نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
Aurora44 استدیوی سازنده ی بازی ASHEN !

frj8_capturdde.jpg
Aurora44 on Twitter
نايس
از وقتي تريلر بازي رو ديدم خيلي ازش خوشم اومد
خوب ميشه همين امسال بازيو نشون بدن و ١-٢ ماه بعد ايتري ريليز شه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Ali Venom

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
خب من اونو بر فرض اینکه کلا انحصاری باشه گفتم :D وگرنه به من باشه میگم هم NG انحصاری باشه هم یه IP جدید بسازن:D

ولی کلا بد نسلی شده. نه یه FPS درست حسابی (غیر آنلاین)، نه یه H&Sـه AAAـه درست حسابی، نه یه مخفی کاری درست حسابی... کل نسل خلاصه شده تو OW و آنلاین :|

آره از نظر من با اختلاف بیخود ترین نسلی هست که من تجربه کردم. FPS جدید پدرمادر دار که عملا نداشتیم. HnS ها رسما مردن. حتی پیش بینی من اینه که DMC هم به فرض معرفی شدن دیگه HnS نیست و میره به سمت اکشن شدن تو محیط های بزرگ. و کلا IP جدید و خلاقانه زیاد نبوده. نسل قبل خیلی وضعیت بهتر بود.

• Like
Reactions: hp3in_pro

G4m3rr

کاربر سایت
Jun 2, 2017
29
آره از نظر من با اختلاف بیخود ترین نسلی هست که من تجربه کردم. FPS جدید پدرمادر دار که عملا نداشتیم. HnS ها رسما مردن. حتی پیش بینی من اینه که DMC هم به فرض معرفی شدن دیگه HnS نیست و میره به سمت اکشن شدن تو محیط های بزرگ. و کلا IP جدید و خلاقانه زیاد نبوده. نسل قبل خیلی وضعیت بهتر بود.
Fps با پدر مادر از doom اگه میشناسی معرفی کنی ممنون میشم
ریبوت قوی تر و با اصالت تر از دووم میشناسی معرفی کنی ممنون میشم
خدایش درسته h&s شاخی مثل scalebound فعلا نداریم اما تو fps چیزی کم نداریم پرچم دارشونم titanfall و doom

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
Fps با پدر مادر از doom اگه میشناسی معرفی کنی ممنون میشم
ریبوت قوی تر و با اصالت تر از دووم میشناسی معرفی کنی ممنون میشم
خدایش درسته h&s شاخی مثل scalebound فعلا نداریم اما تو fps چیزی کم نداریم پرچم دارشونم titanfall و doom

IP جدید منظورم بود. اما در کل Doom هم هرچند بازی محبوب خودمه و عالیه اما یدونس. چندتا بازی مثل دووم هست؟

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
اورواچ به اين خوبي
هيلو به اين خوبي
دوم هم كه هست :دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: G4m3rr

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
یک شخصی تو توئیتر از Teaser های منتشر شده یه نکته ای در آورده که ممکنه به تاریخ انتشار ربط داشته باشه :D
hzoe_capturnhhe.jpg
پ.ن : از این به بعد هر لیکی/حدسی بود تو Spoiler میزارم که حق دوستانی که نمیخوان چیزی براشون معلوم شه تا کنفرانس ضایع نشه .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
یعنی اسم کنسول اینه؟ :|
حالا درسته به نظرم تو اسم گذاری Xboxها خیلی قاطی عمل کردن و فاجعه ست به نظرم:-" ، ولی این دیگه خیلی بده:-" همون اسکورپیو بهتره:D (البته منظور اسم مشخصه...ولی خیلی بده:-")

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
این XBOX 10 هم بعید نیست.گرچه خودم همون X یا Scropio یا Prime را ترجیح میدم.کلا نباید اعداد را قروقاطی کنه.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
شماها یکجورایی Made In Japon هستین ماکرو هر کاری هم بکنه بیاد Ac هم انحصاری کنه کلا فایده نداره:-":-"
اتفاقا من اونقدرا طرفدار سرسخت بازی های ژاپنی نیستم! اکثر بازی هایی هم که میگیرم، بازی های انیمه ای هستن!

ولی آره، مایکرو مطمئنا هرکاری کنه من حداقل جذب نمیشم، از همین الان کنسول بعدی که میگیرم مشخصه، میخواد ضعیف تر باشه/گرون تر باشه/اسمش تو دیوار باشه یا هرچی:-" ، وقتی ادامه ی بازی مورد علاقم(و همچنین استودیوها)قراره فقط روی فلان کنسول بیاد، هیچ بحثی توش نمیمونه!

جدا از اون MS اکثر بازی هاش شوتر و آنلاین محوره، حتی به عنوان کنسول دوم هم جوابگو نخواهد بود تا وقتی که نینتندو هست:D ... بحث ژاپنی بودنش نیست، بحث بازی هاییه که ارائه میدن:D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
اتفاقا من اونقدرا طرفدار سرسخت بازی های ژاپنی نیستم! اکثر بازی هایی هم که میگیرم، بازی های انیمه ای هستن!

ولی آره، مایکرو مطمئنا هرکاری کنه من حداقل جذب نمیشم، از همین الان کنسول بعدی که میگیرم مشخصه، میخواد ضعیف تر باشه/گرون تر باشه/اسمش تو دیوار باشه یا هرچی:-" ، وقتی ادامه ی بازی مورد علاقم(و همچنین استودیوها)قراره فقط روی فلان کنسول بیاد، هیچ بحثی توش نمیمونه!

جدا از اون MS اکثر بازی هاش شوتر و آنلاین محوره، حتی به عنوان کنسول دوم هم جوابگو نخواهد بود تا وقتی که نینتندو هست:D ... بحث ژاپنی بودنش نیست، بحث بازی هاییه که ارائه میدن:D

حتی اگه Life is Strange انحصاری کامل Xbox شه ؟ :D

فقط چون میدونم خیلی دوسش داری تست مقاومت دارم میگیرم ازت :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
حتی اگه Life is Strange انحصاری کامل Xbox شه ؟ :D

فقط چون میدونم خیلی دوسش داری تست مقاومت دارم میگیرم ازت :D
حتی اگر LIS2 انحصاری کامل Xbox بشه:D
چون گفتن داستان مکس و کلوئی تموم شد، پس کلا یک داستان دیگه ست:D

بعد یک کامیون بازی در برابر یکی دو بازی؟ نه جوابگو نیست:D

پ.ن: در بدترین حالت، روی PC هم میشه بازی های Xbox رو زد! نیازی به خرید کنسول نیست:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر