MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
بله امروز تست کردم و کار کرد وارد بازی هم شدیم...خیلی هم لذت بخشه...فقط اینترنت دوستم مشکل داره لگ داریم فعلا :D

البته یه چند جا نکته انحرافی داشت که خب حلش کردیم :D
Ping هم که داره کم کم درست میشه ... :D

سلام به همگی, ببخشید بچه ها این بحث رو اینجا مطرح می کنم ولی راهی هست بشه بازی رو آفلاین و با LAN مثله COD4 بازی کرد؟ (توی تاپیکه اصلی بازی کسی جوابمو نداد! :(( )

بله میشه فقط باید یه چند روزی صبر کنید که Crack ش بیاد . با اون Crack و برنامه Hamachi میتونید یه همچین کاری بکنید .

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
میشه یه کم توضیح بدین!!!؟؟؟!!!
من چیزی به اسم استیم برای باز کردن ندارم!!!!
کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟؟؟:((:((
من با یکی از همون روشهایی که گفتین امتحان کردم ولی موقعی که میخواد بره تو بازی قفل میکنه؟
یکی از دوستان گفتن باید steam باز باشه ولی من steam ندارم!!!!!!!!!!!!:confused:

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
عزیزم ، شما گویا نمی گیری من چی میگم . شما BF بازی میکردی سرور کرک شده بازی میکردی . اینطور که بوش میرسه دارند سرور هاشو مثل BFH فروشی میکنند در یک Location های خاص . اندک کسان هم دیگه نمیتونن مثل آدم بازی کنند و با Delay های بالا .. اصلا بازی حرفه ای نمیشه انجام داد . فعلا باید تا انتشار بازی صبر کرد . هنوز هیچ قطعیتیت در مورد این جور حرفا وجود نداره .. XBOX ــی ها هم از طریق Live بازی میکنند و اولا پینگ درست و حسابی که نداره دوما احتمال بن شدن از Live هست ..

سلام همه

مافیا جان فکر کنم نت شما مشکل داره . من که فعلا چند وقتیه به خاطر مشکل نت کلا بیخیالم ولی دوستان تو سرورهای خارجی پینگشون بین 80 - 250ه بستگی به محل سرور داره .
واسه شما که فان بازی میکنید زیاد نباید مهم باشه ...

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟؟؟:((:((
من با یکی از همون روشهایی که گفتین امتحان کردم ولی موقعی که میخواد بره تو بازی قفل میکنه؟
یکی از دوستان گفتن باید steam باز باشه ولی من steam ندارم!!!!!!!!!!!!:confused:

اره Steam باید Run باشه .
شما ابتدا از اینجا Steam رو دانلود کن . چون برای بار اول داری اجراش میکنی باید اپدیت بشه . وقتی اپدیتش تموم شد باید بری واسه ساخت اکانت . اکانت ساختنش هم اسونه و نکته خاصی نداره . وقتی هم که اکانت ساختی و Log in کردی میتونی بازی رو بدون مشکل اجراش کنی .

نمی خواین آموزشش رو برا بقیه هم اینجا بزارین؟
:biggrin1:

چرا تا چند دقیقه دیگه اموزشش رو میزاریم .

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
در قدم اول بگم این روش به استیم نیاز داره یعنی شما اگر Crackـه Skidrow که به استیم احتیاج نداره ریختید نمیتونید این کارو انجام بدید. پس احتیاج به کرک گروه Razor دارید.
http://gf.wiretarget.com/cd/rzr-cod6.7z
از این لینک دانلود کنید و طبق معمول کپی کنید.(نیازی نیست دوباره بازی رو نصب کنید.) هر دفعه هم می خواهید بدون استیم بازی رو اجرا کنید دوباره کرک Skidrow بریزید :D من تا حالا بیشتر از 10 بار ریختم مشکلی پیش نیومده ;)

در قدم بعدی باید Steam رو نصب کنید. ابتدا از اینجا Steam رو دانلود کنید و سپس نصب کنید و صبر کنید برنامه خودش رو آپدیت کنه. اگر اکانت دارید که Log in کنید اگرم ندارید بسازید It's free :D
* دقت کنید حتما باید توی استیم Log in شده باشید.

فایل زیر رو دانلود کنید :
http://www.rapidshare.com/files/306858614/TeknoMW2_1.0.rar

بعد از Extract کردن محتویات، فایل ها رو در محل نصب بازی کپی کنید.

خوب از اینجا 2 قسمت داره...طرفی که میخواد Host بشه و طرفی که میخواد به طرف مقابل Join بشه.

Hosting :
ابتدا از سایت http://www.myipaddress.com/show-my-ip-address/ آدرس IP خودتون رو ببنید و به طرف مقابل بدید و مراحل زیر رو انجا بدید.
کسی که می خواد Host بشه فایل TeknoGods_MW2SP رو اجرا کرده و وارد قسمت Coop شده و به قسمت Coop Two Players Online رفته و در Lobby منتظر نفر دوم می شود. تا اینجا هیچ کار خاصی نیست.

طرف Client یا کسی که میخواد Join بشه:

از فایل TeknoGods_MW2SP که در Folder بازی کپی کردید بر روی Desktop یک Shortcut بسازید.
Shortcut رو به این صورت Rename کنید.
TeknoGods_MW2SP --ip=10.0.0.1
خوب حالا روی shortcut کلیک راست کنید و گزینه properties رو انتخاب کنید.
در قسمت Target محل نصب بازی رو مشاهده می کنید. که به طور مثال برای من اینجوری هست الان

"G:\Steam\SteamApps\Common\Call of duty Modern Warfare 2\TeknoGods_MW2SP.exe" --ip=10.0.0.1
این عدد 10.0.0.1 مثال هست باید اون IP که طرف Host به شما میده رو جایگزین کنید.

خب حالا با همین Shortcut که ساختید وارد بازی بشید و منوی Coop رو انتخاب کنید.
بعد از ورود به منوی Coop دکمه F12 رو بزنید...وارد Lobby میشید، حالا به راحتی می تونید بازی کنید.

تمام :D

این نوشته ها نتیجه زحمت چند ساعت تلاش من و مهدی (QuinT) هست. بدون شک اولین کسایی بودیم که توی ایران Coop این بازی رو تجربه کردیم.

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اره Steam باید Run باشه .
شما ابتدا از اینجا Steam رو دانلود کن . چون برای بار اول داری اجراش میکنی باید اپدیت بشه . وقتی اپدیتش تموم شد باید بری واسه ساخت اکانت . اکانت ساختنش هم اسونه و نکته خاصی نداره . وقتی هم که اکانت ساختی و Log in کردی میتونی بازی رو بدون مشکل اجراش کنی .

QUOTE]
ایول داری دوسته عزیز.راه افتاد ولی هیچ کسی نیست!!!:(

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
در قدم اول بگم این روش به استیم نیاز داره یعنی شما اگر Crackـه Skidrow که به استیم احتیاج نداره ریختید نمیتونید این کارو انجام بدید. پس احتیاج به کرک گروه Razor دارید.
http://gf.wiretarget.com/cd/rzr-cod6.7z
از این لینک دانلود کنید و طبق معمول کپی کنید.(نیازی نیست دوباره بازی رو نصب کنید.) هر دفعه هم می خواهید بدون استیم بازی رو اجرا کنید دوباره کرک Skidrow بریزید :D من تا حالا بیشتر از 10 بار ریختم مشکلی پیش نیومده ;)

در قدم بعدی باید Steam رو نصب کنید. ابتدا از اینجا Steam رو دانلود کنید و سپس نصب کنید و صبر کنید برنامه خودش رو آپدیت کنه. اگر اکانت دارید که Log in کنید اگرم ندارید بسازید It's free :D
* دقت کنید حتما باید توی استیم Log in شده باشید.

فایل زیر رو دانلود کنید :
http://rs508gc.rapidshare.com/files/306858614/TeknoMW2_1.0.rar

بعد از Extract کردن محتویات، فایل ها رو در محل نصب بازی کپی کنید.

خوب از اینجا 2 قسمت داره...طرفی که میخواد Host بشه و طرفی که میخواد به طرف مقابل Join بشه.

Hosting :
ابتدا از سایت http://www.myipaddress.com/show-my-ip-address/ آدرس IP خودتون رو ببنید و به طرف مقابل بدید و مراحل زیر رو انجا بدید.
کسی که می خواد Host بشه فایل TeknoGods_MW2SP رو اجرا کرده و وارد قسمت Coop شده و به قسمت Coop Two Players Online رفته و در Lobby منتظر نفر دوم می شود. تا اینجا هیچ کار خاصی نیست.

طرف Client یا کسی که میخواد Join بشه:

از فایل TeknoGods_MW2SP که در Folder بازی کپی کردید بر روی Desktop یک Shortcut بسازید.
Shortcut رو به این صورت Rename کنید.
TeknoGods_MW2SP --ip=10.0.0.1
خوب حالا روی shortcut کلیک راست کنید و گزینه properties رو انتخاب کنید.
در قسمت Target محل نصب بازی رو مشاهده می کنید. که به طور مثال برای من اینجوری هست الان

"G:\Steam\SteamApps\Common\Call of duty Modern Warfare 2\TeknoGods_MW2SP.exe" --ip=10.0.0.1
این عدد 10.0.0.1 مثال هست باید اون IP که طرف Host به شما میده رو جایگزین کنید.

خب حالا با همین Shortcut که ساختید وارد بازی بشید و منوی Coop رو انتخاب کنید.
بعد از ورود به منوی Coop دکمه F12 رو بزنید...وارد Lobby میشید، حالا به راحتی می تونید بازی کنید.

تمام :D

این نوشته ها نتیجه زحمت چند ساعت تلاش من و مهدی (QuinT) هست. بدون شک اولین کسایی بودیم که توی ایران Coop این بازی رو تجربه کردیم.
عجیبه من هم همین کارها رو میکنم ولی بازم مینویسه steam بسته.با استیم بیا تو!!!!!!!!!

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
ایول داری دوسته عزیز.راه افتاد ولی هیچ کسی نیست!!!:(

واسه این کسی نیست چون مولتی بازی کردن Crack خاص خودش رو میخواد . یه چند روز دیگه Crack ش منتشر میشه !

عجیبه من هم همین کارها رو میکنم ولی بازم مینویسه steam بسته.با استیم بیا تو!!!!!!!!!

این روش تست شده و مشکلی هم نداره . مطمئنا یه جای کار رو شما اشتباه انجام دادی .
همه مراحل کار رو دوباره چک کنید .

اینم یه عکس که داریم Co op بازی میکنیم با جواد ( Creeping Deλth ) :

* البته نمیدونم چرا حجم عکس شده 3MB ! :D

جذابیت بازی هم فوق العاده بالاست مخصوصا با اون اهنگ های محشرش . خلاصه به همه پیشنهاد میشه .

پ.ن :

من نمی دونم چرا از این Quint خوشم نمیاد . عجیبه ها .
SOZ4QUINT :D

میلاد جان شما فعلا تلاش کن Single ش رو روی Normal تموم کنی حالا !! :D

آخرین ویرایش:

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld

من نمی دونم چرا از این Quint خوشم نمیاد . عجیبه ها .
SOZ4QUINT :D

میلاد جان شما فعلا تلاش کن Single ش رو روی Normal تموم کنی حالا !!
plz jk aslan hn.
tnx

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
واسه این کسی نیست چون مولتی بازی کردن Crack خاص خودش رو میخواد . یه چند روز دیگه Crack ش منتشر میشه !

این روش تست شده و مشکلی هم نداره . مطمئنا یه جای کار رو شما اشتباه انجام دادی .
همه مراحل کار رو دوباره چک کنید .

اینم یه عکس که داریم Co op بازی میکنیم با جواد ( Creeping Deλth ) :

* البته نمیدونم چرا حجم عکس شده 3MB ! :D

جذابیت بازی هم فوق العاده بالاست مخصوصا با اون اهنگ های محشرش . خلاصه به همه پیشنهاد میشه .

پ.ن :

میلاد جان شما فعلا تلاش کن Single ش رو روی Normal تموم کنی حالا !! :D
steam من بازه ولی نمی دونم چرا بازم اذیت میکنه!!!!

این بار دقیقا همون کارهایی رو که گفتید انجام دادم.
یه سئوال:
*من میخوام join بشم.موقع rename کردن باید ip خودم رو بنویسم یا ip هاست رو؟؟؟؟

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
steam من بازه ولی نمی دونم چرا بازم اذیت میکنه!!!!

این بار دقیقا همون کارهایی رو که گفتید انجام دادم.
یه سئوال:
*من میخوام join بشم.موقع rename کردن باید ip خودم رو بنویسم یا ip هاست رو؟؟؟؟

نه دیگه شما باید IP هاست یا همون کسی که میخوای بهش Connect شی رو بدی .

البته منظور با بازی کپی هست دیگه؟من و دوستم که بازی رو org داریم از دیشب بازی میکردیم.بدون شک حتما تو کتاب gines ثبت کن.حیفه.:)

باریکلا به شما و دوستت :)

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
البته منظور با بازی کپی هست دیگه؟من و دوستم که بازی رو org داریم از دیشب بازی میکردیم.بدون شک حتما تو کتاب gines ثبت کن.حیفه.:)

به جای اینکه بیایی بگی دستتون طلا اینطوری میگی؟:eek: بازی ORG که دیگه زحمت نمیخواد مهم اینه بتونی با کپی آنلاین بزنی :smile:
جالبه :biggrin1:
در کل خسته نباشد :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر