Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من دیشب بازی را تموم کردم فقط
این باس اخرش خیلی چرت بود با 2 تا qte میشد زدش حیف بود این همه بازی باس های با حال داشت اخری را اینجوری در اوردند

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من دیشب بازی را تموم کردم فقط
این باس اخرش خیلی چرت بود با 2 تا qte میشد زدش حیف بود این همه بازی باس های با حال داشت اخری را اینجوری در اوردند

کلا پایه و اساس داستان و جلو رویش مشکل داشت اینیم که گفتی ضدحال تمام بود

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,744
نام
مراد حلیمی
بازي قشنگيه و تمامي الماناش از گيم پلي و گرافيك و ....خيلي خوب هستن به جز داستان و مخصوصا روايت داستان:(
داستان طوري جلو ميره كه مني كه داستان برام تو بازيها خيلي مهم و عاشق ارباب حلقه ها هم هستم بعد مدتي داستان اهميتشو برام از دست ميده

در كل بازي خيلي خوبيه فقط اگه سازنده ها بيش از حد رو مكانيزم گيم پلي تمركز نمي كردن و به داستان هم ميرسيدن ميشد انتظار اولين بازي نسل بعدي با متاي بالاي ٩٠ رو داشت كه متاسفانه اينطور نشد

.

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من هم بعد 19 ساعت بازی رو تموم کردم . برای من بازی بعد از 7 ساعت تازه شروع شد .
خوب انیمیشن های بازی ادم رو شدیدا یاد عنوان اساسینس میندازه اما خیلی پیشرفته تر و با نرمی انجام میشه . سیستم مبارزات هم همینطور بسیار شبیه به بتمن و اساسینزه اما باز هم پیشرفته تر و عمق بیشتر .
یعنی نه تنها بازی تقلید صرف نیست بلکه بعضی چیزهاش بسیار نو تر و تازه تره . به طبع گیم پلی نرم و عمیق بازی مخفی کاری هم بسیار عالی دراومده و فقط برای رفع تکلیف در بازی نیست و مخفی کاری بازی بسیار لذت بخشه .
جهان باز بازی و ماموریتهای بازی اینقدر خب هستند که بعد از 20 ساعت ادم خسته نشه و به فکر پلات بیفته :d طراحی هنری برتری و اشراف داره به جهانش .به محض خستگی از محیطها با محیط های جدید مواجه میشید که همگیشون زیبان .
استفاده از دو شخصیت در داستان و مبارزات هم جز همون نواوری های سازنده هاس که به بهترین نحو پیاده شده . کلا اینقدر سازنده ها به کارشون اعتماد داشتن که خودشونو به قسمت دوم هم دعوت کردن .
خلاصه از دستش ندید .این بازی گوله ی نواوری و تر تمیزیه و بالاترین لذتش هم توی گیم پلیش نهفته اس که خیلی عمیق .:bighug:

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
من هم 360 دارم هم ps4 به نظرتون صبر کنم تا 360 ش بیاد یا نه
الان فقط یه last of us دارم که اونم هنوز تموم نکردم یه بازی دیگه در وسع مالیم هست بگیرم
فیفا 15 بگیرم اینو بگیرم یا صبر کنم evil within یا assassian creed راهنمایی خواهش

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
دوستان بازی رو میشه جلوی خانواده بازی کرد ؟ صحنه ی +18 داره یا نه ؟ دوس دارم این بازیو روی تی وی 50 اینچ توی نشیمن بازی کنم نه 22 اتاقم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر