MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
البته منظور با بازی کپی هست دیگه؟من و دوستم که بازی رو org داریم از دیشب بازی میکردیم.بدون شک حتما تو کتاب gines ثبت کن.حیفه.:)
BIG DADY'e baba
عزیزم شما چند سالته ؟!
حالا من با مهدی و جواد شوخی میکنم شما لطفا جو گیر نشو :)
حالا زیاد مهم نیست . have fun :)

BIG DADY

کاربر سایت
Sep 11, 2007
76
BIG DADY'e baba
عزیزم شما چند سالته ؟!
حالا زیاد مهم نیست . have fun :)
به جای اینکه بیایی بگی دستتون طلا اینطوری میگی؟:eek: بازی ORG که دیگه زحمت نمیخواد مهم اینه بتونی با کپی آنلاین بزنی :smile:
جالبه :biggrin1:
در کل خسته نباشد
در کل من هم بگونه ای به این حرکت تبریک گفتم.حالا نمیدونم چرا بد برداشت کردید...چیز توهین آمیزی نگفتم.
دستمال رو نمیشه upload کرد؟لازم نمیشه؟:)

آخرین ویرایش:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
دوست ــمون لینک رو کپی کرده گزاشته توی IDM بدون توجه به اینکه این Short شده و باید Target ــش رو کپی میکرده . بگذریم .. من بازی کردم امروز با یه بچه ها .. بد نبود .
آی دی ایکس فایرم هم توی پروفایلم هست . هر کسی مایل بود بهم پی ام بده بازی میکنیم ..

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوست n00b ــمون لینک رو کپی کرده گزاشته توی IDM بدون توجه به اینکه این Short شده و باید Target ــش رو کپی میکرده . بگذریم .. من بازی کردم امروز با یه بچه ها .. بد نبود .
آی دی ایکس فایرم هم توی پروفایلم هست . هر کسی مایل بود بهم پی ام بده بازی میکنیم ..
حق نداری به کسی توهین کنی.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
بجان خودم آخر منو کفنم میکنن ولی آرزوی یدست آنلاین زدن بدلم میمونه
من استیم رو نصب کردم آپدیتم شد میخواد ساین این کنه و به اکانت وصل بشه میمونه توش×
steamcommunity.com هم باز نمیشه.
این چه مرگشه؟!

ویرایش:درست شد:smile:

آخرین ویرایش:

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
دوست n00b ــمون لینک رو کپی کرده گزاشته توی IDM بدون توجه به اینکه این Short شده و باید Target ــش رو کپی میکرده . بگذریم .. من بازی کردم امروز با یه بچه ها .. بد نبود .
این صدمین باره که اینجوری برای تمسخر دیگران پست میدی! خجالت داره بخدا! به فرض اینکه بنده خدا اصلآ نمیدونه لینک چی هست! تو باید اینجوری بگی؟ کجای فروم نوشته که ورود افراد آماتور ممنوع؟؟؟؟ :confused:
آخرش 1چیز دیگه ام بهت بگم! انقدر ادعای پروفشنال بودنت نشه. باهات private صد راند هم بازی کنم 1بارش رو هم نمیتونی... :-"
بیخیال! اینجا هستیم که به همدیگه کمک کنیم تا از بازی ها لذت ببریم! نه اینکه هی بزنیم تو سر بقیه که نوب نوب نوب نوب... :sick:

faga91

کاربر سایت
Oct 15, 2009
9
سلام به همهٔ بروبکس گیمر! ۲تا سوال داشتم ۱کی‌ اینکه اگر org بخریم می‌شه آنلاین زد چون نوشته که فقط پینگ ۱۰۰ می‌خواد :eek: ۱کی‌ دیگه هم که از کجا باید org گیر بیارم?!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام به همهٔ بروبکس گیمر! ۲تا سوال داشتم ۱کی‌ اینکه اگر org بخریم می‌شه آنلاین زد چون نوشته که فقط پینگ ۱۰۰ می‌خواد :eek: ۱کی‌ دیگه هم که از کجا باید org گیر بیارم?!
اریج بخری هیچ مشکلی نداری....
از DC PC میتونید تهیه کنید.

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
این صدمین باره که اینجوری برای تمسخر دیگران پست میدی! خجالت داره بخدا! به فرض اینکه بنده خدا اصلآ نمیدونه لینک چی هست! تو باید اینجوری بگی؟ کجای فروم نوشته که ورود افراد آماتور ممنوع؟؟؟؟ :confused:
آخرش 1چیز دیگه ام بهت بگم! انقدر ادعای پروفشنال بودنت نشه. باهات private صد راند هم بازی کنم 1بارش رو هم نمیتونی... :-"
بیخیال! اینجا هستیم که به همدیگه کمک کنیم تا از بازی ها لذت ببریم! نه اینکه هی بزنیم تو سر بقیه که نوب نوب نوب نوب... :sick:

موافقم!
بايد به هم کمک کنيم نه همو مسخره کنيم!
...
راستى فکر کنم اين تايپيک زدنش بجا بود!(زودم نبوده)

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
این هم من در حال دویدن برای زدن یه ضربه جانانه!!!!!:cheesygri

Untitled214515.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر