Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان من اون قسمتی هستم که میگه 5 تا وارجیف رو برند کن من الان وقتی میخوام برم پیش وارجیف اون قسمتی که میگه با اون صبحت کن تا وارجیف رو نشون بده هر کاری میکنم مینویسه ماموریت شکست خورد الان من باید چکار کنم

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
بالاخره بازی رو تموم کردم ! در کل فوق العاده بود فقط یه ایراد داشت پایان مزخرف!

یه سوال این بلک هند چطوری تبدیل شد به سائرون ؟ سائرون واقعی بود یا فقط خودشو به شکل سائرون در اورد ؟

ERFANMIJANY

کاربر سایت
Jul 30, 2013
183
نام
عرفان
دوستان من اون قسمتی هستم که میگه 5 تا وارجیف رو برند کن من الان وقتی میخوام برم پیش وارجیف اون قسمتی که میگه با اون صبحت کن تا وارجیف رو نشون بده هر کاری میکنم مینویسه ماموریت شکست خورد الان من باید چکار کنم

فکر کنم باید همون اورگی که یه دایره زرد رنگ رو سرش هست رو برای 30 ثانیه با R1 بگیریش تا وارچیف خودش رو نشون بده.
من منظور شما رو کامل نفهمیدم .اخه ماموریت ها متفاوتند.
ولی از روی حرفاتون"به نظرم باید همین کارو بکنید.
حالا امتحان کنید ببینید چی میشه.
البته باید در خفا باشه.

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
ﺧﻴﺮ.ﻓﻘﻄ ﺳﻴﻨﮕﻞ

- - -ویرایش - - -

ﻳﻌﻨﻲ اﻳﻦ ﺑﺨﺶ ﭘﺪﺭ ﻣﻨﻢ ﺩﺭﺁﻭﺭﺩ.اﺯ ﺑﺲ اﻋﺼﺎﺑﻢ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪ ﻟﻮﻟﺸﻮﻥ ﺭﺳﻴﺪ ﺑﻪ ﻣﺮﺯ 20.اﻣﺎ اﻣﺮﻭﺯ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺑﺎ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﺗﻦ ﺑﻪ ﺗﻦ ﺑﻪ ﻫﻼﻛﺖ ﺭﺳﻴﺪﻥ ﻧﻪ ﺑﺎ ﻧﻘﻂﻪ ﺿﻌﻒ و...ﺭﺳﻤﺎ ﭘﺎﺭﻩ ﻛﺮﺩﻡ ﺧﻮﺩﻣﻮ.

من تو این قسمت 1 روز فقط میرفتم اینور اونور کاپیتانو اورک میکشتم
تا بالاخر زدم همشونو ترکوندم

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
فکر کنم باید همون اورگی که یه دایره زرد رنگ رو سرش هست رو برای 30 ثانیه با R1 بگیریش تا وارچیف خودش رو نشون بده.
من منظور شما رو کامل نفهمیدم .اخه ماموریت ها متفاوتند.
ولی از روی حرفاتون"به نظرم باید همین کارو بکنید.
حالا امتحان کنید ببینید چی میشه.
البته باید در خفا باشه.
ممنون داداش بابت راهنمایی
اونجا رو میگم که باید آورک رو وحشی کنی چجوری وحشیش کنم؟
مشکلم اینجاست

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام بچه ها! یه سوال
این کد های بازی کلا چه چیزایی به بازی اضافه میکنه؟ چون میخوام دسته دو بخرم بدونم برای کد ارزش داره مثلا پول بیشتری بدم یا نه!

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بازی تموم شد ! پایان بندی خوب بود ولی اصلا در حد قسمت های دیگه بازی نبود . میریم که انشالله 100% کنیم و بعدشم پلتش کنیم . بعدشم بزاریمش تو کشو بقل لست تو آرشیو :d

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
سلام بچه ها من صفحات قبل رو خوندم خیلی برام مفید بودن ولی یه مشکلی دارم و زیاد متوجه راهنمایی های بچه ها نشدم جایی که میگه چارتا وارچیف رو بکش سه تای بقیه سیاهن و فعال نیستن خوب چه کنیم بقیه وارچیف ها رو پیدا کنیم و بکشیم؟ حتما باید همه کاپیتارو بکشیم؟
چه جوری میشه که خیانت در بازی و افراد را به کار بندازیم؟ میحام مثلا یکی رو بفرستم که خیانت کنه
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

- - -ویرایش - - -

سلام بچه ها من صفحات قبل رو خوندم خیلی برام مفید بودن ولی یه مشکلی دارم و زیاد متوجه راهنمایی های بچه ها نشدم جایی که میگه چارتا وارچیف رو بکش سه تای بقیه سیاهن و فعال نیستن خوب چه کنیم بقیه وارچیف ها رو پیدا کنیم و بکشیم؟ حتما باید همه کاپیتارو بکشیم؟
چه جوری میشه که خیانت در بازی و افراد را به کار بندازیم؟ میحام مثلا یکی رو بفرستم که خیانت کنه
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,981
نام
محسن
بچه ها من نمیدونم سوالم اینجا باید بپرسم یا نه ولی اگه زحمتی نیست جواب بدین.
الان من این بازی رو آکبند بخوام بگیرم. آفلاین میتونم بازی کنم دیگه درسته؟
اون وقت اگه دیسک و کاور بازی رو در حد نگه دارم چند میتونم بفروشمش؟
چون الان واقعا برام سوال شده بازی 190 تومنی بخرم بخوام یکی دیگه بگیرم سر هر کدوم چه قدر باید پول بدم.
ممنونم

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
بچه ها من نمیدونم سوالم اینجا باید بپرسم یا نه ولی اگه زحمتی نیست جواب بدین.
الان من این بازی رو آکبند بخوام بگیرم. آفلاین میتونم بازی کنم دیگه درسته؟
اون وقت اگه دیسک و کاور بازی رو در حد نگه دارم چند میتونم بفروشمش؟
چون الان واقعا برام سوال شده بازی 190 تومنی بخرم بخوام یکی دیگه بگیرم سر هر کدوم چه قدر باید پول بدم.
ممنونم

سلام

بله میتونید بازی کنید

الان بین 140 تا 150 داره معامله میشه.احتمالا تا آخر هفته دیگه روی همین قیمت بمونه.ولی بازی های جدید که میاد این هم میاد پایین تر

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,981
نام
محسن
سلام

بله میتونید بازی کنید

الان بین 140 تا 150 داره معامله میشه.احتمالا تا آخر هفته دیگه روی همین قیمت بمونه.ولی بازی های جدید که میاد این هم میاد پایین تر
آقا دمت گرم.
راستش من هنوز پی اس4 نگرفتم از سوالم هم معلوم بود نه:d ولی چون قراره بگیرم خواستم در مورد بازی های اورجینالش سوال کنم.اون وقت اگه کد انلاین استفاده کنم قیمتش میاد پایین تر درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر