Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
224
سلام

من میخوام این بازی رو برای PC بگیرم، دو تا سوال داشتم اول اینکه آیا مثل بازی های MMO مهمه که چه ریجنی بگیرم ؟ اگر مهمه میشه بهم بگید که کدوم ریجن بهتره و lag کمتری میده ؟
و اینکه آیا این بازی نیاز به پرداخت شارژ ماهانه داره؟ مثل World of Warcraft و Final Fantasy 14 ؟ یا کافیه که فقط یه بار خود بازی اصلی رو بگیرم ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام

من میخوام این بازی رو برای PC بگیرم، دو تا سوال داشتم اول اینکه آیا مثل بازی های MMO مهمه که چه ریجنی بگیرم ؟ اگر مهمه میشه بهم بگید که کدوم ریجن بهتره و lag کمتری میده ؟
و اینکه آیا این بازی نیاز به پرداخت شارژ ماهانه داره؟ مثل World of Warcraft و Final Fantasy 14 ؟ یا کافیه که فقط یه بار خود بازی اصلی رو بگیرم ؟

از ریجن اطلاع ندارم ولی فکر نمیکنم ریجن لاک باشه بازم میگم مطمئن نیستم در این مورد
پرداخت ماهیانه نداره بازی اصلا تو سبک ff14 و wow نیستش خود بازیو بگیرید کافیه و اجبازی برای هزینه اضافه نیست

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام

بابت سوال اولتون که رو‌ کنسول ریجن بندی مثل ESO و بقیه بازیای MMO نداره راحته بازی کردن با همه
سوال دومم نه شارژ نداره یبار پول بازیو میدین فقط

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
درود کسی با دوستش بازی کرده ی توضیحی درباره تجربتون می دین
من تقریبا یک هفته ای میشه بازی میکنم فقط بگم بازی فوقالعاده سر گرم کنندس مخصوصا وقتی با دوستتون بازی کنید
شما نقش یه شکارچی داری که باید دایناسور و اژدها و ..... بکشه بعضی از باس فایت ها واقعا سخته و کار یکنفر نیستن
بازی حالت PVP نداره نمیدنم اضافه میشه یا نه
ایرانی که اصلا ندیدم فقط خودمو دوستمیم
حدود 40 50 ساعت بخش داستانی میگن داره ( من شاید 10 ساعتشو رفتم تا الان) بازی هم رو pc میرم
تا چند روز دیگه خودم یه مطلب کامل از مولتی پلیر بازی مینویسم کامل توضیح میدم

• Like
Reactions: hosein me

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,114
نام
Melkor
کسی میتونه بیاد کمکم این behemoth رو بزنیم ؟ یک هفتست هنوز نتونستم بزنمش!:D

ایدیم هم Vader-RipGod عه ممنون میشم بیاین کمک له شدم سر این Behemoth :D

• Like
Reactions: hosein me

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
431
سلام
کسی اینجا هنوز این بازی رو میره؟ من تا الان 160 ساعت بازیش کردم و هنوز خسته نشدم ! واقعا عجیبه!!!!

اگر بازیش میکنید اد کنید منو بعد از ظهر ها یا شب ها آنلاینم (آی دی توی امضا) . . .

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
کلی خبر خوب برا مانستربازا:D
اول اینکه تو یه Event رایگان قراره گرالت از بازی Witcher به بازی اضافه بشه تاریخ انتشار اپدیت معلوم نیست احتمالا ماموریت و ایتمای مخصوص به خودشم اضافه میشه.
دومم اینکه اولین اکسپنشن بازی به اسم Hunter World: Iceborne معرفی شد که یه مپ جدید و برفی به بازی اضافه میشه با کلی مانستر و آیتم جدید و احتمالا رنک جدید بازی به اسم G.درباره تاریخ عرضم فقط به پاییز ۲۰۱۹ اشاره کردن.
امیدوارم دلار اون موقع قیمت مناسبی داشته باشه حتما باید تهیش کرد:D

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
327309083.png

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ساپورتشون از بازی عالی بود دمشون گرم واقعا.امیدوارم همینجور ذره ذره بزرگتر کنن بازیو با آپدیتایی مثل یسال قبل یا با اکسپنشن و DLC ولش نکنن حالاحالاها.

• Like
Reactions: F.3.R.Y.X

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
431
واقعا ساپورتشون عالی نبوده اما بد هم نبوده !! بخصوص که موقع انتشار بازی هم گفته بودن که قرار نیست از این بازی ساپورت دائم داشته باشیم اما با این وجود چندین مانستر جدید هم اضافه کردن به بازی (هر چند بیشترشون همون قبلی ها با یک اسکین جدید بود! حتی Behemoth هم اسکلتش Nergigante بوده !) اما حداقل مردم رو علاقه مند نگه داشتن تا زمانی که DLC اماده بشه ، من انتظار داشتم Ultimate یا G-Rank باشه! اما همین هم خوبه . . .

امیدوارم اسکیل های جدید اضافه کنن !

• Like
Reactions: robb stark

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر