید باندل ها رو بگیری یا باید دونه ای ۴ دلار پیاده شی. تعداد استیج های آنلاک 11 تا هست و برای گرفتن بقیه باید فایت مانی خرج کنی. کرکتر های جدید رو میشه با فایت مانی گرفت اما این سیستم رو تو چند مرحله به قدری نرف کردن که اصلا به درد نمیخوره و حتی ملت تو گرفتن تروفی یک میلیون فایت مانی به مشکل خوردن.
من ترجیح میدم یه بازی به صورت کامل و با محتوای زیاد منتشر بشه و عین آدم واسه چیزای بیشتر پول بگیره تا اینکه از سر ته بازی بزنه و منت گرفتن محتوای بیشتر با فایت مانی رو بذاره. (که همونم نمیده. :D)

هممم... به نظرم ممکنه بر ندارن... نسخه بعدی بیاد چندان دیگه MK11 براشون مهم نیست! میخوان ملت کوچ کنند به MK12 !
البته به نظرم تا بعدی بیاد شاید بشه 2022 اونطرفا، احتمالا همین 11 رو برای نسل بعد دوباره منتشر کنند که تا اومدن بازی بعدی ملت هنوز با MK سرگرم باشن
خودشون چند وقت پیش گفتن که ۱۱ یه جورایی پایان داستان هست، بعید می‌دونم تا مدتی دیگه بخوان سراغ MK برن، احتمال میدم یا رو IP جدید کار کنن یا روی پروژه های غیر فایتینگ تو دنیای MK.

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
با سلام دوستان من تازه امروز بازیو خریدم خیلی ساله از بازی فایتینگ دور بودم یه توضیح در مورد این بازی میدید خیلی برام نا آشناست.
کریپت چیه؟ بهترین راه فارم چیه برا بدست آوردن آیتما
همه آیتما رو میشه بدست آورد یا بعضیا رو باید خرید حتما؟
بهترین فایتر برا شروع کدومه من فعلا با نوب سایبوت خیلی حال کردم

توضیح خاصی نداره بازی فایتینگ و بخش ها مختلف داره که میتونی انجامشون بدی مثل بخش داستانی یا برج ها و ... که خیلی ساده هست و داخل اون قسمت ها بری متوجه میشی

کریپت هم بخشی هست که میتونی داخلش یه سری آیتم هارو بگیری البته ۲ تا نکته داره
اول اینکه باید حتما آنلاین باشی تا بتونی وارد اون قسمت بشی و دوم اینکه برای باز کردن آیتم ها نیاز به پول و چیزای دیگه داری که با بازی کردن قسمت های مختلف اونارو بدست میاری

در کل خیلی پیچیده نیست و یکم بچرخی توی قسمت های مختلف متوجه میشی

• Like
Reactions: mostafawarcraf

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
آره خب، با اینکه تا حدی به سمت GaaS شدن رفته اما هنوز هم با بازی های که نام بردی قابل مقایسه نیست و فرمت سنتی خودش رو حفظ کرده. مثلاً واسه هالووین کاستوم های کاملا جدید دادن + تاور مخصوص که توش بروتالیتی های جدید داشت ولی واسه کریسمس فقط یه تاور دادن.
فعلا کامبت لیگ های ماهانه هست که هر ماه کاستوم و گیر میده، کاستوم ها معمولا جدید نیستن اما خیلی از گیر ها جدیدن، مثلاً چند وقت پیش ماسک اسکورپین تو آرماگدون رو دادن.
ایونت های کریپت که هر یکی دو هفته یکبار هست و استور خود بازی که هر از گاهی کاستوم های جدید مثل همین کاستوم های کلاسیک بانوان رو میده یا چند وقت پیش که کاستوم دزد دریایی کینو رو گذاشته بود.
آره بازی از لحاظ آنلاک کردن خیلی خوب شده، یه چند روز با یه کرکتر تاور ها رو بری اکثر آیتم هاشو میگیری، جایزه ی درجه ی سختی بروتال هم خیلی خوب شده و بروتالیتی یا Taunt واسه کرکتری که باهاش میری میده.
همه چیزو نمیشه باز کرد از یه تعداد اسکین به اینور دیگه نه توی تاورها نه توی حرم که پول میریزی دیگه اسکین نمیده و فقط الماس میده =(( الان مشکل منم همینه دیگه

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دوستان با سابقه، من بازی رو توی تخفیفات کریسمس گرفتم بالاخره
فقط آخرین باری که فایتینگ درست و حسابی بازی کردم برمیگرده به 14 سال پیش اونم روی سگا و نسخه 3 مورتال
الان من خیلی احساس ضعف میکنم. بعد از رد کردن آموزش ها یه دست آنلاین زدم قشنگ حریف قورتم داد :D اصن گیج میشم بجای اجرای فن ها الکی شروع میکنم دکمه های مختلف زدن :D
جز یه چندتا کمبو بقیه رو به سختی به یاد میارم که اجراشون کنم
میخوام فوت و فن مبارزه رو خوب یاد بگیرم بعد بخش داستانی و آنلاین رو شروع کنم. پیشنهاد سازنده ای دارید که چطور نحوه بازی کردنمو تقویت کنم؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
فقط آخرین باری که فایتینگ درست و حسابی بازی کردم برمیگرده به 14 سال پیش اونم روی سگا و نسخه 3 مورتال
الان من خیلی احساس ضعف میکنم. بعد از رد کردن آموزش ها یه دست آنلاین زدم قشنگ حریف قورتم داد :D اصن گیج میشم بجای اجرای فن ها الکی شروع میکنم دکمه های مختلف زدن :D
میخوام فوت و فن مبارزه رو خوب یاد بگیرم بعد بخش داستانی و آنلاین رو شروع کنم. پیشنهاد سازنده ای دارید که چطور نحوه بازی کردنمو تقویت کنم؟
یه بخش آموزش پیشرفته تر هم داره
+ بعدش داستانی برو ، بعدش Tower of Timeها

و در آخر مولتی پلیر:-" اونجا کلا مال حرفه ای هاست:))
من که فایتینگ فقط تفننی میزنم... ولی این رفقایی که اینجا دیدم حرفه ای میزنند، ساعت ها تو بخش تمرین در حال ترکیب کردن کومبوها و یا تلاش برای اجرایی کردن کومبوها بودن:|
مسابقات رو دنبال میکنند و درس میگیرن از بزرگان عرصه ی اون بازی مورد نظر و ...!

کلا اینکه صبر و حوصله و تلاش فراوان میخواد:D

• Like
Reactions: mostafaskip

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
یه بخش آموزش پیشرفته تر هم داره
+ بعدش داستانی برو ، بعدش Tower of Timeها

و در آخر مولتی پلیر:-" اونجا کلا مال حرفه ای هاست:))
من که فایتینگ فقط تفننی میزنم... ولی این رفقایی که اینجا دیدم حرفه ای میزنند، ساعت ها تو بخش تمرین در حال ترکیب کردن کومبوها و یا تلاش برای اجرایی کردن کومبوها بودن:|
مسابقات رو دنبال میکنند و درس میگیرن از بزرگان عرصه ی اون بازی مورد نظر و ...!

کلا اینکه صبر و حوصله و تلاش فراوان میخواد:D
پس فعلاً سعی میکنم یه هفته فقط تمرین کنم بعد هم بخش داستانی رو استارت بزنم.
آره اصن مولتی رو فقط یه دست رفتم ببینم دنیا دست کیه، دیدم دست خوب کساییه انصافا :D البته منم انتظار الکی دارم که میخوام یهویی حرفه ای بشم
اما در هر صورت این تایمینگ فشردن دکمه ها یکم رو مخمه ولی باید همینطور ادامه بدم تا muscle memory به نقطعه اوج برسه

پ.ن: راستی من بازی رو روی استیم خریدم و دارم با دسته PS4 بازی میکنم بنظرتون دسته به فاک میره در طولانی مدت؟ اگه آره فکر یدونه از این دسته های ارزون pc باشم

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445

مبارکه.
مختصر و مفید میگم..

سرعت عمل..

و سرعت عمل بدست نمیاد جز با بازی کردن زیاد. من با Jade و Jacqui بازی میکنم معمولا اما فکر نمیکنم بیشتر از 3، 4 تا اسپشال موو از هرکدوم بلد باشم!(اسپم هم نمیکنم البته همون چندتارو!) با اینحال توی رنک حریفهایی قدرتر از خودم رو میبرم غالبا.
بیش ار حد ذهنت رو درگیر حفظ و پیاده کردن کمبوها و اسپشال ها نکن. در عوض روی افزایش سرعت ری اکشنتهات وقت بیشتری بزار.
و توصیم آخرم اینه که روی کرکترهای کند و سنگین حساب باز نکنی. توی آنلاین هم جدا از جناب اسکورپین که یک مچ درمیون جمالش رو مشاهده خواهی کرد(!) تقریبا همه ی پلیرها، کرکترهای چابک رو انتخاب میکنن.

موفق باشی.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
بعضی دیگه ناجوانمردن طرف اصلا نمیزاره یه لگد بزنی به نظرم تا دستت پر نشده سمت انلاین نداره اعصابت میریزه بهم

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
بعضی دیگه ناجوانمردن طرف اصلا نمیزاره یه لگد بزنی به نظرم تا دستت پر نشده سمت انلاین نداره اعصابت میریزه بهم
دوست عزیز منم مثل اون دوستمون بعد از سگا دیگه طرف مورتال کامبت نرفتم
میخوام بدونم برا من که اکثرا افلاین بازم راضی کننده هست ؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان اسکین قدیمی کارکترها چجوری باز میشه؟پولی هست؟
اول بازی برای لو کنگ و کونگ لائو فقط این اسکین در دسترس هست؟:
126624

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر