Mirror's Edge

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
سلام به همگی برو بچ من همون اول مرحهی 3 گیر کردم
توی اون شرکت تا زمانی که اون ادما میان باید کجا برم؟ اون اسانسوره که نمیره از روی اونایی که اب میاد هم رفتم بالا بقلش شیشه بود!!!! باید کجا برم؟ ممنون
سادس رفیق همونجا روی میز یه اسلحس برش دار برو همونجا بالای اونجا که اب میاد حالت دکور با اسلحت شیشه رو بشکن برو تو او یکی هم بشکن الی اخر

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
سلام به همگی برو بچ من همون اول مرحهی 3 گیر کردم
توی اون شرکت تا زمانی که اون ادما میان باید کجا برم؟ اون اسانسوره که نمیره از روی اونایی که اب میاد هم رفتم بالا بقلش شیشه بود!!!! باید کجا برم؟ ممنون
با اسلحه رو که مهرداد جان توضیح دادن. اگه بخوای بدون اسلحه بری هم میتونی بری بالای اونجا که آب میاد و به سمت شیشه بپری و با مشت یا لگد اون رو بشکونی و ...

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بابا آریا جان, شما که لطف میکنی میای تو تاپیک, یه تدکر در مورد
spoiler.gif
هم بده, من اینقدر گفتم زبونم spike در اورد.
هم این تاپیک و هم تاپیکه DS

بوخودا راست میگویم

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
ببخشید من ی توضیح کوچیک بدم برای اونای که می خوان بدون تفنگ بازی رو تموم کننو اون Achivment 80تایی رو بگیرن:
(((استفاده ار اسلحه هیچ مشکلی نداره فقط نباید به ادما تیر بزنین)))
موفق باشید..

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام دوستان
من توی مرحله ی 4
همون جا که توی ساختمون هستیم و توی یه راه رو بعد اونجا یه در قرمز هست که روش یه یادداشت هست که یه پیکان زده به طرف بالا و بالای این در هم یه شیشه هست که اونورش یه اتاقه
ممنون میشم اگه کمک کنید
باید چکار کنم؟
لطفآ از SPOILER استفاده کنین !!!!!

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام دوستان
من توی مرحله ی 4
همون جا که توی ساختمون هستیم و توی یه راه رو بعد اونجا یه در قرمز هست که روش یه یادداشت هست که یه پیکان زده به طرف بالا و بالای این در هم یه شیشه هست که اونورش یه اتاقه
ممنون میشم اگه کمک کنید
باید چکار کنم؟
یه خورده اون ور تر (سمت چپ) یه میله ی اهنی اون بالا هستش که اگه دوربینو ببری بالا میبینیش ... باید رو دیوار مقابلش بری بالا و با یه چرخش 180 بپری طرفش و بگیریش .... دیگه بقیش مشکلی فکر نکنم داشته باشه !!

من خودمم یه جا گیر کردم عجیب !!
تو چپتر 6 اخرش تقریبا باید باشه یه تیکه هست که زده پکیج سازی و اینا !! از یه در که میام داخل پر جعبه های بزرگ و.... هستش تو یه محیط بزرگ که چیده شدن تو قفسه ها !! از یه در قرمز که بالای یه راهپله هست میرم داخل اون طرف شیشه یه دکمه هتش که باید بزنم و.... ولی هیچ رقمه راهی برای ورود بهش وجود نداره (حداقل 2 الی 3 ساعت داشتم این طرف اون طرفو میگشتم !!) هم خود اتاق بسیار کوچیکه و راه وردودیی به اتاق بقیلیش (همونی که میخوام برم توش) نداره و هم از بیرون تمام شیشه های اتقاقه نشکنن و از هیچ طرفی نمیشه وارد شد !!
کمک !!:biggrin1:

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
سلام دوست عزیز خوبه من همین الان گفتم که تو sp بذارید؟؟!!!!:biggrin1::-" اگه میشه دفعه بعد تو sp بذارید یا ویرایش کنید
ممنون

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
تو چپتر 6 اخرش تقریبا باید باشه یه تیکه هست که زده پکیج سازی و اینا !! از یه در که میام داخل پر جعبه های بزرگ و.... هستش تو یه محیط بزرگ که چیده شدن تو قفسه ها !! از یه در قرمز که بالای یه راهپله هست میرم داخل اون طرف شیشه یه دکمه هتش که باید بزنم و.... ولی هیچ رقمه راهی برای ورود بهش وجود نداره (حداقل 2 الی 3 ساعت داشتم این طرف اون طرفو میگشتم !!) هم خود اتاق بسیار کوچیکه و راه وردودیی به اتاق بقیلیش (همونی که میخوام برم توش) نداره و هم از بیرون تمام شیشه های اتقاقه نشکنن و از هیچ طرفی نمیشه وارد شد !!
کمک !!:biggrin1:
قبول کن که خیلی بد توضیح دادی ! ولی :
اگه همونجایی باشی که من فکر می کنم . باید از همون قفسه ها بالا بری و یک میله که به رنگ قرمز در میاد رو بگیری و بپری روی سقف همون اتاق و روی سقف اون اتاق هم یک محفظه هست که بازم دور اون به رنگ قرمز در میاد و از اونجا باید بری پایین و بری توی اتاق !

موفق باشی

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
من خودمم یه جا گیر کردم عجیب !!
گرگی جان زحمت کشید بعدشو گفت.. حالا قبلش:
توی اتاق روبرو ی دکمه که هست..از کابین بیا بیرون جهت مخالف دکمه رو برو سمت راست ی فنس هست ازش میری بالا بقیشم گرگی جان گفت...OK

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام.
من یه جای عجیب گیر کردم.
توی چپتر 7 یه جایی هست که روی یه سطح شیب دار میریم و سر میخوریم و وارد یه اتاق میشیم.
در انتهای اتاق 2 جا لبه های دیوار قرمز هستن که با کمک اونا تا یه جایی بالا میریم. بعد میتونیم با آویزون شدن به کانال کولر مقداری بیایم بالاتر.
ولی مشکل اینجاست که هدف که یک دریچه قرمز هست جایی که راهی نداره تا من بهش برسم چون زیر اون دریچه هم یه سطح شیب دار به سمت من قرار داره که نمیشه روش برم.یک کانال کولر هم به زیر اون دریچه وصل شده که دو طرف این کانال دو میله باریک قرمز رنگ دیده میشه.ولی راهی به اونجا هم نیست.
کسی فهمید کجا رو میگم؟

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
Ali-reza جان:
برو بالای همون دریچه تا ته دورخیز کن بعد با دویدن روی دیوار سمت راست.بپر و دیوار روبرو رو بگیر..به میله های سمت چپم توجه نکن بیشتر سر کاریه.(من خودم دیوار روبرو رو گرفتم پس شدنیه...:cheesygri

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا ببخشید مزاحم شدم :biggrin1:
اقا من همون اول تو تمریناتش گیر کردم اونجا که میگه اول Lt رو نگه دار بعد بپر باید چی کار کرد همون لبه دیوار 2 تا چوب قرمز هم هست . هرکاری میکنم بازم میافته پایین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر