Modern Warfare 3 | PS3 | Multiplayer Section

اگه با ایرانی ها بازی کنی مشکل خاصی نخواهی داشت , بچه های MW3 هم زیاد هستن ولی دیگه حوصله خودته که کی اونا باشن و بازی کنی , البته بگم با پینگ قرمز هم میتونی بازی کنی با خارجی ها , من پینگم قرمزه همیشه ولی دیگه بازم اعصابه خودته که تحمل فریز و تایم اوت و یک ذره تخیر و داشته باشی

PSN ID چنتا از ایرانیا که میگی همیشه هستن رو میگی لطفا؟

من تو mw2 با خارجی ها بازی می کردم اما تو بلک اپس پینگم 3 یا 4 خط بود همیشه حالا بازی رو گرفتم تا 3 شنبه میاد ببینیم اوضاع چطوره
منم ادد کنین
Hitman_7575

---------- نوشته در 12:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 PM ارسال شده بود ----------

راستی سواله دیگم اینه که من به یه ایرانی وصل شم اونوقت اون ایرانی خودش چطور وصل شده یعنی اگه اون به یه سروری تو یه مدی وصل شه پینگش 1 خط باشه اوضاعه من اونوقت چطوره

من تو mw2 با خارجی ها بازی می کردم اما تو بلک اپس پینگم 3 یا 4 خط بود همیشه حالا بازی رو گرفتم تا 3 شنبه میاد ببینیم اوضاع چطوره
منم ادد کنین
Hitman_7575

---------- نوشته در 12:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 PM ارسال شده بود ----------

راستی سواله دیگم اینه که من به یه ایرانی وصل شم اونوقت اون ایرانی خودش چطور وصل شده یعنی اگه اون به یه سروری تو یه مدی وصل شه پینگش 1 خط باشه اوضاعه من اونوقت چطوره

تا اونجا که من میدونم اصلا بازی سرور نداره، یه نفر که پهنای باندش و پینگش با بقیه بهتر باشه رو بازی انتخاب میکنه و بقیه رو بهش وصل میکنه و مثله Killzone 2 نیست که dedicate server داشته باشه که همه به اون وصل بشن و پینگ شما با اون سرور مهم باشه. چون همه به یه نفر وصل میشن، پینگ شما با اون نفر مهمه، حالا اون یه نفر هرجا باشه اهمیتش مشخص میشه.

باز بچه ها بهتر میتونن بازی کنن چون من رو PS3 هنوز بازی نکردمشون.

چرا نداره بازی سرور داره اما مثل بتل 3 نیست که بتونی خودت انتخاب کنی اتوماتیک میری یه سرور مگرنه بدون سرور که نمی شه بازی کرد
در کل که فکر میکنم یه چیزی باید باشه ولی کلا به صورت هاست هستش یعنی یکی که اینترنت خوبی داره به صورت اتومات هاست میشه و بقیه هم به اون .....البته این سیستم برای ما زیاد خوب نیست چون اگه با اون کسی که هاست میشه پینگمون خوب نباشه مشکل لگ و....پیدا میکنه

اين رفيق بالاي درست مي گه MW2 و همين طور MW3 باي بازي هاي RANKED به گمونم سرور ندارن يكي هاست مي شه بقيه بهش جوين مي شن مثل اين كه يارو سرور شده !!! ولي بوووووووووق 3 :d سرور داره همه به سرور وصل مي شن !

اقا منم بازی رسید دستم چند دست بازی کردم خیلی حال داد
فقط حیف که هارد کور فعلا انلاک نیست پینگبارم هم 2 بود خیلی راحت و بدون لگ بازی کردم
اینم id منه اون یکی رو بیخیال چون رجیون بازیم 1 بود مجبور شدم برم تو اون یکی پروفایل
oxi_pape
لطفا اد کنید

درود،

چنتا سوال داشتم. بازی قابل بازی کردن هستش؟ یعنی با پینگ ایران، معمولا به ایرانیا وصل میشید یا با خارجیا هم میشه بازی کرد؟ (من NAT 2 دارم).
ریجن بازی مهمه؟ کنسول من region 2 هستش، ریجن بازی باید 2 باشه یا 3؟ پروفایلم هم Europe هستش.
دست دومش پیدا میشه؟ قیمتش حدودا چنده؟
بازی online pass داره؟

ویرایش:
بازی چقدر آپدیت انلاین داره؟

آخرین ویرایش:
درود،

چنتا سوال داشتم. بازی قابل بازی کردن هستش؟ یعنی با پینگ ایران، معمولا به ایرانیا وصل میشید یا با خارجیا هم میشه بازی کرد؟ (من NAT 2 دارم).
ریجن بازی مهمه؟ کنسول من region 2 هستش، ریجن بازی باید 2 باشه یا 3؟ پروفایلم هم Europe هستش.
دست دومش پیدا میشه؟ قیمتش حدودا چنده؟
بازی online pass داره؟

ویرایش:
بازی چقدر آپدیت انلاین داره؟
هر بازی با یه سلیقه ای سازگاره ولی کلا بخش مولتی لذت بخشی داره...
.اگه اینترنت خوبی داشته باشی راحت بازی میکنی وگرنه لگ و تاخیر که هست
با هر ریجنی هم میتونی بازی کنی و مشکلی نیست از اون لحاظ
انلاین pass هم نداره
فکر کنم 50 یا 60 مگ حالا کمتر و بیشتر دیگه یادم نیست:d

هر بازی با یه سلیقه ای سازگاره ولی کلا بخش مولتی لذت بخشی داره...
.اگه اینترنت خوبی داشته باشی راحت بازی میکنی وگرنه لگ و تاخیر که هست
با هر ریجنی هم میتونی بازی کنی و مشکلی نیست از اون لحاظ
انلاین pass هم نداره
فکر کنم 50 یا 60 مگ حالا کمتر و بیشتر دیگه یادم نیست:d

ممنون میثم عزیز،

منظور من این بود که با NAT 2 و پینگ های متداول ما؛ قابل بازی کردن هستش یا نه. به خوبی پینگ آمریکا که نیست مسلما ولی خوب تا یه حدی میشه "قابل بازی کردن" و آدم کنار میاد ولی از یه حدی رد بشه دیگه نه. میخوام ببینم شما جوابتون بر اساس بازی با ایرانیا بود یا نه و اینکه با ایرانیا اوضاعش چطوره.

بحث ریجن واسه خریدن DLC فقط مهمه؟

ممنون میثم عزیز،

منظور من این بود که با NAT 2 و پینگ های متداول ما؛ قابل بازی کردن هستش یا نه. به خوبی پینگ آمریکا که نیست مسلما ولی خوب تا یه حدی میشه "قابل بازی کردن" و آدم کنار میاد ولی از یه حدی رد بشه دیگه نه. میخوام ببینم شما جوابتون بر اساس بازی با ایرانیا بود یا نه و اینکه با ایرانیا اوضاعش چطوره.

بحث ریجن واسه خریدن DLC فقط مهمه؟
ببین اون nat 2 که وضعیت کانکت شدن شما از مودم به ps3 رو داره نشون میده یعنی اینکه مودمت با ps3 سازگار هست که nat 2 خوبه و مشکلی نداره .....ببین اگه پینگت تا 250باشه میتونی بازی کنی و زیاد مشکل ساز نیست با خارجیها .با ایرانی بازی کنی که خیلی خوبه و خط latency پر میشه
در مورد ریجن هم بله شما اگه میخوای dlc بخری باید ریجن اکانت با بازیت یکی باشه
مثلا شما که اکانتت ارپا هست ریجن 2 باید بگیری

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or