Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
چه جالب! اخبار جدید بازی هم همزمان با زدن تاپیک منتشر شد :D
Capcom دقایقی پیش، یه لایو استریم توی ژاپن تدارک دیده بوده که توش اطلاعات جدیدی از بازی منتشر کرده:
اول اینکه یه تریلر خفن از Elder Dragonها منتشر شده که انواع مختلفشون رو با ظاهر جدید نشون میده : Youtube
دوم هم اینکه طبق همون رویکرد آپدیت‌های رایگانی که قراره بعد از عرضه واسه بازی منتشر بشه، اولین هیولای رایگانی که قراره بعد از عرضه به بازی اضافه بشه، جناب Deviljho هستند که شهرت خیلی زیادی واسه بدقلق بودن و ویران‌کنندگی دارن و کلا هر چیزی سر راهشون باشه رو نابود می‌کنن...نیاز مبرمی هم برای خوردن دارن که هر چیزی رو ببینن نوش جان می‌کنن حتی هیولاهای گنده‌تر از خودش!! :D ویدیو مربوط به ایشون رو هم در این تریلر می‌تونید ببینید: Youtube
در پایان هم بتای سوم بازی معرفی شد که تقریبا یه هفته قبل از عرضه برگزار میشه (19 تا 22 ژانویه) و قراره علاوه بر 3 تا Questیی که 2 تا بتای اول داشتن، یک ماموریت دیگه برای شکار حضرت Nergigante اضافه بشه :D

Amiraliap

کاربر سایت
Jan 6, 2018
1
سلام دوستان برای این بازی شکار هیولا من با اکانت amiraliap روی کنسول پی اس 4 هستم که از روز 18 jun پری لود بازی روی بازی هستم اگه علاقه به squad full داشتین به ما خبر بدید

• Like
Reactions: FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خب با توجه به تصویری که از پشت باکس‌آرت منتشر شده، حجم بازی هم مشخص شد:

monster-hunter-world-file-size.jpg
16 گیگ :-" از چیزی که فکر می‌کردم، حجم کمتری داره و واسه افرادی که نسخه‌ی دیجیتالی می‌خرن خیلی خوبه...البته احتمالا یه آپدیت چند گیگی واسه روز اول داشته باشیم.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,115
نام
Melkor
تاحالا مانستر هانتر بازی نکردم ولی شدیدا با تریلرهاش حال کردم و حس خیلی خوبی نسبت به بازی دارم:D سعی میکنم در اولین فرصت تهیش کنم:D

ایدی من:Vader-RipGod

• Like

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تاحالا مانستر هانتر بازی نکردم ولی شدیدا با تریلرهاش حال کردم و حس خیلی خوبی نسبت به بازی دارم:D سعی میکنم در اولین فرصت تهیش کنم:D

ایدی من:Vader-RipGod
اتفاقا این نسخه هم بشدت طرفدارا و گیمرای جدید رو هدف گرفته و بهترین فرصت واسه افرادی هستش که قبلا MH بازی نکردن...چون واسه اولین بار بازی بصورت جهانی داره عرضه میشه (نه اینکه اول واسه ژاپن عرضه بشه و بعدا با خواهش و التماس واسه بقیه‌ی مناطق هم عرضش کنن :D) و دیگه مثل قبل فقط روی کنسول‌های دستی یا بصورت انحصاری عرضه نمیشه و میشه گفت این بار Capcom بازار خیلی بزرگتری رو هدف گرفته و قراره بیشتر گیمرهای نسل هشتم رو جذب این فرنچایز کنه...پس بهترین وقت رو واسه MH زدن انتخاب کردی :D<:-P

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,115
نام
Melkor
اتفاقا این نسخه هم بشدت طرفدارا و گیمرای جدید رو هدف گرفته و بهترین فرصت واسه افرادی هستش که قبلا MH بازی نکردن...چون واسه اولین بار بازی بصورت جهانی داره عرضه میشه (نه اینکه اول واسه ژاپن عرضه بشه و بعدا با خواهش و التماس واسه بقیه‌ی مناطق هم عرضش کنن :D) و دیگه مثل قبل فقط روی کنسول‌های دستی یا بصورت انحصاری عرضه نمیشه و میشه گفت این بار Capcom بازار خیلی بزرگتری رو هدف گرفته و قراره بیشتر گیمرهای نسل هشتم رو جذب این فرنچایز کنه...پس بهترین وقت رو واسه MH زدن انتخاب کردی :D<:-P
بازی داستان خاصی هم داره یا فقط باید بریم شکار؟:D و اینکه بتا الان در دسترسه یا نه؟

• Like

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بازی داستان خاصی هم داره یا فقط باید بریم شکار؟:D و اینکه بتا الان در دسترسه یا نه؟
راستش تا نسخه‌های قبل، میشه گفت کل داستان بازی یه بهونه‌ای واسه یادگیری فنون شکار بود و مرحله‌ی تمرینی حساب میشد :D ولی واسه این نسخه اعلام شده که 50-40 ساعت محتوای داستانی داره بازی...البته کیفیتش مشخص نیست ولی تریلرای بخش داستانی تا الان جالب بوده و امید دارم که برای اولین بار یه بخش داستانی خفن توی MH ببینیم...با اینکه کلا هدف اصلی این فرنچایز هیولاکشی هستش :D
بتا هم توی چند تا پست بالاتر گفتم...بتای سوم و آخر بازی حدود 10 روز دیگه شروع میشه و میتونی بازی رو تقریبا یه هفته قبل از عرضه امتحان کنی ببینی خوشت میاد یا نه <:-P

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
من بتاي دوم رو بازي كردم حقيقتا خيلي حال كردم خيلي هم حال كردم
گرافيك و محيط بازي و سلاح ها خيلي عالي بود من خيلي با محيطاش حال كردم تخريب پذيريه خوبي هم داشت
تنوع سلاح ها عالي بود هر سلاح دوتا فاز داشت كه فاز دوم ضربات سنگيني وارد ميكرد ولي از استامينا كم ميكرد
كار كردن با سلاح ها سخت بود ميشه گفت بيشتر برا كار گروهي ساخته شده بودن چون ضربات زيبا و تاثير گذارشون نيازمند زمان و تمرين زيادي داشتن از اون سمت هم هيولاها بي وقفه حمله ميكردن و همين باعث ميشد كه نتونيد به صورت تك نفره ضربات سنگين رو وارد كنيد البته نه كه نشه ميشد ولي خب زماني كه به صورت انلاين حمله كنيد لذتش بيشتر ميشد همينطور راحت تر
هيولا ها هم طراحي هم گرافيك هنري و هم فني عالي بود
خلاصه من كه با بازي خيلي حال كردم و تنها. مشكلم همين مبارزه با هيولاهاي قوي تر به صورت تك نفره بود
تو اين نبود بازي تو اين چند ماه كه تقريبا همه بازيا خفن تاخير خوردن به ماه بهار اين بازي ميتونه حسابي سرگرم كننده باشه
كه به لطف زندگي كردن تو اين مملكت و اين وضعيت دلار ديگه حتي نميشه ٦٠ دلار بگيري بري يه بازي بگيري

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
یادش بخیر بازی رایانه. نقد مانستر هانتر تری را گذاشته بود(فکر کنم ۱۷ داده بود:D). از همون موقع علاقه مند شدم به مانستر هانتر و همیشه دوست داشتم یه نسخه از این سریو بازی کنم اما به دلیل کمبود کنسول های نینتندو! قسمت نشد هیچ وقت:D خوبه الان اینو میریم تو کارش:D فقط امیدوارم بتا بازی نظرمو برنگردونه(البته خیلی بعیده).

پ.ن:@Morg0th میگم سپهر پول بده پلاس بخرم با هم بریم:|

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
یه تریلر گیم‌پلی تقریبا 10 دیقه‌ای هم از منطقه‌ی Coral Highlands منتشر شده که جالبه...جابه‌جایی توی محیط خیلی روان و آسون تر از نسخه‌های قبل شده، با امکاناتی که به گیم‌پلی اضافه شده، خیلی سریع میشه توی نقشه‌های بزرگ بازی جابه‌جا شد. این لینک ویدیو: Youtube البته اونایی که حتما میخوان بازی رو تهیه کنن، پیشنهاد میدم نبینن ویدیو رو :D توی ویدیوی با چنتا هیولای خفن درگیر میشه که بهتره اولین بار خودتون تجربش کنید :-"
دوستان تعداد مانسترها چندتاس؟ جايي تاييد شده؟
اگه تعدادشون زياد باشه ارزش خريد رو داره
تعداد هیولاها هنوز اعلام نشده ولی طبق چیزایی که توی تریلرا دیدیم، حدود 25 تا مانستر بزرگ و 20-15 تا هم مانستر کوچیک توی بازی دیده شده. از اونجایی که اینا فقط طبق تریلرا و اطلاعات منتشر شده هست، احتمالا خیلی بیشتر از این چیزا باشن...
با آپدیت‌های رایگانم که قراره کلی هیولای دیگه اضافه بشه که همونطوری که چند روز پیش گذاشتم، تا حالا یکیش معرفی شده...
ولی در کل فک نکنم به تعداد هیولاهای نسخه‌‌های قبل (که بالای 100 تا بودن برسه) چون سازنده‌ها گفتن که اینبار بیشتر روی کیفیت، رفتار و انیمیشن هیولاها تمرکز کردن و اولویت فقط تعداد نبوده.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه تریلر گیم‌پلی تقریبا 10 دیقه‌ای هم از منطقه‌ی Coral Highlands منتشر شده که جالبه...جابه‌جایی توی محیط خیلی روان و آسون تر از نسخه‌های قبل شده، با امکاناتی که به گیم‌پلی اضافه شده، خیلی سریع میشه توی نقشه‌های بزرگ بازی جابه‌جا شد. این لینک ویدیو: Youtube البته اونایی که حتما میخوان بازی رو تهیه کنن، پیشنهاد میدم نبینن ویدیو رو :D توی ویدیوی با چنتا هیولای خفن درگیر میشه که بهتره اولین بار خودتون تجربش کنید :-"

تعداد هیولاها هنوز اعلام نشده ولی طبق چیزایی که توی تریلرا دیدیم، حدود 25 تا مانستر بزرگ و 20-15 تا هم مانستر کوچیک توی بازی دیده شده. از اونجایی که اینا فقط طبق تریلرا و اطلاعات منتشر شده هست، احتمالا خیلی بیشتر از این چیزا باشن...
با آپدیت‌های رایگانم که قراره کلی هیولای دیگه اضافه بشه که همونطوری که چند روز پیش گذاشتم، تا حالا یکیش معرفی شده...
ولی در کل فک نکنم به تعداد هیولاهای نسخه‌‌های قبل (که بالای 100 تا بودن برسه) چون سازنده‌ها گفتن که اینبار بیشتر روی کیفیت، رفتار و انیمیشن هیولاها تمرکز کردن و اولویت فقط تعداد نبوده.
من بايد بتاي سوم رو بازي كنم تا از مكانيزم ها و امكان بقيه بازي بيشتر سردربيارم تا ببينم ارزش ٦٠ دلار رو داره يا نه ولي خودم با وجود اين كه تو زمستون بازيه سينگل درست حسابي نمياد بيشتر نظرم اينه كه بخرمش ولي خب مي خوام يه طوري بشه با رغبت كامل بخرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر