Mirror's Edge 2 کنسل شد..!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
mereview_topimage.jpg

EA امروز اعلام کرد که نسخه دوم از بازی Mirror's Edge که در حال ساخت بوده بعد از دیدن نمونه های اولیه ضعیف ، آن را کنسل کرده و سازنده های آن فعلا بر روی هیچ بازی دیگری کار نمیکنن.

شاید یکی از عللی که این بازی کنسل شد فروش ضعیف آن بود که مسئولان EA را راضی نکرده است

منبع

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Trunks & u.s.a @ :
من منظورم این نبود حرف هر کس حکم Fact یا وحی منزل رو داره ؛ نیازی هم به یاد آوری این نبود که فروم برای چی هستش !
قضیه اینه که اصولا "آدمها" در مقابل توهین یا تکه پراکنی افراد گوناگون به علایقشون برمیتابند ، یعنی اگه من فن ِ بالفرض کیلزون باشم ، تا صبح شما بیای بگی KZ خدای FPS ، یا سبک شوتر اول شخص به KZ مدیونه (!) ، من نه تنها ناراحت نمیشم ، بلکه بسی هم کیفور میشم ... اما همین که برگردی بگی کنترل نسخه دومش لگ داره ، میگم تو نوبی ، به همین راحتی ...
کل حرف من اینه که فردین ، از "لبه آینه" خوشش میاد ، شما 2 نفر متنفرین ، OK ؛ اما میشه جوری این تنفّره رو بگین که فردین بهش بر نخوره ...Reaction فردین هم در مقابل اون پست از نظر من کاملا طبیعی بود ...
تازه شانس آوردین اخطار نگرفتین :D ...
رسوندم منظورو ؟:D
اصلا خودت میفهمی چی میگی؟ من کجام از این بازی متنفره :D؟ خوهشا حرف تو دهن دیگران نندازید :D!
من میگم وقتی طرف میخواد پست بده، داره نظر خودش رو میگه دیگه! نظر عمش رو نمیگه که. درسته که بعضی اوقات باید یه به نظرم و اینا آورد تا به عنوان Fact بیان نشه، منتها اینطوری ام نیست که سره پست بگیم نظر من اینه!
کلا بیخیال... بهتم پیشنهاد میکنم اول بری نظرات رو کامل بخونی و بگیری ماجرا از چه قرار بوده :D، بعد نقل قول کنی :D!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اصلا خودت میفهمی چی میگی؟ من کجام از این بازی متنفره :D؟ خوهشا حرف تو دهن دیگران نندازید :D!
من میگم وقتی طرف میخواد پست بده، داره نظر خودش رو میگه دیگه! نظر عمش رو نمیگه که. درسته که بعضی اوقات باید یه به نظرم و اینا آورد تا به عنوان Fact بیان نشه، منتها اینطوری ام نیست که سره پست بگیم نظر من اینه!
کلا بیخیال...

این بعضی اوقات کیه ؟
وقتی خبر کنسلینگ یه بازی میاد ، خبر ناگواری برای طرفداراش هست ... اتفاقا همونجاست که باید بگی به نظر من ... از واجبات هست .
نشنیدی میگن در مثل مناقشه نیست ؟ الآن من مثال زدم که تو از بازی متنفری باو ! :D
بهتم پیشنهاد میکنم اول بری نظرات رو کامل بخونی و بگیری ماجرا از چه قرار بوده ، بعد نقل قول کنی !
من همیشه این کارو میکنم :D ؛ بر عکس تو ...

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مشکل اصلی من با بازیش،این بود که شدیدا بهم حالت تهوع دست میداد.یعنی یکم که بازی میکردم دچار سرگیجه و حالت تهوع میشدم.
خوب حسین جان الان این جملت تصحیح کننده پست قبلیته. این مشکل حالت تهوع رو اکثرا داشتن و حتی خود سازنده ها هم به این مشکل اشاره کرده بودند و حتی برای برطرف کردن این مشکل اون نقطه رو وسط صفحه نمایش قرار دادن که تا حد زیادی این مشکل برطرف شد.

پس الان من با صحبت هات مشکلی ندارم چون دلیل آوردی و منم این مشکل رو قبول دارم و در موردش بحث کردیم اما وقتی میاین و بدون چون چرا میگین بازی خوبی نبود و بهتره EA وقتش رو روی دیگر چیزها بزاره و یا صدرا میاد میگه بازی مزخرف بود، قبول کنید که واکنش طرفداران هم خوب نخواهد بود

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
یا صدرا میاد میگه بازی مزخرف بود، قبول کنید که واکنش طرفداران هم خوب نخواهد بود

من که گفتم از نظر من مزخرف بود شاید از نظر بقیه شاهکار باشه!

در کل بیخیال :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
خوب حسین جان الان این جملت تصحیح کننده پست قبلیته. این مشکل حالت تهوع رو اکثرا داشتن و حتی خود سازنده ها هم به این مشکل اشاره کرده بودند و حتی برای برطرف کردن این مشکل اون نقطه رو وسط صفحه نمایش قرار دادن که تا حد زیادی این مشکل برطرف شد.

پس الان من با صحبت هات مشکلی ندارم چون دلیل آوردی و منم این مشکل رو قبول دارم و در موردش بحث کردیم اما وقتی میاین و بدون چون چرا میگین بازی خوبی نبود و بهتره EA وقتش رو روی دیگر چیزها بزاره و یا صدرا میاد میگه بازی مزخرف بود، قبول کنید که واکنش طرفداران هم خوب نخواهد بود
حق با شماست فردین جان.من باید ابتدا دلیل میاوردم که باعث کدورت شما و سایر دوستان نشه.
بهرحال عذرمیخوام و امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه.

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
کلا تاپیک از اون تب و تابش افتاد...:d

4 تا صفحه فعلا باز شده...3 صفحه اش جرو بحث دوستان هست...امیدواریم تو تاپیک های بعدی اینطور نشه واقعا از بار فنی موضوع و تاپیک خیلی کاسته میشه:|:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر