MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
در قدم اول بگم این روش به استیم نیاز داره یعنی شما اگر Crackـه Skidrow که به استیم احتیاج نداره ریختید نمیتونید این کارو انجام بدید. پس احتیاج به کرک گروه Razor دارید.
http://gf.wiretarget.com/cd/rzr-cod6.7z
از این لینک دانلود کنید و طبق معمول کپی کنید.(نیازی نیست دوباره بازی رو نصب کنید.) هر دفعه هم می خواهید بدون استیم بازی رو اجرا کنید دوباره کرک Skidrow بریزید :D من تا حالا بیشتر از 10 بار ریختم مشکلی پیش نیومده ;)

در قدم بعدی باید Steam رو نصب کنید. ابتدا از اینجا Steam رو دانلود کنید و سپس نصب کنید و صبر کنید برنامه خودش رو آپدیت کنه. اگر اکانت دارید که Log in کنید اگرم ندارید بسازید It's free :D
* دقت کنید حتما باید توی استیم Log in شده باشید.

فایل زیر رو دانلود کنید :
http://www.rapidshare.com/files/306858614/TeknoMW2_1.0.rar

بعد از Extract کردن محتویات، فایل ها رو در محل نصب بازی کپی کنید.

خوب از اینجا 2 قسمت داره...طرفی که میخواد Host بشه و طرفی که میخواد به طرف مقابل Join بشه.

Hosting :
ابتدا از سایت http://www.myipaddress.com/show-my-ip-address/ آدرس IP خودتون رو ببنید و به طرف مقابل بدید و مراحل زیر رو انجا بدید.
کسی که می خواد Host بشه فایل TeknoGods_MW2SP رو اجرا کرده و وارد قسمت Coop شده و به قسمت Coop Two Players Online رفته و در Lobby منتظر نفر دوم می شود. تا اینجا هیچ کار خاصی نیست.

طرف Client یا کسی که میخواد Join بشه:

از فایل TeknoGods_MW2SP که در Folder بازی کپی کردید بر روی Desktop یک Shortcut بسازید.
Shortcut رو به این صورت Rename کنید.
TeknoGods_MW2SP --ip=10.0.0.1
خوب حالا روی shortcut کلیک راست کنید و گزینه properties رو انتخاب کنید.
در قسمت Target محل نصب بازی رو مشاهده می کنید. که به طور مثال برای من اینجوری هست الان

"G:\Steam\SteamApps\Common\Call of duty Modern Warfare 2\TeknoGods_MW2SP.exe" --ip=10.0.0.1
این عدد 10.0.0.1 مثال هست باید اون IP که طرف Host به شما میده رو جایگزین کنید.

خب حالا با همین Shortcut که ساختید وارد بازی بشید و منوی Coop رو انتخاب کنید.
بعد از ورود به منوی Coop دکمه F12 رو بزنید...وارد Lobby میشید، حالا به راحتی می تونید بازی کنید.

تمام :D

این نوشته ها نتیجه زحمت چند ساعت تلاش من و مهدی (QuinT) هست. بدون شک اولین کسایی بودیم که توی ایران Coop این بازی رو تجربه کردیم.
http://www.rapidshare.com/files/306858614/TeknoMW2_1.0.rar
سلام این فایل نمیشه دانلود کرد میگه باید پریمیوم باشی !

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
salam bar hame bebakhshid man baziro mamoli bazi mikonam bad az marhaleye 4 ya 5 be man ye error mide mide disk read error mishe ye nafar komakam kone rasti bazi ke kharidam crack nadasht va hamintori bazi mikardi lotfan yeki komak kone mer30:confused:

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
توی راهنمایی که در صفحات قبل گذاشتین فقط با کرک Razor میشه بازی کرد و به Steam نیاز داره.
برای افرادی که کرک SKIDROW دارن چی ؟ میشه لطفا برای اونم بزارین؟

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
مهدی جان ، دقیق تر بخون . تعویض کرک صدمه ای به بازی و سیو هاتون نمیزنه . شما که SKIDROW داری راحت میتونی Razor رو بریزی روش .

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
خب به سلامتی بخش آنلاین بازی هم کرک شد. دو تا فایل زیر رو کپی کنید تو فولدر بازی و همچنین استیم رو هم نصب کنید و بگذارید در پس زمینه فعال باشه. حالا روی iw4mp.exe کلیک کنید تا وارد بخش چند نفره بازی بشید. نکته مهم اینه که nickname شما در استیم باید بین حرف هاش یک فاصله باشه و گرنه kick میشید. مثلا اگه نوشتید Ehsan باید به صورت Eh san باشه تا کیک نشید.
http://www.mediafire.com/download.php?ymbtxtclmkf

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
خب به سلامتی بخش آنلاین بازی هم کرک شد. دو تا فایل زیر رو کپی کنید تو فولدر بازی و همچنین استیم رو هم نصب کنید و بگذارید در پس زمینه فعال باشه. حالا روی iw4mp.exe کلیک کنید تا وارد بخش چند نفره بازی بشید. نکته مهم اینه که nickname شما در استیم باید بین حرف هاش یک فاصله باشه و گرنه kick میشید. مثلا اگه نوشتید Ehsan باید به صورت Eh san باشه تا کیک نشید.
http://www.mediafire.com/download.php?ymbtxtclmkf

اول اینکه خب من تست کردم همین الان این کرک رو و به خوبی جواب داد و خیلی راحت تونستم Join بازی بشم . حالا اگه بشه چند تا عکس میگیرم میزارم ...
ممنون !

دوم اینکه دوستانی که اهل انلاین بازی کردن MW2 هستند اعلام کنند که حالا اگه امکانش شد با هم بازی کنیم .
در ضمن پینگ بازی هم خیلی عالیه . مثلا Isp من صبح ها تا ظهر پینگ افتضاحی داره اما الان که من Join شدم پینگم زرد بود که خب بازم خیلی خوبه . یحتمل شبا باید پینگ سبز بشه.

بازم میگم دوستانی که اهل انلاین بازی کردن هستند حتما این بازی رو انجام بدن چون حال عجیبی میده :D

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
اول اینکه خب من تست کردم همین الان این کرک رو و به خوبی جواب داد و خیلی راحت تونستم Join بازی بشم . حالا اگه بشه چند تا عکس میگیرم میزارم ...
ممنون !

دوم اینکه دوستانی که اهل انلاین بازی کردن MW2 هستند اعلام کنند که حالا اگه امکانش شد با هم بازی کنیم .
در ضمن پینگ بازی هم خیلی عالیه . مثلا Isp من صبح ها تا ظهر پینگ افتضاحی داره اما الان که من Join شدم پینگم زرد بود که خب بازم خیلی خوبه . یحتمل شبا باید پینگ سبز بشه.

بازم میگم دوستانی که اهل انلاین بازی کردن هستند حتما این بازی رو انجام بدن چون حال عجیبی میده :D
QuinT جان توضیح بیشتر ارائه میدی ، چه کردی ؟ چجوری رفتی و ساختی و ...

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
QuinT جان توضیح بیشتر ارائه میدی ، چه کردی ؟ چجوری رفتی و ساختی و ...

نیازی به ساختن چیزی نیست . شما در حقیقت داری به سرورهای خود بازی Join میشی .
شما ابتدا برو بخش مولتی پلیر بازی . بعد Play . بعد Find Game . حالا از Public Playlists اینجا هر مدی که میخوای انتخاب کن . مثلا Free-for-all . وقتی که این رو انتخاب کردی خودش بعد از یکی دو ثانیه یا حالا چند ثانیه بیشتر به بازی Join میشه .
کلا گفتم دردسری نداره . بسیار اسونه .

خب این هم دو تا عکس :

عکس اول

عکس دوم
( البته Isp ما دیگه رسما قاطی کرد Ping قرمز شد واسه چند دقیقه :| )

سلام مهدی من میام:biggrin1:

اره حتما بیا مازیار ! :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر