نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
یه حسی بهم میگه ۳۴۳ رو یه بازی دیگه هم کار میکنه که قراره این E3 یه تیزر ازش ببینیم چون تعداد افراد استودیو زیاده منطقیه ۲ بخش شده باشن

Sent from my Gooshi using Tapatalk

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
وقتی بهترین نسخه scorpio باشه دیگه چه تبلیغ از این بهتر حالا سونی هی مارکتینگ دیل کنه
بهترین رو چی مشخص میکنه؟ اینکه الان شرکت ها همش میرن با سونی مارکتینگ دیل میکنن دلیلش فروش و محبوبیت بسیار بالای این کنسوله.

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
بهترین رو چی مشخص میکنه؟ اینکه الان شرکت ها همش میرن با سونی مارکتینگ دیل میکنن دلیلش فروش و محبوبیت بسیار بالای این کنسوله.

این سونیه که میره دنبال شرکت ها، سیاستش تو این نسل همینه که خیلی هم خوبه ولی وقتی یه بازی بهترین ورژنش روی اسکورپیو باشه برای بازیکن دیگه DLC انحصاری مهم نیست

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
داداش شما یک تنه داری می ری به جنگ اسکورپیو
درسته شما نظرت اینه که هیچ شانسی نداره
ولی دیگه انقد دو آتیشه جالب نیست
کنسولی که خوب باشه باید بفروشه
مایکرو هم می تونست هزینه رو بیاره پایین قدرت رو در حدود همون پرو داشته باشه ولی داره صنعت رو میبره جلو
یکجوری می کوبید دستگاهی که هنوز نیومده رو انگار جرم کرده مایکروسافت

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
این سونیه که میره دنبال شرکت ها، سیاستش تو این نسل همینه که خیلی هم خوبه ولی وقتی یه بازی بهترین ورژنش روی اسکورپیو باشه برای بازیکن دیگه DLC انحصاری مهم نیست
برای یکی بهترین ورژن گرافیکه ، ولی شاید برای یکی بهترین ورژن محتویات بازی باشه!
که فکر میکنم گزینه ی دوم معقولانه تر باشه!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
محتوای انحصاری زمانی چیز خاصی نیست
یعنی اگه من نوعی هیچکدوم از کنسولارو نداشتم نمیگفتم فلان کنسول براش dlc زودتر میاد پس اینو بگیرم !

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
محتوای انحصاری زمانی چیز خاصی نیست
یعنی اگه من نوعی هیچکدوم از کنسولارو نداشتم نمیگفتم فلان کنسول براش dlc زودتر میاد پس اینو بگیرم !

بستگی داره!
خیلی از آنلاین بازها نسل قبل به طرف X360 رفتن، چون یک یا چند ماه زودتر به آپدیت ها دسترسی داشتن!
الان هم همین وضعه! اگر کسی بخواد حرفه ای یا تمام وقت و این حرفا، وقتش رو بزاره پای یک بازی، مطمئنا میره سراغ اونی که محتوای انحصاری داره! چه زمانی، چه کامل!

اگرم صرفا بحث گرافیکی مطرحه که همون اسکورپیو هم بهترین ورژن نیست و PC اون طرف ایستاده، پس وقتی نه بهترین گرافیک رو ارائه میده و نه بهترین محتویات رو، عنوان بهترین انتخاب رو من متصور نمیشم براش! :-"

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
بستگی داره!
خیلی از آنلاین بازها نسل قبل به طرف X360 رفتن، چون یک یا چند ماه زودتر به آپدیت ها دسترسی داشتن!
الان هم همین وضعه! اگر کسی بخواد حرفه ای یا تمام وقت و این حرفا، وقتش رو بزاره پای یک بازی، مطمئنا میره سراغ اونی که محتوای انحصاری داره! چه زمانی، چه کامل!

اگرم صرفا بحث گرافیکی مطرحه که همون اسکورپیو هم بهترین ورژن نیست و PC اون طرف ایستاده، پس وقتی نه بهترین گرافیک رو ارائه میده و نه بهترین محتویات رو، عنوان بهترین انتخاب رو من متصور نمیشم براش! :-"

کسی منکر تاثیر مارکتینگ و محتوای انحصاری نمیشه ولی مسلما گرافیک هم خیلی مسئله ی مهمیه ! نمونش هم اول نسل که هیچ کدوم از کنسولا انحصاری دهن پرکن نداشتن اما PS4 با اجرا کردن بهتر مولتی پلتفرم ها کلی براش تبلیغ شد و فروشش بیشتر شد !
در نتیجه اجرای بهتر بازیهای مولتی پلتفرم و گرافیک بالاتر بازی های انحصاری میتونه برای اسکورپیو امتیاز بزرگی باشه !
البته همه اینا برمیگرده به اینکه قراره چقدر اختلاف پرفورمنس در بازی ها رو شاهد باشیم بین ۲ سمت ماجرا و همچنین قیمت اسکورپیو که تا E3 معلوم نمیشه !!

و فکر کنم یه چیز ثابت شده ای هست که بازار کنسول ها و PC و مخاطباشون تا مقدار زیادی از هم جدا هستن ! خیلیا راحتی کنسول ها رو فدای بازی کردن با PC ( گرافیک بالاتر ) نمیکنن که اصطلاحا اسمشون هست کنسول باز :D ( و اینکه PC به مراتب گرونتر از کنسول در میاد و فاکتورای دیگه ... )

پ.ن: به عنوان مثال فکر کنین بازی ای که مارکتینگش با شرکت سونی هست DF بعد انتشار بیاد بگه برای بهترین تجربه روی کنسول ها برین سمت Scorpio این خودش تبلیغ خیلی خوبیه ( شاید کافی نه اما خیلی خوبه )
پ.ن ۲: این سوال رو فقط از رو کنجکاوی میپرسم یه شرکت تو قرارداد مارکتینگش میتونه شرط بزاره بهترین پرفورمنس بازی باید روی کنسول همون شرکت باشه ؟؟ :-?

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
داداش شما یک تنه داری می ری به جنگ اسکورپیو
درسته شما نظرت اینه که هیچ شانسی نداره
ولی دیگه انقد دو آتیشه جالب نیست
کنسولی که خوب باشه باید بفروشه
مایکرو هم می تونست هزینه رو بیاره پایین قدرت رو در حدود همون پرو داشته باشه ولی داره صنعت رو میبره جلو
یکجوری می کوبید دستگاهی که هنوز نیومده رو انگار جرم کرده مایکروسافت
دوست عزیز شما حالتون خوبه؟ :| من اصلا تو پستم 1% به این چیزایی که شما گفتی اشاره نکردم :| چه میکنید شماها با خودتون؟ :D من یه نفر رو نقل قول کردم ایشون هم جواب داد شما چرا اینطوری خودکشی میکنید :D

شانس رو کی تعیین کرد؟ دوآتیشه چیه؟ دستگاه رو کی کوبید؟ جرم چیه؟ WTF در کل :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
کسی منکر تاثیر مارکتینگ و محتوای انحصاری نمیشه ولی مسلما گرافیک هم خیلی مسئله ی مهمیه ! نمونش هم اول نسل که هیچ کدوم از کنسولا انحصاری دهن پرکن نداشتن اما PS4 با اجرا کردن بهتر مولتی پلتفرم ها کلی براش تبلیغ شد و فروشش بیشتر شد !
در نتیجه اجرای بهتر بازیهای مولتی پلتفرم و گرافیک بالاتر بازی های انحصاری میتونه برای اسکورپیو امتیاز بزرگی باشه !
البته همه اینا برمیگرده به اینکه قراره چقدر اختلاف پرفورمنس در بازی ها رو شاهد باشیم بین ۲ سمت ماجرا و همچنین قیمت اسکورپیو که تا E3 معلوم نمیشه !!

و فکر کنم یه چیز ثابت شده ای هست که بازار کنسول ها و PC و مخاطباشون تا مقدار زیادی از هم جدا هستن ! خیلیا راحتی کنسول ها رو فدای بازی کردن با PC ( گرافیک بالاتر ) نمیکنن که اصطلاحا اسمشون هست کنسول باز :D ( و اینکه PC به مراتب گرونتر از کنسول در میاد و فاکتورای دیگه ... )

پ.ن: به عنوان مثال فکر کنین بازی ای که مارکتینگش با شرکت سونی هست DF بعد انتشار بیاد بگه برای بهترین تجربه روی کنسول ها برین سمت Scorpio این خودش تبلیغ خیلی خوبیه ( شاید کافی نه اما خیلی خوبه )
پ.ن ۲: این سوال رو فقط از رو کنجکاوی میپرسم یه شرکت تو قرارداد مارکتینگش میتونه شرط بزاره بهترین پرفورمنس بازی باید روی کنسول همون شرکت باشه ؟؟ :-?
من نمیگم مسئله ی مهمی نیست گرافیک! ولی دو دیدگاه وجود داره که بالاتر گفتم!
برای من و خیلی های دیگه بهترین تجربه ی بازی به محتوای بازی برمیگرده، برای خیلی ها هم به گرافیک!

اون بحث PC بازها هم که میگی درسته، ولی باز هم با این مورد که بهترین گرافیک رو میدن تضادی نداره! توی بحث هم صرفا بحث بهترین ورژن بود، نه بهترین ورژن بین PS4 و X1 :D

اول نسل هیچکدوم نداشتن چنین چیزی، ولی همه چیز هم گرافیک نبود!

DF صرفا از نظر بعد فنی نقد میکنه بازی رو! ولی خیلی ها پارامتر اصلیشون گرافیک نیست! مطمئن باش این جمله ای که گفتی هم زیاد خواهی دید در آینده :D

در مورد سؤال دوم خیر! نسل قبل RDR روی X360 چهارتا علف بیشتر داشت، ولی روی PS3 یک سری محتویات انحصاری داشت که زمانی هم نبود:-" مثال های دیگه ای هم هست، هم این نسل و هم نسل قبل:D

• Like
Reactions: Anonymous M3

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به هر جهت سونی باید این فاصله گرافیکی که بین اسکورپیو و Pro به وجود میاد رو یکجوری جبران کنه، چه کاری ساده تر از اینکه بری کلی پول بدی که یکسری بازیکن رو ها از یکسری محتویات بازیها محروم کنی

ادیت : من با تاخیر این رو اضافه کنم صرفا ترول سونی نیست بلکه مایکروسافت خودش قبلا زیاد از این حرکت ها انجام داده و انجام میده (لجند فیفا) اما خب نکته ای که هست حداقل تو سیاست های جدید مایکروسافت نهایتا در مارکتینگ یک بازی شریک میشه(باندل) و دیگه دنبال محتوای انحصاری زمانی نیست ولیکن خب سونی داره راهی رو میره که نسل قبل و اوایل این نسل مایکروسافت به شدت روش پافشاری میکرد که به نظره من در کل حرکت پسندیده ای نیست چه از سمت سونی باشه چه از سمت مایکروسافت و هیچ وقت این محتوای انحصاری برای من یکی حداقل ارزشمند نبودند.

چون ناشرهایی مثل EA و یوبیسافت و اکتیویزن در تنگنای مالی قرار ندارند که با پول این محتوایات انحصاری کمک بزرگی بهشون بشه، تنها حکم یک پول باد اورده بین رقابت سونی و مایکروسافت هست براشون و به نظرم این هزینه کمک به ساخت بازیهای مستقل و یا توسعه استدیو های داخلی هر دو سمت بشه نتیجه خیلی بهتره

آخرین ویرایش:

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
مثلا destiny 2 که محتوای انحصار زمانی داره روی کنسول ها 30 fps اجرا میشه درباره کنسول scorpio حرفی نزدن ولی اگه 60 فریم اجرا بشه یا مثلا از لحاظ گرافیکی جلو تر از بقیه کنسول ها باشه مسلما اکثر گیمرهایی که قصد آپگرید دارن یا میخوان کنسول تهیه کنن نظرشون میره سمت scorpio ولی خب یه عده هم محتوای انخصاری مهمه واسشون که البته تو ذهن همه اینجوریه که اینها بعدا واسه کنسول های دیگه میاد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مثلا destiny 2 که محتوای انحصار زمانی داره روی کنسول ها 30 fps اجرا میشه درباره کنسول scorpio حرفی نزدن ولی اگه 60 فریم اجرا بشه یا مثلا از لحاظ گرافیکی جلو تر از بقیه کنسول ها باشه مسلما اکثر گیمرهایی که قصد آپگرید دارن یا میخوان کنسول تهیه کنن نظرشون میره سمت scorpio ولی خب یه عده هم محتوای انخصاری مهمه واسشون که البته تو ذهن همه اینجوریه که اینها بعدا واسه کنسول های دیگه میاد
روی اسکورپیو هم به احتمال خیلی بالا همون 30 فریم هست به دلایل خیلی زیاد. یکی اینکه نمیخوان به هیچ وجه تفاوتی بین کنسول های 30 فریم و 60 باشه چون شدیدا باعث انبالانس شدن باشی میشه. دوم اینکه موتور اینا بر روی کنسول بر پایه 30 فریم ثابت ساخته شده و 60 فریم کردنش منبی بر دستکاری بازی از پایه است (دیجیتال فاندری گفت اینو) که با توجه به وضعیتی که از بانجی و بهانه هاش در مورد 60 کردن بازی میشنویم، بعیده تن به همچین کاری بده. حالا باز باید منتظر بود.

• Like
Reactions: mahdi-ps4

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این پست مستقیما ربطی به E3 نداره ولی خب تو این روزها جالب هست بدونیم اهمیت برند Xbox از لحاظ درامد زایی برای مایکروسافت چگونه هست.
یک موسسه ای مقایسه ایی کرده بین سبد های درامدی چند کمپانی بزرگ تکنولوژی که مسلما اولین کمپانی اپل هست که بیش از 60% از درامدشان توسط ایفون بدست میاد. گوگل رتبه بعدی رو داره و تقریبا 90% درامد از تبلیغات موتور جستجو و یوتیوب در میاد. ولیکن درباره مایکروسافت شرایط فرق میکنه برخلاف این دو کمپانی سبد های درامدی مایکروسافت متنوع تر هست و نکته قابل توجه اینکه یازده درصد از کل درامد مایکروسافت متعلق به برند Xbox هست که بعد از افیس و خدمات ابری سومین منبع بزرگ درامدی مایکروسافت حساب میشه. حتی بزرگتر از سرفیس و حتی ویندوز !!

cz88_chart-five-tech-companies-revenues.jpg

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,869
نام
نریمان
نسل قبل RDR روی X360 چهارتا علف بیشتر داشت، ولی روی PS3 یک سری محتویات انحصاری داشت که زمانی هم نبود:-" مثال های دیگه ای هم هست، هم این نسل و هم نسل قبل:D
بود. :D
نسخه ی GOTY محتویات انحصاری PS3 رو هم داشت.

• Like
Reactions: Anonymous M3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر