Mirror's Edge 2 کنسل شد..!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
mereview_topimage.jpg

EA امروز اعلام کرد که نسخه دوم از بازی Mirror's Edge که در حال ساخت بوده بعد از دیدن نمونه های اولیه ضعیف ، آن را کنسل کرده و سازنده های آن فعلا بر روی هیچ بازی دیگری کار نمیکنن.

شاید یکی از عللی که این بازی کنسل شد فروش ضعیف آن بود که مسئولان EA را راضی نکرده است

منبع

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
چه بهتر.بازیه جالبی نبود.بهتره ea وقتشو روی بازیهای بهتری بزاره
شما کالاو شیشتو (مولتی) بزن باو :D ...
تُف به ذات EA ...
بهش امیدوار شده بودما ... حالا که این طور شد ایشالا کرایسیس 2 شکست امتیازی و تجاری با هم بخوره :D ...
لول .

• Like
Reactions: aramin

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده. بلد نیستین بازی کنین، به خود بازی نسبت ندین مشکل از خود شماهاست.
ببخشید میشه بفرمائید چرا هر کسی از یه بازی خوشش نمیاد،شما زرتی میگی بلد نیستی بازی کنی؟
اون دفعه هم سر split second این بازی رو راه انداخته بودید.
نسخه اول که خیلی مزخرف بود!

صدرا فکر کنم تو هم بلد نبودی بازی کنی
!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بازی جالبی بود. ایده جالبی داشت. منتها بد ساخت بود. ایراد داشت. کنترلش فوق العاده روی اعصاب بودش! 2 ـش میتونست چیز خوبی باشه اگه ایراداتش رو برطرف میکردن. حیف شد که کنسل شد.
فکر کنم سه کلمه "به نظر من" از یادت رفته باشه. در غیر اینصورت واقعا بهت شک میکنم.
فردین خب وقتی تو هم داری یه پست میدی داری نظر خودت رو میگی دیگه. وگرنه از فردا همه باید اول پستشون بنویسن به نظر من!

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
فردین خب وقتی تو هم داری یه پست میدی داری نظر خودت رو میگی دیگه. وگرنه از فردا همه باید اول پستشون بنویسن به نظر من
والا چند ماه پیش تو یه تاپیکی دیگه ایی بنده همین بسات رو داشتم.و همین رو گفتم.که وقتی من اومدم تو تاپیک دارم نظری رو میدم،یعنی این نظر من هست دیگه.

Altair6116

کاربر سایت
Jun 25, 2009
39
نام
امین
واقعا حیف شد ... بازی متفاوت و هیجان انگیزی بود که متأسفانه نسخه ی دومش کنسل شد.هیچ وقت اون مأموریت متروش رو یادم نمیره :(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خبر خیلی بدی بود نسخه اول با تموم ایرادی هایی که داشت واقعا ایده جالبی داشت و من رو تا آخر بازی جذب کرد

با حرف دوستمون هم که همه بازی ها دارن فدای بازی های جنگی و شوتر میشن کاملا موافقم

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
فردین خب وقتی تو هم داری یه پست میدی داری نظر خودت رو میگی دیگه. وگرنه از فردا همه باید اول پستشون بنویسن به نظر من!
وقتی داری از یه چیزی تعریف میکنی قضیه فرق میکنه شهاب ...
اما وقتی میخوای به یه بازی فحش و الفاظ رکیک ببندی اون وقت یه به نظر من هم قبلش بگی خوبه :D ...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اما وقتی میخوای به یه بازی فحش و الفاظ رکیک ببندی اون وقت یه به نظر من هم قبلش بگی خوبه :D ...
کیوان جان،این دیگه از اون حرفها بودها:dوقتی تاپیکی زدـه میشه و کاربرا میان توش نظر میدن،یعنی نظر اونها هست دیگه.مگه اینکه قبلش تو پرانتز بنویسن fact.

بعدشم من با اون قسمت حرف فردین که مشکلی ندارم.مشکل این هست که هرکی به بازی ایی ایراد میگیره،ایشون زرتی میگن بلد نیستی بازی کنی.آخه چه ربطی دارـه؟مگه مثلا ng2 بود؟من که ng2 روی درجه سختی master ninja تموم کردم،هیچ بازی ایی برام سخت نیست.

مشکل اصلی من با بازیش،این بود که شدیدا بهم حالت تهوع دست میداد.یعنی یکم که بازی میکردم دچار سرگیجه و حالت تهوع میشدم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اما وقتی میخوای به یه بازی فحش و الفاظ رکیک ببندی اون وقت یه به نظر من هم قبلش بگی خوبه :biggrin1: ...
چه ربطی داره؟ الان مثلا طرف بگه فلان چیز بده میشه وحی منزل و همه باید قبولش کنن؟ این همه حرف راجب HALO میزنن مثلا همشون رو همه قبول کردن؟ فروم برای بحثه. برای تبادل نظره.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
Trunks & u.s.a @ :
من منظورم این نبود حرف هر کس حکم Fact یا وحی منزل رو داره ؛ نیازی هم به یاد آوری این نبود که فروم برای چی هستش !
قضیه اینه که اصولا "آدمها" در مقابل توهین یا تکه پراکنی افراد گوناگون به علایقشون برمیتابند ، یعنی اگه من فن ِ بالفرض کیلزون باشم ، تا صبح شما بیای بگی KZ خدای FPS ، یا سبک شوتر اول شخص به KZ مدیونه (!) ، من نه تنها ناراحت نمیشم ، بلکه بسی هم کیفور میشم ... اما همین که برگردی بگی کنترل نسخه دومش لگ داره ، میگم تو نوبی ، به همین راحتی ...
کل حرف من اینه که فردین ، از "لبه آینه" خوشش میاد ، شما 2 نفر متنفرین ، OK ؛ اما میشه جوری این تنفّره رو بگین که فردین بهش بر نخوره ...Reaction فردین هم در مقابل اون پست از نظر من کاملا طبیعی بود ...
تازه شانس آوردین اخطار نگرفتین :D ...
رسوندم منظورو ؟:D

• Like
Reactions: Fëanor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر