Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

GAME LOYAL FAN

کاربر سایت
Sep 20, 2009
25
سلام دوستان

من داشتم با کاپتان پرایس دنبال شپرد می رفتم(تو دریاچه) که بعد از اینکه افتادیم تو اب یه دفه از بازی پرید بیرون

لطفا بگید چیکار کنم تا درست شه؟

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
سلام دوستان

من داشتم با کاپتان پرایس دنبال شپرد می رفتم(تو دریاچه) که بعد از اینکه افتادیم تو اب یه دفه از بازی پرید بیرون

لطفا بگید چیکار کنم تا درست شه؟

دو راه حل
1 شما نسخه اصلی را بگیری
2 توی انجا تنظیمات گرافیکی را روی مدیوم کن دیگه نمی پره

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی

اول اینکه ممنونم از اطلاعاتی که دوستان دادند .

من الان نسخه هم نسخه کرک شده رو که توی بازار هست و چهارتا DVD خریدم و با اون پچی که دوستان آدرس دادند دارم و هم نسخه اصلی بازی رو برام از خارج فرستادند ( یعنی پکیج اصلی که دوتا DVD هست ) .
زمانی که نسخه کرک شده بازی میشد چندتا ترینر براش دانلود کرده بودیم که بطور کامل اجرا میشد اما با این نسخه اصلی نتنها هیچکدام از اونها اجرا نمیشه , هرچی هم دانلود میکنیم همینطوره .
حالا من دوتا سئوال دارم :
  1. آیا ترینر و یا کد کلکی میشه برای این نسخه اصلی پیدا کرد ؟
  2. اگر جواب بالا منفیه , آیا این بازی هم مثل خیلی دیگه از بازیها وقتی مراحل رو تمام میکنید ( مثلا" کل بازی در وضعیت EASY ) قابلیت تیر یا جان یا ... نامحدود باز میشه یا نه ؟
ممنون :love:

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
من نسخه سه dvd بازی رو پیدا نکردم ولی نسخه چهار dvd بازی است میخواستم بدونم چهار dvd چه مشکلی داره و با این نسخه میشه بازی رو تموم کرد

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
اول اینکه ممنونم از اطلاعاتی که دوستان دادند .

من الان نسخه هم نسخه کرک شده رو که توی بازار هست و چهارتا DVD خریدم و با اون پچی که دوستان آدرس دادند دارم و هم نسخه اصلی بازی رو برام از خارج فرستادند ( یعنی پکیج اصلی که دوتا DVD هست ) .
زمانی که نسخه کرک شده بازی میشد چندتا ترینر براش دانلود کرده بودیم که بطور کامل اجرا میشد اما با این نسخه اصلی نتنها هیچکدام از اونها اجرا نمیشه , هرچی هم دانلود میکنیم همینطوره .
حالا من دوتا سئوال دارم :
  1. آیا ترینر و یا کد کلکی میشه برای این نسخه اصلی پیدا کرد ؟
  2. اگر جواب بالا منفیه , آیا این بازی هم مثل خیلی دیگه از بازیها وقتی مراحل رو تمام میکنید ( مثلا" کل بازی در وضعیت EASY ) قابلیت تیر یا جان یا ... نامحدود باز میشه یا نه ؟
ممنون :love:

در جواب سوال دومتون باید بگم که نه از این چیزا باز نمیکنه

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
من نسخه چهار dvd بازی رو گرفتم ولی وقتی بازی شروع میشه شنیده بودم اول اونجا که روسها به فرودگاه حمله میکنن باید بیاد ولی اول از اموزشی تو افغانستان اومد چه جوری باید اونو ببینم

ArashEzio

کاربر سایت
Dec 27, 2009
61
من نسخه چهار dvd بازی رو گرفتم ولی وقتی بازی شروع میشه شنیده بودم اول اونجا که روسها به فرودگاه حمله میکنن باید بیاد ولی اول از اموزشی تو افغانستان اومد چه جوری باید اونو ببینم
خب درستشم همينه ديگه :D
مرحله اول افغانستانه
مرحله 3 يا 4 بود فكر كنم كه مال روس ها هست....(قتل عام)

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
بازی من سیو نمیکنه چیکارش کنم؟؟

یه کرک خوب برای آنلاینش مبذارین؟

نبود؟؟؟؟؟!!!!:confused:

من نسخه ی 4 dvd رو دارم و وقتی میزنم new game همش میگه که 5 مگابایت خالی کن چیکارش کنم و بعدش هم اون پچ رو هم نصب کردم.

وقتی میرم تو پوشه ی save خالیه!!!!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
مهندس این سایتی که آپ کرده بودی هیچ لینک دانلودی توش پیدا نکردم میشه یه بار دیگه آپ کنی؟ ممنون میشم:smile:

لینک دانلود سالم هست، از پایین page گزینه save file to your PC رو انتخاب کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر