نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اتفاقا من اونقدرا طرفدار سرسخت بازی های ژاپنی نیستم! اکثر بازی هایی هم که میگیرم، بازی های انیمه ای هستن!

ولی آره، مایکرو مطمئنا هرکاری کنه من حداقل جذب نمیشم، از همین الان کنسول بعدی که میگیرم مشخصه، میخواد ضعیف تر باشه/گرون تر باشه/اسمش تو دیوار باشه یا هرچی:-" ، وقتی ادامه ی بازی مورد علاقم(و همچنین استودیوها)قراره فقط روی فلان کنسول بیاد، هیچ بحثی توش نمیمونه!

جدا از اون MS اکثر بازی هاش شوتر و آنلاین محوره، حتی به عنوان کنسول دوم هم جوابگو نخواهد بود تا وقتی که نینتندو هست:D ... بحث ژاپنی بودنش نیست، بحث بازی هاییه که ارائه میدن:D
میدونم چندسال تو این انجمن دقیق میشناسمت ولی امیر اکیبا ما شعارمون اینه ایکس باکسمونه میترکونه\m/

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
2e25fdf2a77513655d7285afc1efdf80.png

احساس ميكنم اين كنترلر جديد هست
كمي دقت كنيد...
يحتمل براي اسكورپيو هست
تو اين تيزر وقتي كنسول رو روشن ميكنه يه صدا خاصي مياد
يحتمل صدايي هست كه وقتي كنسول روشن ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: m.a.t

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یادش بخیر اوایل ۲۰۱۳ که اومدن X1 معرفی کردن در برابر ps4 انقدر مشخصات ضعیف تر بود به نسبت رقیب که بعدا تو بازی ها با اون فاصله شروع کردن به ترول و مسخره کردن و Xbone گفتن تا یک مدت طولانی ولی الان دوستان میگن بازی مهمه نه قدرت و منم از الان همین میگم این قدرت ماورایی اسکورپیو وقتی کنارش بازی انخصاری نباشه به هیچ دردی نمیخوره وقتی اونورم سونی حسابی داره با توپ پر بارش میبنده و حسابی دستشون پر از بازی های انحصاری بلک باکس و با کیفیت جهانی هست

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
2e25fdf2a77513655d7285afc1efdf80.png

احساس ميكنم اين كنترلر جديد هست
كمي دقت كنيد...
يحتمل براي اسكورپيو هست
تو اين تيزر وقتي كنسول رو روشن ميكنه يه صدا خاصي مياد
يحتمل صدايي هست كه وقتي كنسول روشن ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
کنترلر مال وان اس هست

• Like
Reactions: sajjad++

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
یادش بخیر اوایل ۲۰۱۳ که اومدن X1 معرفی کردن در برابر ps4 انقدر مشخصات ضعیف تر بود به نسبت رقیب که بعدا تو بازی ها با اون فاصله شروع کردن به ترول و مسخره کردن و Xbone گفتن تا یک مدت طولانی ولی الان دوستان میگن بازی مهمه نه قدرت و منم از الان همین میگم این قدرت ماورایی اسکورپیو وقتی کنارش بازی انخصاری نباشه به هیچ دردی نمیخوره وقتی اونورم سونی حسابی داره با توپ پر بارش میبنده و حسابی دستشون پر از بازی های انحصاری بلک باکس و با کیفیت جهانی هست

چی هست این؟:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
منباب اون شایعه چند صفحه قبل، این Dissidia جدید رو KOEI TECMO میسازه. حالا نمیدونم تیمشون چقدره اما قاعدتا نباید دیگه فرصت ساخت یه NG رو داشته باشن. مگه اینکه بعد موفقیت Nioh بزرگتر شدن و یه تیم داره اینو برای PS4 میسازه و اون یکی NG رو برای X1. مثل قبلنای PG که یه تیم Nier رو میساخت و یه تیم دیگه SB خدابیامرز.

تامی فیشر زنده یاد و اون ناظم القلوبتون میگفت یعنی استخونی به زبان ما:))

دیوید دیوید او اس آ. بلک باکس یعنی استخونی؟:D فارسی پلیز:D

• Like
Reactions: Spartan AR

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منباب اون شایعه چند صفحه قبل، این Dissidia جدید رو KOEI TECMO میسازه. حالا نمیدونم تیمشون چقدره اما قاعدتا نباید دیگه فرصت ساخت یه NG رو داشته باشن. مگه اینکه بعد موفقیت Nioh بزرگتر شدن و یه تیم داره اینو برای PS4 میسازه و اون یکی NG رو برای X1. مثل قبلنای PG که یه تیم Nier رو میساخت و یه تیم دیگه SB خدابیامرز.

دیوید دیوید او اس آ. بلک باکس یعنی استخونی؟:D فارسی پلیز:D
والا Xbone من قبلا سرچ زدم ماکان اینو خبر ندارم

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Superhot
Titanfall 2
Doom
Wolfenstein: The New Order
Wolfenstein: The Old Blood
Prey

MGS V
Hitman
Dishonored 2
Alien Isolation
Shadow Tactics
Deus Ex Mankind Divided

Nope
مشخصا داشتم از صنعت اغراق استفاده میکردم ولی بازم با این حال از لیستی که شما ارائه دادی، فقط Doom و تا حدودی The New Order میتونه ناقض حرف من باشه. در صورتی که به گذشته نگاه کنیم، 3 سال ابتدایی نسل هفتم ما بازی هایی نظیر Crysis، MW1، KZ2، Bioshock، Halo 3 و خیلی بازی های دیگه داشتیم که در حال حاضر حضور ذهن ندارم.

در مورد لیست مخفی کاری هم هیچ کدوم این بازی ها، Pure Stealth نیستن.

آره از نظر من با اختلاف بیخود ترین نسلی هست که من تجربه کردم. FPS جدید پدرمادر دار که عملا نداشتیم. HnS ها رسما مردن. حتی پیش بینی من اینه که DMC هم به فرض معرفی شدن دیگه HnS نیست و میره به سمت اکشن شدن تو محیط های بزرگ. و کلا IP جدید و خلاقانه زیاد نبوده. نسل قبل خیلی وضعیت بهتر بود.
واقعا به شدن منتظر معرفی DMC بعدی هستم. حتی میشه گفت در حد SC منتظرشم :D ولی وقتی به این قضیه که ممکنه صرفا اکشن-ادونچر باشه فکر میکنم، امیدوارم کلا معرفی نشه :D
ایضا مورد بالا در مورد NG هم صدق میکنه :D اگه بخواد عین NiOh باشه، همون نسازن بهتره :D H&S رو باید همینجوری قیچی کنی بری جلو :D بری سول جمع کنی و آپگرید کنی و باس بزنی، باز بری فارم کنی باس بزنی و این ****ها به درد من نمیخوره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر