Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,805
نام
مراد حلیمی
اینو شایعه در نظر بگیرین، ولی گویا فهرست شخصیت های بازی لیک شده !

View attachment 297110
این نسخه رو ما عاشقان نوب سایبوت تحریم می کنیم :D مورتال بدون نوب مثه چلوکباب بدون کبابه...والسلام:D

.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,957
نام
نریمان
یه لیک جدید از راستر اومده که با لیست قبلی کاملا همخونی داره و تاریخش برای ۱۸ می (روز معرفی بازی) هست.

1. Kung Lao
  2. Raiden
  3. Smoke
  4. Scorpion
  5. Sub Zero
  6. Kenshi
  7. LiMei
  8. Reiko
  9. General Shao
  10. Baraka
  11. Rain
  12. Tanya
  13. Reptile
  14. Ashrah
  15. Nitara
  16. Havik
  17. Ermac
  18. Kitana
  19. Mileena
  20. Sindel
  21. Shang Tsung
  22. Geras
  23. Johnny Cage
  24. Liu Kang
  25. Quan Chi

Quan Chi و Ermac ظاهراً تو بخش داستانی حضور دارن اما جاشون با ۲ کرکتر دیگه عوض شده و تو کامبت پک قرار گرفتن.

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
121
Living Forest در گذر زمان

View attachment 297643

برعکسم نگاه کنی (منتها اگه نسخه آخر رو فاکتور بگیریم) باز فکر میکنی داری از نسخه های قدیمی به جدید میری! MK2 فوق العاده بود...
ولی درکل به نظر من تو سری فایتینگ هیچ چیزی جای UMK3 رو نه میگیره و نخواهد گرفت! مافوق تصور بود اون نسخه. (هنوزم روز اولی که نسخه مگا درایوش رو گرفتم یادم میاد! هی چه زود گذشت)

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,648
برعکسم نگاه کنی (منتها اگه نسخه آخر رو فاکتور بگیریم) باز فکر میکنی داری از نسخه های قدیمی به جدید میری! MK2 فوق العاده بود...
ولی درکل به نظر من تو سری فایتینگ هیچ چیزی جای UMK3 رو نه میگیره و نخواهد گرفت! مافوق تصور بود اون نسخه. (هنوزم روز اولی که نسخه مگا درایوش رو گرفتم یادم میاد! هی چه زود گذشت)
واقعا هیچ وقت اون حس تکرار نمیشه. من موقعی که برای اولین بار MK2 رو دیدم و حدود یک سال بعدش UMK3، توی ناخودآگاهام ثبت شده و همیشه جلوی چشمه. :D
هیچی تو دنیا برای من جای UMK3 رو نمیگیره. به یاد ماندنی ترین نسخه MK بوده و هست و بی دلیل نیست که تا همین الان طرفدارا دارن تو انجین موگن چند ده نسخه مشابه با صدها کرکتر ازش میسازن. انقدر که خوب بود.
یکی از آرزوهام اینه که نسخه های 1 و 2 و UMK3 رو با گرافیک مدرن بازسازی کنن. حقیقتش مدتی خودم تو این فکر بودم که یه دمو ساده تو آنریل بسازم ولی خیلی خیلی زمانبره و اسکیل ست خیلی گسترده ای میطلبه........شاید با آنریل 5 سرعت کار بیشتر بشه.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,653
به خاطر محدودیت های سخت افزاری و نرم افزاری اون زمان ، سه نسخه اولیه تیره و تار و یه حس مخوفی داشت ولی از حق نگذریم MK2011 جانشین به حق سه نسخه اول هستش با گیم پلی روانتر از سه نسخه اول.هنوز تو دلم اون نسخه جایگاه ویژه ای داره و روی ps3 گاهی میزنم...

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,648
اینو فراموش کردم بگم. حتی یک درصد هم شک نکنید سونیا و کینو و جکس توی راستر اصلی هستن.

تا وقتی ادبون زنده‌ست، دیگه 7 کرکتر اصلی MK1 همیشه قابل بازی‌ان. جکس هم به اندازه کافی طرفدار داره که توی همه نسخه ها قابل بازی باشه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,957
نام
نریمان
کدهای Stress Test برای کسایی که انتخاب شدن ارسال شدن، ایمیل هاتونو چک کنید.

من انتخاب نشدم. :((

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,648
فعلن من یه عکس از روستر اصلی و یه عکس از روستر کمو میخوام البته اگه روستر نهایی باشه
هنوز غیر از اون 9 شخصیت و چند کمیو کسی معرفی نشده که بخوان راستر نهایی رو بذارن توی این بیلد. احتمالا همون بیلد SGF باشه.

• Like
Reactions: mikami.pro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر