نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,740
نام
مراد حلیمی
کاملا دیگه ناامید شدم از اسپنسر.....چند درصد امیدواری بود که با این کنفرانس و بازیهایی که نشون دادن کاملا قطع امید کردم.(پیتر مور و دن متریک از این مردک بهتر بودن...مخصوصا پیتر مور)

کنسول که نسبتا گرون....محتوای انحصاری هم که نداره که قدرت کنسول رو به چالش بکشه(ماینکرفت 4k :|)
بازی انحصاری هم که تقریبا هیچی.....فقط فورتزا خوب بود بقیشون یا نمایش چندانی نداشتن یا چیز بزرگ و درست و حسابی نبودن

فقط بازیهای مولتی پلتفرمش خوب بود که برا خود من نمایش مترو بهترین بود...... .

+

در کل این کنفرانس آب سردی بود که به کله خیلی از کسایی که منتظر بودند ریخته شد......چی میشد اون گیرز رو هم سونی میخرید از دست اینا راحت میشدیم:D

.

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
این مایکروسافت رو بکشی نمی تونه درست مارکتینگ کنه. فکر نکنم بتونه با پرو رقابت کنه با 500 دلار، کافیه سونی یه 50 دلار قیمتو کمتر کنه که دیگه همه چی تمومه واسه مایکرو.
پ.ن: واقعا فورزا 7 رو 4کی 60فریم اجرا می کنه؟ خیلی خفنه:D فقط همون مشکل مارکتینگ فاجعه مایکرو رو داره:(

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
چه خبره اینجا ؟:|
کل مایکروسافت و برند اکس باکس رو زدید با خاک یکسان کردید رفت که:|
جدا تنها جایی هست که اینهمه جو منفی وجود داره
سایت های معروف و معتبر که خوششون اومده از کنفرانس به جز قیمت x
خود کنفرانس هم کنفرانس خوبی بود و کلی بازی معرفی شد، چه خوشمون بیاد یا نه مایکروسافت سیاستش الان روی بهترین تجربه کنسولی مولتی پلتفرم هست و سرمایه گذاری زیادی روی انحصاری ها دیگه نمیخواد بکنه، از طرفی خود کامیونیتی xbox هم از این وضعیت بدشون نمیاد وگرنه مطمئنا تا الان خیلی بیشتر از این به مایکرو فشار میاوردن

• Like
Reactions: Adam and pbgame

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
اون تکنولوژیهای highend که توی اسکورپیو استفاده شده برای دکوری هستش یا باید در عمل بتونه توی گرافیک و فریم ریت خروجی خودشو نشون بده ؟؟؟ ملاک ما مشخصات اعلامی سخت افزاریه یا چیزی که توی عمل و در نمایشگر خونمون میبینیم؟
مبارک شما باشه با این قیمت کاملا مناسب:D
من قطعا ميخرمش ولي موقع لانچ نه :دي
اگر يكسري AAA خوف براش معرفي ميشد قطعا Day One ميخريدم ولي ر.ي.د.ن
٤ گلد رو ميخرم تا ببينم كي دوباره بودجه مياد دستم كه x رو هم بخرم
در خصوص حرفت در مورد سخت افزار:
خب تا الان كه به قولي كه دادن عمل كردن و نمايشا رو كنسول فوق العاده بوده
شما هم جوري صحبت ميكني انگار خيلي دوست داري اسكورپيو فيل بشه
تا الان اسكورپيو به همون چيزي كه در موردش گفته شده عمل كرده و عمل خواهد كرد
انقدر احمق نيستن انقدر وقت (چهار سال)و هزينه زياد براي يك كنسول بزارن كه ١ سال بعد نتونه كيفيت مورد نظر رو اجرا كنه تا الان هم اون تكنولوژي ها دكوري نبودن
قيمت كنسول هم 100% مناسبه نه بيش از حد هست
نه خيلي كم و رويايي از اول هم من قيمت رو همين پيش بني ميكردم و خودمو براي اين قيمت اماده كرده بودم

Sent from my iPhone using Tapatalk

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
دیشب با کلی هایپ نشستم لایو نگا کردم کنفرانسو اینقد کسل کننده بود وسطاش خوابم برده بود
بیدار شدم دیدم 9 صبحه

اخه ماینکرفت که گرافیکش پیکسلیه دیگه 4k چه صیغه ای
حتی یدونه انحصاری AAA نداشتن فقط یه forza

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
چه خبره اینجا ؟:|
کل مایکروسافت و برند اکس باکس رو زدید با خاک یکسان کردید رفت که:|
جدا تنها جایی هست که اینهمه جو منفی وجود داره
سایت های معروف و معتبر که خوششون اومده از کنفرانس به جز قیمت x
خود کنفرانس هم کنفرانس خوبی بود و کلی بازی معرفی شد، چه خوشمون بیاد یا نه مایکروسافت سیاستش الان روی بهترین تجربه کنسولی مولتی پلتفرم هست و سرمایه گذاری زیادی روی انحصاری ها دیگه نمیخواد بکنه، از طرفی خود کامیونیتی xbox هم از این وضعیت بدشون نمیاد وگرنه مطمئنا تا الان خیلی بیشتر از این به مایکرو فشار میاوردن
فقط کافیه پست های بعضی از دوستان رو ببینی
انگار که با این کنفرانس چنان ظلمی از جانب ماکروسافت بهشون شده که میخوان با خاک یکسان کنن این کمپانی رو
من هم به یکی از این دوستان که بهش ظلم شده بود گفتم که بره نظر سایت های معروف و معتبر رو ببینه که متاسفانه از شدت ظلمی که بهش شده بود دیگه گوشش شنوا نبود
با این حال نظر شخصی تمام دوستان محترم

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
من توی کل کنفرانس مخصوصن زمانی که فیل اسپنسر روی صحنه بود و XB1X حرف میزد آرزو داشتم جزو تماشاچی ها بودم و داد میزدم... "رزولوشن و فریم دقیقن از کی برای شما اینقدر اهمیت پیدا کرد؟!" :D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,566
خیلی از دوستان خیال میکنن هر بازی بزارن تو این کنسول براشون 4k میاره. نه عزیز باید برنامه نویسی بشه واسه 4k. یعنی هم بازی هم دستگاه هم خروجی ساپورت کنن. خب مطمئنن هزینه بالاتری داره، کار و وقت بیشتری میبره. خب کمپانی‌ها که همینجوری حتظر نیستن ریسک کنن باید ببینن چقدر از این کنسول استقبال میشه. اگه نشه مطمئن باشید حمایت نمیکنند ازش و خروجی یکسانی داره. مگه اینکه خود ماکروسافت براش بازی همخوان تولید کنه. ولی منم بدبین نیستم. خب هیلو گیرز اینا تازه اومدن. قرار نیست سالی بازی بدن بیرون. احتمال زیاد سال بعد نسخه بعدی این دو بازی از 4k native پشتیبانی میکنه. تا اون موقع یا کمپانی‌ها راضی به حمایت میشن یا مجبوره همین بازیای ایندی رو واسه کنسولش پورت 4k بکنه. چون راحت‌تره.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
موضوع اینجاس که کمپانی هایی مثل مایکروسافت یا سونی دیدگاهشون نسبت مسائل ایرانی نیست و قبل از هرچیز برنامه ریزی های لازم رو برای موفقیت محصولشون تو بازار انجام میدن بنابراین این موضوع که شرکت های بازیسازی حال نکنن و برای وان اکس بازی نسازن از اساس منتفیه......مایکروسافت رسما کنسول نسل بعد خودشو معرفی کرده و قدرت سخت افزاریش هر سازنده ای رو برای ارائه محصول بزرگ تر و با کیفیت تر وسوسه میکنه

• Like
Reactions: pbgame

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,979
نام
محمد امین
به شخصه هیچ علاقه ای به بازی های کارتونی و ایندی ندارم و این بخش از کنفرانس اصلا برام مهم نیست اینها وقتی کنسول جدید معرفی میکنن باید براش محتوا هم در نظر بگیرن که تقریبا هیچ بازی انحصاری که مخصوص XOX باشه معرفی نکردن و این خیلی فاجعه هست شرکتهای بازی ساز هم وقتی میبینند ماکرو برای خودش ارزش قائل نیست و بازی نمی سازه اونها هم هیچ ساپورتی نخواهند کرد این همه مردم منتظر بازی های کرایتک و CD و 343 و... بودن هیچ کدوم نمایش نداشتن از اون ور هی بببازی کارتونی رو 4K اعلام میکردن آیا این اهمیت داره؟/ کسی هست که مثلا دوست داشته باشه ماینکرافت رو 4K تجربه کنه؟ حداقل هلولنز رو می اوردن یکم جو عوض میشد
در کل برای من یک نا امیدی کامل ببود هیچ چیزی که بببهش علاقه پیدا کنم توش وجود نداشت شاید یکم مترو منو جذب کرد که اونم مولتی هست

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,566
موضوع اینجاس که کمپانی هایی مثل مایکروسافت یا سونی دیدگاهشون نسبت مسائل ایرانی نیست و قبل از هرچیز برنامه ریزی های لازم رو برای موفقیت محصولشون تو بازار انجام میدن بنابراین این موضوع که شرکت های بازیسازی حال نکنن و برای وان اکس بازی نسازن از اساس منتفیه......مایکروسافت رسما کنسول نسل بعد خودشو معرفی کرده و قدرت سخت افزاریش هر سازنده ای رو برای ارائه محصول بزرگ تر و با کیفیت تر وسوسه میکنه
خب اگه یادت باشه این سر ایکس باکس اولیه هم همین بلا اومد. کمپانی‌ها حمایتش نکردن براش بازی پورت نکردن چون براشون به صرفه نبود برای کنسولی از نو کار کردن که ۱۰ میلیون فروش داشته. حتی خیلی هم ایکس باکس اولی از ps2 قوی‌تر و جلوتر بود.
اصلا نمیخوام فن بازی دربیارم سر پرو هم همین اتفاق افتاده. میبینی که زیاد کمپانی‌ها تمایلی واسه آپدیت روی پرو ندارن مگه اینکه سونی واسه انحصاریای خودش همچین کاری بکنه.

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
همين الان كامنت هاي پست هاي اينستا گرام
Jez corden
خيليا هيجان زده هستن براي اسكورپيو
چندين نفرم براي خريد اسكورپيو ميخواستن Pro رو بفروشن...
پس كسي فروش كنسول رو تحريم نكرده كه شايعه ميكنيد:دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
کنفرانس هنوز وقت نشده نگاه کنم ولی خب دوستان توضیح دادن اما به عنوان کسی که هر دو کنسول داره، قطعا کنسول جدید تهیه می کنم تا انحصاری بر روی PS4 و بقیه بازی ها هم بر روی کنسول جدید بازی کنم. شخصا از وضعیت کنونی راضی هستم. اگر هم کلا بخوان بیخیال برند Xbox بشن هم به نظر حرکت خیلی مناسبی الان. چون امروز به اندازه کافی پتانسیل اینو داشتن که کمی خودشونو به سونی نزدیک کنن اما با کنفرانس امروز و قیمت کنسول، بعید که شانسی برای Xbox باقی بمونه. البته اگر مدیران به وضعیت کنونی راضی باشن، قضیه فرق میکنه. من که راضی هستم به وضعیت کنونی. همون فورتزا بدن به من، چیزی نمی خوام دیگه. باز جای شکرش باقی مثل زمان دان متریک فقید نیومدن یک مشت انحصاری بدون کیفیت معرفی کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر