نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
واقعا به شدن منتظر معرفی DMC بعدی هستم. حتی میشه گفت در حد SC منتظرشم :D ولی وقتی به این قضیه که ممکنه صرفا اکشن-ادونچر باشه فکر میکنم، امیدوارم کلا معرفی نشه :D
ایضا مورد بالا در مورد NG هم صدق میکنه :D اگه بخواد عین NiOh باشه، همون نسازن بهتره :D H&S رو باید همینجوری قیچی کنی بری جلو :D بری سول جمع کنی و آپگرید کنی و باس بزنی، باز بری فارم کنی باس بزنی و این ****ها به درد من نمیخوره :D

منم نظرم به نظر تو نزدیک تره. HnS رو HnS میپسندم نه Action/RPG با محیط های بزرگ. اما این نسل واقعا تبدیل به یه نوع سندرم شده. در مورد NG هم با توجه به تجربه NG3 کلا به نظرم نسازن بهتره. اصلا چه کاریه؟ برن یه IP جدید رو شروع کنن بدون محدودیت هر چی میخوان بسازن. NG با تم Nioh و کلا سندرم DS یعنی پیور شت.

ولی من جدا امیدوارم کپکام مثل سال قبل و RE7 سورپرایز داشته باشه و DMC5 رو معرفی کنه. صد البته یه DMC واقعی. نه اکشن و نه با حضور دانته تقلبی.

• Like
Reactions: TCSCELL

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
مشخصا داشتم از صنعت اغراق استفاده میکردم ولی بازم با این حال از لیستی که شما ارائه دادی، فقط Doom و تا حدودی The New Order میتونه ناقض حرف من باشه. در صورتی که به گذشته نگاه کنیم، 3 سال ابتدایی نسل هفتم ما بازی هایی نظیر Crysis، MW1، KZ2، Bioshock، Halo 3 و خیلی بازی های دیگه داشتیم که در حال حاضر حضور ذهن ندارم.

در مورد لیست مخفی کاری هم هیچ کدوم این بازی ها، Pure Stealth نیستن.

واقعا به شدن منتظر معرفی DMC بعدی هستم. حتی میشه گفت در حد SC منتظرشم :D ولی وقتی به این قضیه که ممکنه صرفا اکشن-ادونچر باشه فکر میکنم، امیدوارم کلا معرفی نشه :D

ایضا مورد بالا در مورد NG هم صدق میکنه :D اگه بخواد عین NiOh باشه، همون نسازن بهتره :D H&S رو باید همینجوری قیچی کنی بری جلو :D بری سول جمع کنی و آپگرید کنی و باس بزنی، باز بری فارم کنی باس بزنی و این ****ها به درد من نمیخوره :D

هک ان اسلش رو موافقم، هرچند بِینتا 2 رو داشتیم که رسما یکی از بهتریناست ولی به خاطر انحصاری بودنش زیاد دیده نشد، درکل امیدوارم بیشتر ببینیم از این ژانر چون ژانر مورد علاقمه.

مهم نیست Pure بودن یا نبودنشون (گنگ هم هست)، مهم این که مخفی کاری ناب ارائه میکنن، هیتمن 2016 رسما یکی از بهترین مخفی کاری های تاریخ هست، MGS V رسما بهترین نسخه در سری (از لحاظ گیم پلی) و یکی از بهترینای مخفی کاری هست، دیس آنرد 2 بابای لول دیزاین تو این سبک هست، اِلین آیسلیشن هم همینطور، شدو تکتیکتز هم همینطور ...حالا دیس شاید نه زیاد ولی اونم قویه، ما رسما 5 تا از بهترین بازیای ساخته شده در این ژانر رو داریم میبینیم، بی انصافیه حساب نکنیم.

بعدم انتقاد دیگه ای که وارد هست این که شما وضعیت و شرایط گیمینگ رو لحاظ نمیکنید، الان دیگه بازی های آنلاین هم حرف زیادی برا گفتن دارن و پول تو همین بازیاس درنتیجه طبیعیه که سازنده ها اهمیت بیشتری بدن ، ما اگه آنلاین ها رو حساب کنیم ژانر شوتر اول شخص کم نمیاره، اورواچ رو داریم که یک پدیدس، رین بو رو داریم که یک پدیدس، مولتی های بتل و تایتن رو داریم که در اوج هستن، هیلو 5 بهترین نسخه مولتی پلیر رو ارائه کرده در کل سری، میتونم ادامه بدم ولی این نسل به هیچ وجه دست کمی از نسل پیش نداره چه تو ژانر شوتر و چه تو ژانر مخفی کاری.

• Like
Reactions: Spartan AR

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
خبر خوب :D امسال تو کنفرانس خبری از VR نیست! البته از نظر نمایش و این صحبت ها منظورم هست، ولی کلا تو یه کنفرانس جداگانه معرفی بشه خیلی بهتره تا اینکه بخوان نصف وقت کنفرانس رو به این چیزها اختصاص بدن.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
میشه بگید زمان کنفرانس ماکروسافت دقیقه چند شنبه و ساعت چنده؟

ساعت ۱:۳۰ دقیقه ی بامداد دوشنبه ی هفته ی آینده :D
این سایت دقیق زمان همه ی کنفرانسا رو مشخص کرده یه گزینه local time هم داره که نشون میده کنفرانس به زمان ایران چه موقعیه و لینک پخششون تو سایتایی مثل Twitch و Youtube و ... هم گذاشته .
E3 Countdown
صفحه ی اصلی E3 سایت Xbox هم Countdown گذاشته .
Xbox E3 Briefing

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
این جک و جوونورها چیه توی این تیزرها نشون میده؟:D:-? هینتی چیزی هست؟
ماه های زودیاک هستن همون میلادی خودمون منتها بر اساس حیواناتن جالبه بدونید فکر کنم عقرب هم جزو اون موجوداته
ماه اسکورپیوس همون عقربه که دقیقا میشه آبان ماه.یعنی ممکنه ماه ریلیز کنسول اون موقع باشه؟

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
یه سری رفتن اون عبارتی که توی تیزر Xbox بود و میگفتن به تاریخ انتشار و ... ربط داره ( X10S101-317 ) تو گوگل و بینگ زدن و اولین تبلیغی که میاره این عکسه :D

قیمت اسکورپیو ؟؟ :-?

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
یه سری رفتن اون عددی که توی تیزر Xbox بود و میگفتن به تاریخ انتشار و ... ربط داره (101317) تو گوگل و بینگ زدن و اولین تبلیغی که میاره این عکسه :D

قيمت كنسول اين باشه كه... :دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
یه سری رفتن اون عددی که توی تیزر Xbox بود و میگفتن به تاریخ انتشار و ... ربط داره تو گوگل و بینگ زدن و اولین تبلیغی که میاره این عکسه :D

دقیقا همین خواهد بود. این یارو از سونی هم که در مورد اسکورپیو صحبت کرده گفته برای اینکه بتونه موفق باشه باید قیمت خیلی خوبی داشته باشه. یا بازی های خیلی خفن. صد در صد مایکرو با همین قیمت میده بازار که دهن سونی رو آسفالت کنه. (و میکنه)

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
یه سری رفتن اون عبارتی که توی تیزر Xbox بود و میگفتن به تاریخ انتشار و ... ربط داره ( X10S101-317 ) تو گوگل و بینگ زدن و اولین تبلیغی که میاره این عکسه :D

قیمت کنسول این باشه!؟
سونی رسما باید بره بوق بزنه دیگه حتی با کاهش قیمت به 350 دلار بازم کارش سخته. کی میاد کنسول فوی تر رو ول میکنه و با پنجاه دلار بیشتر نمی خرتش؟

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
این جک و جوونورها چیه توی این تیزرها نشون میده؟:D:-? هینتی چیزی هست؟

Planet earth 3 انحصاری 2018 ,4k

یه سری رفتن اون عبارتی که توی تیزر Xbox بود و میگفتن به تاریخ انتشار و ... ربط داره ( X10S101-317 ) تو گوگل و بینگ زدن و اولین تبلیغی که میاره این عکسه

من سرچ کردم خبر های مربوط به scorpio میاره تبلیغه گم شده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر