Mirror's Edge 2 کنسل شد..!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
mereview_topimage.jpg

EA امروز اعلام کرد که نسخه دوم از بازی Mirror's Edge که در حال ساخت بوده بعد از دیدن نمونه های اولیه ضعیف ، آن را کنسل کرده و سازنده های آن فعلا بر روی هیچ بازی دیگری کار نمیکنن.

شاید یکی از عللی که این بازی کنسل شد فروش ضعیف آن بود که مسئولان EA را راضی نکرده است

منبع

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ناراحت شدم ولی خوشحال هم شدم. تابلو هستش که EA به خاطر بتلفیلد 3 کنسلش کرده. در حال حاظر هم واسه من یکی که بتلفیلد 3 خیلی بیشتر از Mirror's Edge ارزش داره ! :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
EA امروز اعلام کرد که نسخه دوم از بازی Mirror's Edge که در حال ساخت بوده بعد از دیدن نمونه های اولیه ضعیف ، آن را کنسل کرده و سازنده های آن فعلا بر روی هیچ بازی دیگری کار نمیکنن.
خدا کنه فقط همین باشه و دوباره بهتر از قبل شروع کنن به ساختنش :(

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خدا نگذره از اونایی که گیم رو فقط نوک اسلحه میدونن و کشتن یه پادگان آدم!... دنیا خیلی رو به نوب پسندی آورده.
مگه شماره اولش چش بود که اینو کنسل کردن؟ این همه نوآوری داشت ،گرافیک داشت،هیجان داشت ، کلی ایده داشت!!!. فقط نوک اسلحه نداشت و نارنجک !!!.
اکتیویژن همه عناوین رو کنسل کرد که کآل آو رو بسازه ( نوک اسلحه!).EA هم اینو کنسل کرد که BF3 (باز هم نوک اسلحه!)بسازه ...
دیگه داره حالم از اول شخص به هم میخوره. این ژانر دیگه بد جوری نخ نما شده و بد بختانه هر روز هم به محبوبیتش اضافه میشه ...

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
چه بهتر.بازیه جالبی نبود.بهتره ea وقتشو روی بازیهای بهتری بزاره
اینو دیگه هیچ جا نگو :d
نو آوری از سر و روی بازی میبارید ، یعنی هر مرحله ای که پیشرفت میکردی تو بازی ، علاقه ی گیمر رو برای تموم کردن بازی بیشتر میکرد ، Faith واقعا کرکتر دوست داشتنی بود . من نمیدونم حتما باید یه بازی از 1000 تا بازی دیگه تقلید کنه تا بازی خوبی باشه ؟
هرکی بازی نکرده همین الان میتونه بره بازی کنه ، چون جز معدود عناوین این نسل هست که اگه نسل بعد هم بازیش کنی قدیمی نمیشه و همیشه تازگی داره .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
متآسفانه این نسل به خاطر هزینه های زیاد جوری شده که کمتر میشه از این بازیها دید. نسخه اول فوق العاده بود و کلآ یه چیز جدیدی وارد این صنعت کرد ولی خب وقتی EA میبینه هر نسخه از Battlefield با تم همیشگی خودش چند صد برابر Mirror`s Edge سود داره , مشخصه که اون رو به ME ترجیح میده ...
گیم پلی ME انقدر بهم حال داد که تا آخرش یه بار هم اسلحه دست نگرفتم ! یعنی دفعه اول که بازی رو تموم کردم اصلآ نمیدونستم اسلحه هاش توی دست Faith چه شکلی قرار میگیرن :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چه بهتر.بازیه جالبی نبود.بهتره ea وقتشو روی بازیهای بهتری بزاره
فکر کنم سه کلمه "به نظر من" از یادت رفته باشه. در غیر اینصورت واقعا بهت شک میکنم.

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده. بلد نیستین بازی کنین، به خود بازی نسبت ندین مشکل از خود شماهاست.

• Like
Reactions: Niko Bellic

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
وقتی در تاپیک قبلی گفتم "EA فقط میخواد با CoD دربیافته" کی بود مزه میریخت؟
ازطرفی جای خوشحالی داره که رک و راست، آب پاکی رو ریختن روی دست همه :D.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
بازی سلیقه پستند بوده
ولی حتما دخلش به خرجش نمی ارزیده

وقتی در تاپیک قبلی گفتم "EA فقط میخواد با CoD دربیافته" کی بود مزه میریخت؟
ازطرفی جای خوشحالی داره که رک و راست، آب پاکی رو ریختن روی دست همه :D.

هنوز نصفه بچه ها از شوخی قبلی تو شک به سر میبرن ترسیدن بگن این شوخیه گیمرارو از دست بدن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
الان فردین بیاد این تاپیک خین به پا میشه:D
آخه چجوری میگید نسخه 1 ضعیف بود؟؟؟؟؟؟؟ الان توش پر از gore بود همه به به و چه چه میکردن

• Like
Reactions: FaRd!N

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر