Modern Warfare 3 | PS3 | Multiplayer Section

soby

کاربر سایت
Nov 7, 2010
22
یه چند روزی بهتر شدم ولی دوباره تقریبا از اول دی رفته کما. فیفا 12 هیچ مشکلی نداره ولی نمی دونم چرا سرورای مدرن اینطوریه...میگم نکنه دارن اینترنت ملی رو تست می زنن ما هم مجبور شیم بریم گرشاسب آنلاین بزنیم؟...ظاهرا مشکل سراسری میگن دوباره کوسها کابل ایران رو تو فجیره امارات گاز گرفتن(من نمی دونم جنس کابل ایران از هلو درست شده یا چیزای خوش مزه از توش رد میشه؟)کلا اوضاع بی ریخته ولی بازم نمی دونم چرا فیفا12 مشکل نداره...در ضمن دوستانی که نت عوض کردن یه خبرم به ما بدن من همدانم و چند تا گزینه دارم:پارس آنلاین-شاتل-لایزر و مبین نت.مخابرات هم که نت فعلیمه که اگه تا آخر همین ماه وضع همین طوری باشه عوضش میکنم...در ضمن مشکل خیلی عجیبیه شاید دو ساعت طول میکشه بازی پیدا کنه ولی وقتی پیدا میکنه پینگش خیلی خوبه من که کلا گیج شدم

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
آقا شاید حرفم از نظر تکنیکالی غلط باشه , نمیدونم چطوری بپرسم

شماره پورتی که ما باهاش به به اکتیویژن وصل میشیم رو کسی نمیدونه چیه ؟ کلا آدرسی چیزی از این سروری که میخوایم بهش وصل شیم و نمیشه رو کسی نداره ؟

حالا می خوای باهاش چیکار کنی ؟

آقا واقعا سرویس شدیم , البته من مشکل fetching ندارم ولی find نمی کنه :((

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,036
نام
میثم
آقا شاید حرفم از نظر تکنیکالی غلط باشه , نمیدونم چطوری بپرسم

شماره پورتی که ما باهاش به به اکتیویژن وصل میشیم رو کسی نمیدونه چیه ؟ کلا آدرسی چیزی از این سروری که میخوایم بهش وصل شیم و نمیشه رو کسی نداره ؟
محسن یه سایتی هست به نام PORT FORWARD که همه پورتها بازی رو زده
ولی فکر نمیکنم جواب بده که بخوای اینو تو مودمت بزنی ......از لحاظ این میگم که مشکل ریشه ایه :d

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بد جورم ریشه ایه جدیدا حدود 1ماهه سرعت senda receivea را رو پورتها مثلا cod به حداقل ممکن رسوندن به صورتی که وقتی میخوایم به سرور و پورتهای cod کانکت بشین سرعت شما به حدود چند بایت میرسه و برای همینه که باید 2ساعت وایساد تا وصل بشه به سرور‎ ranke مون دانلود بشه کاری که در حالت عادی 1ثانیه هم طول نمیکشه تازه وقتی وصل شد یا کار نمیده یعنی گیم پیدا نمیکنه یا سرعت و پینگ افتضاحه که عملا غیر قابل استفادس یا به سختی کار میده که حاله أدم بدجور گرفته میشه:|

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
من كه ميزارم پيدا بكنه ، ميرم 10-15 دقيقه بعد برميگردم تازه پيدا ميكنه !
هيچ كاريش هم نميشه كرد بايد سوخت و ساخت فعلا !

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان و اساتید
یه سوال فنی
اگه 2 نفر باشیم بخواهیم آنلاین این بازی رو بزنیم ریجین یکی از این بازی ها مون 2 باشه و یکی دیگه 1 باشه
میتونن به هم کانکت بشند ؟؟؟
ربطی نداره ؟؟؟
اصلا مشکلی ایجاد میکنه تو با هم بازی کردن؟

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
هر کاری کردم نشد آقا :d پورتش 3074 هست , و زنگ میزنم پشتیبانی میشه گفت بلد نیستن چطوری درستش کنن , میگن این پورت برای شما بستست , میگم خو بازش کن :d میگه خودت باید از توو مودم بازش کنی ولی از اونجا نمیشه چون ps3 که همچین تنضیماتی نداره
میگم مطمئنی حواست نبود نبستی ؟ میگه شاتل این پورت رو باز گذاشته :-/ میگم کاریت ندارم فقط بگو بستیش خیالمون رو راحت کن , میگه نبستیم

یه چیزی در حد معما درست کردن واسه خودشون , یا سرکاریم , آخه 4 نفر 4 تا چیز متفاوت میگفتن

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
میشه یه مقدار کامل توضیح بدی برام
پس این ریجیون های مختلف چه تاثیری دارند تو محیط آنلاین

واسه بعضی بازی ها ممکنه محدودیت ایجاد کنه ( مثلا Resistance 2 رو من تست کردم محدودیت داشت) ولی واسه COD که من تست کردم از COD 4 به این طرف هر ریجنی میتونسته با هر ریجن دیگه ای بازی کنه !
اگه میخوای واسه بازی DLC بخری باید ریجن اکانتت با ریجن بازیت یکی باشه !

در کل فرق آنچنانی ندارن ریجن ها الان تو هر ریجنی که بخری با هرکس تو هر جای دنیا میتونی بازی کنی

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
آقا مثل اینکه امروز یکم وضع بهتر شده , یه چند نفری تو اد لیستم تونستن کانکت شن ,
ایرانسل و داتک فعلا راحتر از بقیه نت ها میشه باهاشون بازی کرد ,

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
مثل پوو آرو افتادم دنبال سر نخ :))) ولی جدای از شوخی میخوام بدونم کسی هست نت مخابرات داشته باشه و توی fetching گیر کنه ؟ این نکته خیلی مهمه جواب بدید

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,036
نام
میثم
مثل پوو آرو افتادم دنبال سر نخ :))) ولی جدای از شوخی میخوام بدونم کسی هست نت مخابرات داشته باشه و توی fetching گیر کنه ؟ این نکته خیلی مهمه جواب بدید
محسن جان اون port forward فقط برای بهینه وصل شدن به سرور بازی هستش که معمولا شما بازی رو اپدیت میکنی یه همچین چیزی تو ps3 ذخیره میشه. این مشکلی که الان هست بیشتر به *****ینگ پیشرفته ای که اینا گذاشتن برمیگرده وگرنه تا حالا همچین مشکلاتی نبوده اگر هم بوده زود برز طرف می شد
خلاصه کارگاه علوی هم بشی فایده نداره:d

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
بچه ها فکر کنم کلا اینترنت نابود شد! تا شبای قبل با هزار بدبختی بالاخره میتونستم بازی کنم ولی امروز با انواع و اقسام ارور ها مواجه میشم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر