Modern Warfare 3 | PS3 | Multiplayer Section

آقا من الان پینگم از فرانکفورت 280 هست
از لندن هم 230
سرعتم هم 512
آیا میتونم بدون مشکل بازی کنم این MW3 رو؟
هیچ کس نمیتونه بدون مشکل بازی کنه , ولی سرعت و پینگت گر همین ثابت باشه مشکل خاصی نخواهی داشت
سلام
این بازی چطوری هست انلاینش راحت میشه ایرانی هارو پیدا کرد؟یا نه مثل بقیه باید با خارجی ها بازی کنیم:((

این همه بچه ها آیدی شونو گذاشتن اینجا , یه زحمتی بکش ادشون کن d: قایمکی هم بهشون جوین شو d:

هیچ کس نمیتونه بدون مشکل بازی کنه , ولی سرعت و پینگت گر همین ثابت باشه مشکل خاصی نخواهی داشت
اون که 100 البته کلا هممون مشکل داریم درین زمینه ولی دیگه چه کنیم باید هرطور شده استفاده کنیم :دی

یه مساله ای جدیدا من پیدا کردم، وقتی مبارزه شدید میشه و معمولا وقتی نزدیک دشمن هستم، بعضی کارا رو خود به خود انجام میده، مثلا یه دفعه خود به خود reload میکنه یا اسلحه رو عوض میکنه، گاهی هم میپره. دسته ام سفیده و به نظر اصل میاد. مشکل میتونه از نت باشه ولی میخوام ببینم شاید از دسته است. کسی همچین مشکلی داشته؟ تو بازی های دیگه به این مشکل بر نخوردم ولی چون دکمه مثلث اونقد تو بازی های دیگه کاربردی نداره، اگه دسته ایراد داشته باشه اونطوری خودشو نشون نمیده که تو CoD مشخصه.

یه مساله ای جدیدا من پیدا کردم، وقتی مبارزه شدید میشه و معمولا وقتی نزدیک دشمن هستم، بعضی کارا رو خود به خود انجام میده، مثلا یه دفعه خود به خود reload میکنه یا اسلحه رو عوض میکنه، گاهی هم میپره. دسته ام سفیده و به نظر اصل میاد. مشکل میتونه از نت باشه ولی میخوام ببینم شاید از دسته است. کسی همچین مشکلی داشته؟ تو بازی های دیگه به این مشکل بر نخوردم ولی چون دکمه مثلث اونقد تو بازی های دیگه کاربردی نداره، اگه دسته ایراد داشته باشه اونطوری خودشو نشون نمیده که تو CoD مشخصه.
من 1بار دستم اینطوری شده بود البته برای من بدجور قاطی کرده بود
مثلا R3 رو که میزدم همه دکمه ها کار میکرد :d
خود به خود تیر میزد و ............

ین همه بچه ها آیدی شونو گذاشتن اینجا , یه زحمتی بکش ادشون کن d: قایمکی هم بهشون جوین شو d:

دقیقا بهترین راه واسه بازی کردن همینه. من که همیشه تا میرم Join بقیه میشم و اصلا وقتم تلف نمیشه:d

Dav3Antiheroes هستم یهو دیدین ترکوندم بدونین کیم>:):d

100% مشکل از دستتون هست , منم دسته دوم هم همین مشکل رو داره , اگرم می خواهید تست کنید تو لابی بازی یا هر جای دیگه ای تو PS3 دکمه ای که فکر می کنید مشکل ساز هست رو تست کنید ,
اکثرا هم R3 ها مشکل پیدا می کنن , یعنی با R3 , دکمه های مختلف مثل X , مثلث , R1 هم کار می کنن ,

مشکل از دسته هست اما با این lag پینگا وضعیت نت ما با خارجیا که داری بازی میکنی دستتم سالم باشه یه دفعه دیدی 4تا تیر زدی تو سر طرف اما هنوز داره راه میره:d:))

کسی از DLC های جدید خبر داره..؟کی منتشر میشه..؟؟اونای که elite دارن چطوری میتونن DLC رو داشته باشن..؟
دی ال سی اول برایه لایو اومده دوتا مپ هست به اسم liberation و piazza البته برایه ایلیت داران ولی برایه psn یک ماهه دیگه میاد حتی با داشتن ایلیت که واقعا مضخرفه . تریلرش تو گیم اسپات هست میتونید دانلود کنید اما مپ پیاتزا واقعا زیبا طراحی شده هر چند واقعا ایلیت پول تویه جوب ریختنه بلکه هم بیشتر .

دی ال سی اول برایه لایو اومده دوتا مپ هست به اسم liberation و piazza البته برایه ایلیت داران ولی برایه psn یک ماهه دیگه میاد حتی با داشتن ایلیت که واقعا مضخرفه . تریلرش تو گیم اسپات هست میتونید دانلود کنید اما مپ پیاتزا واقعا زیبا طراحی شده هر چند واقعا ایلیت پول تویه جوب ریختنه بلکه هم بیشتر .

چرا پول دور ریختنه ؟
اگه Elite باشی تمام 20 تیکه DLC که واسه بازی میاد رو مجانی میتونی بگیری ، که مطمعنآ جدا خریدن DLC ها بیشتر از 50$ خرج داره !!!!

چرا پول دور ریختنه ؟ اگه Elite باشی تمام 20 تیکه DLC که واسه بازی میاد رو مجانی میتونی بگیری ، که مطمعنآ جدا خریدن DLC ها بیشتر از 50$ خرج داره !!!!
کی میخواد ( آدم عاقل ) همه مپ هایه اینو بخره وقتی امسال یه کال اف دیوتی دیگه میخواد بیاد ؟؟ یک فرمول تکراری و همیشگی . 60 دلار پول بازی اونوقت 50 دلار پوله این !!! حالا لایو دارا که باید 60 تا هم برایه اکانت بدن . ضمنا همش دوتا مپ ؟؟؟؟ نه هیچ اسلحه ایی نه هیچ attachment نه هیچ perk جدیدی فقط مپ ها میشه 50 دلار ؟ خداییش نمیدونم چجوری بعضی مثل کسایی که مغزشونو شست و شو دادن دارن عمل میکنن . مپ liberation هم که بهشت کمپر هاست . حالا حداقل اونایی که تو PSN ایلیت گرفته بودن نباید یک ماه دیرتر دستشون برسه واقعا ظلمه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or