Modern Warfare 2 AlterRev New Multi Crack - server list online

Modern Warfare 2 All New Multi-player Crack - server list online

با سلام

online.png

آپدیت جدید اضافه شد
التر رفت alterrev اومد
همون روزهایی که خبر رفتن آلتر بود فایل source کاملش لیچ شد
کار خوبی بود بعد از اون چند نفر مستر سرور زدن
و کاش فایلاش هم دست من می رسید تا یک مستر سرور ایرانی هم داشتین
ولی تا اون موقع می تونید به وسیله alterrev هم سرور ایرانی dedicated بزنید
و هم بازی کنید
کرک ورژن اپدیت شده هم هست

لینک client جدید که کامل مشکل server list رو حل کرده:

server:

Updater:

آخرین ویرایش:
واسه من بعضی اوقات
50810914302182773673.jpg

این ارورو میده بعضی اوقات
09192063479362268209.jpg

این
نمیدونم چی کار کنم دیگه یکی راهنمایی کنه لطفن لازم دارم بازیو

آخرین ویرایش:
مشکلت حل شد یا نه؟

بله خوشبختانه مشکل حل شد در اون ساعت مستر سرور MW2 قطع شده بود من فکر کردم مشکل از من هست یکبار هم بی جهت بازی رو نصب کردم!!! البته پیشنهاد من اینه که از نسخه کلاینت اصلی Alter Rev که بر روی سایت رسمیشون قرار گرفته استفاده کنید. هم سریع تر به بازی جوین میشه و هم تعداد سرورهای ایرانی متصل به اون سرور بسیار بیشتر هست و حتی اگه پینگ مناسبی دارید میتونید با صدها سرور World هم بازی کنید. ولی روی حساب همین بحث چیت زدن کلا حس بازی کردن از بین میره. من تجربه چندانی به اون صورت ندارم، بارها دیدم از بین ده نفر 9تاشون با TX از ده ثانیه جلوتر روی هم Aim میگیرند و ادای حرفه ای بودن دارند که در این صورت جایی برای یه بازیکن که میخواد تو فضای سالم بازی کنه نیست ولی باز هم برای جنبه فان و سرگرمی خوب هست و میشه ازش لذت برد.

در مورد اسمم تو بازی که فرمودید والا من هر دفعه با یک عنوان Random وارد بازی میشم :دی اما آیدی ایکس فایر دارم که معمولا وقتی میرم تو بازی آنلاین هست. اگه دوست داشتید ادد کنید خوشحال میشم. zootrax

لطفا اگه میدونین که چه شکلی میشه در mw2 سرور بسازیم ، بهم بگین یا لینک جایی که آموزش رو گذاشته برام بزارین و لینک فایلهای که باید دانلود کنم رو هم همینطور؛ البته لطفا آموزشی رو بزارین که معتبر باشه و همین الان هم هنوز کار کنه چونکه من و دوستام تازه به جمع گیمرهای آنلاین پیوستیم و قراره بعد از ، این امتحان آخرمون، هرشب بازی کنیم ولی هنوز سروری مخصوص خودمون نه در mw3 و نه در mw2 نداریم. لطفا نزارین جلوی دوستام ضایع بشم البته این رو هم بگم که آموزش برای آی پی متحرک میخوام و آی پی ثابت نداریم. اگه آموزشی برای ساخت سرور در mw3 با آی پی متحرک و البته بدون تانگل دارین هم، لینکش رو برام بزارین.
با تشکر فراوان.

خواهشا کمک کنید
من با التر قبلی راحت بازی میکردم ولی بعد از اون اتفاق بازی رو پاک کردم
حالا که نصب کردم وقتی میرم تو سرور یه دفعه میپره بیرو و ارور زیر رو میده (البته قبل بالا اومدن بازی هم یه کدی رو کنسول میده )
لطفا کمک کنید

42073518767516455765.png

26470054319633201873.png

کسایی که بازی میکنن هیچ مشکلی ندارن ؟
من نمیتونم رزولیشن عوض کنم ! وقتی میخوام عوض کنم از بازی میپره بیرون !
2- تو بعضی از سرورها میتونم برم و تو بعضی ها نه چون از بازی میپره بیرون ولی همون مپ رو سرور دیگه کار میکنه
یعنی کسی مثل من مشکل نداشته ؟ یعنی شما میتونید مثل التر سابق باهاش بازی کنید ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or