Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
مگه بازی معمولیه که باس هارو اسپویل بکنن بگیم بده؟ :D مثل اینه که یه بازی ریتمیک نیاد قبل انتشار همه آهنگارو نشون بده تا سورپرایز بکنه

اتفاقا باید همرو نشون بده چون یکی از بزرگترین چیزایی که مانستر هانتر ملت منتظرشن دیدن تعداد مانسترا و اینکه کدوما هستن

بعد احتمال زیاد باز 1-2 تا سورپرایز میزارن بمونه XD

ولی کلا خیلیا نگرانن که تعداد مانسترا خیلی کم باشه (که تقریبا هست) برا همین به نظرم باید نشون بدن چیا دارن که نگرانیا کم بشه

تنها ایراد خیلی بزرگ بازی تا اینجا تعداد مانستراست وگرنه از هر نظر دیگه بهتر از قبلیاست فقط امیدوارم نینتندو فن بوی بودن منتقدا گل نکنه و چون بازی رو یه کنسول دستی نیست بکوبنش زیاد چون واقعا بازیای قبلی مانستر هانتر در مقابل این یه عذاب هستن بازی کردنشون
داداش تو این بازی فقط مانستر هست اینام رو که نشون بدن خداوکیلی دیگه چی برا سوپرایز داره؟ از اون سمت هم تعداد مانستر ها زیادم نیست حدود 23 یا 24تاس پس هر چی تعداد بیشتری نشون بدن از سوپرایز های بازی کم میشه
لذت اینجور بازیا به اینه که خودت نقطه ضعف و رفتار های مانسترها رو ببینی نه این که قبلش بفمی این مانستره چطوری کشته میشه
درمورد محتوا هم اگه هر چندماهی یه مانستر جدید بدن میتونند بازی رو خیلی خوب اپ نگهش دارند

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خداکنه زیاد استقبال نشه از بازی تو بازار ایران سریع قیمتش بیاد پایین:D
بزرگترین آرزوی الان گیمریم هست.....من با این سبک زیاد آشنایی ندارم!!!تو بازی بیس یا کمپ داریم؟؟؟
مپ بازی همش پیاده روی هست چیزی هم میشه سوار شد؟؟؟
زیر آب هم میشه با هیولاها فایت داد؟؟
چندین کمپ تو هر مپ داری که خودت انتخاب میکنی رو کدوم ریسپان بشی
اکثریت پیاده رویه چون باید دنبال رد پای مانسترها بری ولی بعضی جاها میتونی از بعضی از موجودات پرنده سواری بگیری که البته کنترل کامل روشون نداری
تا الان که چیزی تایید نشده و بنظر هم نمیاد بشه اینکار رو کرد ولی مانسترهای ابی توش هست که البته باید تو خشکی بکشیشون

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
داداش تو این بازی فقط مانستر هست اینام رو که نشون بدن خداوکیلی دیگه چی برا سوپرایز داره؟ از اون سمت هم تعداد مانستر ها زیادم نیست حدود 23 یا 24تاس پس هر چی تعداد بیشتری نشون بدن از سوپرایز های بازی کم میشه
لذت اینجور بازیا به اینه که خودت نقطه ضعف و رفتار های مانسترها رو ببینی نه این که قبلش بفمی این مانستره چطوری کشته میشه
درمورد محتوا هم اگه هر چندماهی یه مانستر جدید بدن میتونند بازی رو خیلی خوب اپ نگهش دارند

دیدن مانسترا هیچ اسپویلی نیست و هیچ تاثیری نداره اینکه چه حرکات جدیدی دارن و رفتارشون چجوریه مهمه

کدوم مانستر رو نقطه ضعف و کشتنشون رو نشون دادن؟ D: فکر نکنم تاحالا یه مانستر هم نقطه ضعف یا کشته شدنشون رو نشون داده باشن

از طرفی حرفت رو قبول دارما ولی به نظرم اوضاع تعداد مانسترای بازی انقدری خراب هست که خود من ترجیح میدم هرچی هست رو نشون بدن یکم از نگرانی در بیاییم البته دیگه بعید میدونم چیزی اضافه بشه

آهان راستی چند روز پیش با سازندش مصاحبه کردن ازش پرسیدن همه مانسترا همینه یا تو بازی هم چیزی هست که نشون ندادین جواب داد بازی بکنین متوجه میشین. جوری گفت که انگار آره هستن مانسترایی که نشون ندادیم 3:

• Like
Reactions: Katsura

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بتای بازی بالای 10 میلیون ساعت بازی شده :D

DT11h3FVMAAsjTB.jpg

یه یادآوری هم بکنم که بتای سوم و نهایی بازی فردا شروع میشه...از الان هم میشه Pre-loadش کرد و اگه درست شنیده باشم، اونایی که بتاهای قبلی رو دانلود کردن، نیازی به دانلود دوباره یا آپدیت ندارن.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
واسه اونایی که منتظر امتیازا و نقدا هستن: نقدهای بازی یک روز قبل از عرضه یعنی 25 ژانویه منتشر میشن...
بتا هم تا دو روز دیگه ادامه داره...اگه دوست دارید با 14 اسلحه‌ی متفاوت بازی و نحوه کنترلشون آشنا بشید، از این لینک ویدیو و حرکات مربوط بهش را ببینید:
Monster Hunter World Weapons Guide - All 14 Weapon Types Explained
ولی بهترین راه انتخاب اسلحه موردعلاقه، اینه که توی بتا در بخش تمرینی، خودتون همه رو امتحانش کنید و اونی که باهاش راحتی هستید رو انتخاب کنید...
من خودم فعلا به Insect Glaive علاقه پیدا کردم و دارم سعی می‌کنم بهش عادت کنم...حرکات جالبی میشه باهاش انجام داد و کلا از زوایای خیلی مختلفی میشه باهاش به هیولاها ضربه زد...استفاده از Bow هم خیلی جذابه و یادگیریش هم خیلی راحته.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
لیست تروفی‌های بازی :
Name Description Trophy
Conqueror of the New Word Unlock all trophies for Monster Hunter: World Platinum
Welcome to the New World Earn the right to take on two-star assignments Bronze
Nothing Stops This Commission Earn the right to take on three-star assignments Bronze
Defender of Astera Earn the right to take on four-star assignments Bronze
Into the Deep Earn the right to take on five-star assignments Bronze
Death Begets Life Successfully guide Zorah Magdaros Bronze
The Empress of the Highlands Earn the right to take on seven-star assignments Bronze
The Sapphire Star Solve the mystery of the Elder Crossing Silver
The Hunter’s Life for Me Complete 50 optional quests Bronze
An Inquisitive Mind Complete your first investigation Bronze
The Franchise Hunter Complete 50 investigations Bronze
Step into the Arena Complete your first arena quest Bronze
Nowhere to go but Up Complete 50 arena quests Bronze
New World Settler Establish five camps Bronze
The Art of Camouflage Escape the Jagras pack by hiding in some shrubs Bronze
Angling for a Bite Catch your first fish Bronze
Mmm, So Tasty Cook your first well-done steak Bronze
The Bigger They Are… Mount your first monster Bronze
A Living Fossil Capture a fish known as “the living fossil” Silver
Snuggles for All Capture a fluffy, snuggly creature Silver
Commissioned Work Obtain 100,000 research points Bronze
Bourgeois Hunter Possess 1,000,000 zenny Bronze
Bristles for All Capture a stiff, bristly creature Silver
Rainbow Bright Capture a creature that glitters like a rainbow Silver
Impregnable Defense Obtain five highly rare pieces of armor Bronze
Power is Everything Obtain five highly rare weapons Bronze
Movin’ On Up Move into an upgraded room Bronze
First Friends Befriend your first Tailraider Bronze
Bosom Buddies Become fully proficient with any Palico Gadget Bronze
Monster Ph.D Research everything about almost every monster Silver
Temper Tempter Hunt your first tempered monster Bronze
Indomitable Hunt 50 tempered monsters Silver
Minatare Crown Record your first miniature crown in your hunting log Bronze
Miniature Crown Collector Obtain a miniature crown for 10 or more monsters in your hunting log Silver
Miniature Crown Master Obtain a miniature crown for almost every monster in your hunting log Gold
Giant Crown Record your first giant crown in your hunting log Bronze
Giant Crown Collector Obtain a giant crown for 10 or more monsters in your hunting log Silver
Giant Crown Master Obtain a giant crown for almost every monster in your hunting log Gold
Capture Novice Capture your first monster Bronze
Capture Pro Capture 50 monsters Silver
Elderslayer Slay 50 elder dragons Bronze
Monster Slayer Hunt 100 large monsters Bronze
Monster Hunter Hunt 500 large monsters Silver
HELP! Fire an SOS flare for the first time Bronze
I Am the Reinforcements Respond to an SOS flare, and help complete 10 quests Bronze
Hunters United Complete a quest via multiplayer Bronze
Hunters United Forever Complete 100 quests via multiplayer Bronze
Spreading the Word Collect over 50 Guild Cards Bronze
Established Hunter Reach hunter rank 100 Bronze​

لیست خیلی خوبیه و یه جورایی محتوای بشدت زیاد بازی رو تایید می‌کنه <:-P به نظر نمیاد خیلی سخت باشه ولی همونطور که انتظارش می‌رفت، بشدت زمان‌بر هستش... شکار 500 هیولای بزرگ، تکمیل 100 ماموریت در بخش چندنفره و رسیدن به رنک 100 و ...

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,136
نام
Melkor
بتا را یکم بازی کردم،بازی عالی بود واقعا.هم گرافیک بازی خیلی چشم نواز بود ،هم گیمپلی خیلی باحال بود کاملا حس شکارچی بودنو القا میکرد:D
اگر بازی محتواش زیاد باشه که ظاهرا هم هست:D صد درصد میترکونه.

• Like
Reactions: FUTURE

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
متای بازی از ۳۸ نقد ۹۱ ! :D

bemj_captur87487e.jpg

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
متای بازی از ۳۸ نقد ۹۱ ! :D

bemj_captur87487e.jpg
کپکام یه مقدار به خودش اومده خدا رو شکر ، ولی من بتا دوم بازی کردم از کلیت بازی راضی بودم با اینکه اولین MH بود که تجربه کردم ولی بازی به نظرم مشکل فنی داشت مهمترینش فرو رفتن اشیا تو‌ هم که واقعا زیادتر ازحد معمول بود

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
خوشبختانه خرابکاری نکردن و فوق العاده عمل کرد
یکی از چیزایی که یکم نگران کننده بود هایپ بیش از حد بازی بود یه مدت هر روز کلی اطلاعات منتشر میکردن از بازی
dualshockers هم یه پست درمورد شخصی سازی کاراکترا گذاشته و گفته عالیه یکی از چیزایی که خوششون اومده هم این بوده که میتونید برای کاراکتر مونث ریش بذارید :))

• Like
Reactions: Milad_HW and FUTURE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر