Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

کات سین های کلی استوری اومده
می‌دونم خواسته زیادیه
کسی می‌تونه لینکش مستقیم کنه ما فقرا هم بتونیم ببینیم ؟ فول اچ دی هم باشه کافیه 🙏

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amonre
ممنون میشم اگر بازی به دستتون رسیده اطلاعاتی هم در مورد قسمت آنلاین بازی بدید که میشه پلی داد یا خیر اگر میشه اوضاع پینگ مناسب یا نه ؟

اینا هم مارو فیلم کردن مردونه با ابن پچ دی وان😕واقعا این پچ دی وای چه صیغه ای در اوردن سرمون واس حالا شصت گیگ دیگه هم دانلود کنیم نه خیلیم جا داریم🤦
رو xbox دیروز دانلود کردم. امروز بازی‌ها رو چک کردم اپدیتی نداشت 🤔🤔

---------------------------------
سرور های بازی از ساعت ۹:۳۰ am تا ۱۲:۰۰ pm به وقت CDT غرب آفلاین میشن بخاطر مشکل دی وان پچ :))))

ینی تو سر در WB -_-

آخرین ویرایش:
  • Poker Face
Reactions: Siavash_MH and Jaw
چرا بازی رو رها سازی نمی‌کنن. پریمیوم گرفتیم واس ۱۴، ۱۵ شد و نیامد.
چون ریدن با این انتشار بازی اونور انقدر دیر به یسری منتقدا کد دادن پنجتا نقد فرستادن بقیه نرفرستادن باید با عرضه جهانی پلی بدن بازیو متا بازی با پنجتا نقد مشخص شده همه سایتا هم جالبه دارن پوشش میدن با پنجتا نقد از ابنور پریلود میزارن بعد روز انتشار بازی که مثل ادم باید بشینی پلی بدی چون اون همه نسخه مسخره پریموم گرفتی شصت گیگ اپدیت میده میرنن توی همه چیز میمردن با همون پریلود لعنتی میدادن تموم میشد میرفت خدا میدونه وضعیت سرورای بازی میخواد چی باشه با ابن وضع مدیریت من خیر سرم روز تعطیل گفتیم میشینم پلی میدیم حالا اینور باید کلی اپدیت کنیم بازیو😕😕😐

• Like
Reactions: wave
دوستان من بازی را امروز گذاشتم دیتاش دانلود بشه،الانم که نصب شده حجمش ۱۱۴/۵گیگه،هرچی هم میزنه روی چک آپدیت،میزنه با آخرین آپدیته،پس قضیه این پچ ۶۰گیگی چیه؟

دوستان من بازی را امروز گذاشتم دیتاش دانلود بشه،الانم که نصب شده حجمش ۱۱۴/۵گیگه،هرچی هم میزنه روی چک آپدیت،میزنه با آخرین آپدیته،پس قضیه این پچ ۶۰گیگی چیه؟
گفته بودن امروز ساعت ۶ پچ روز اول میاد که تا الان خبری نشده.

• Like
Reactions: wave and mikael1026

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or