نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
چند صفحه قبل هم این بحث رو وسط کشیدید و منم جواب دادم که دستنی 2 بنا به دلایل مختلفی و طبق شواهد قرار نیست روی هیچ کنسولی 60 فریم باشه. حتی خود دیجیتال فاندری هم اینو میگه. :D ربطی هم به سونی و ... نداره.
اگر درست يادم باشه اسكورپيو از Free Sync پشتيباني ميكرد
بنابر اين ميتونن فريم رو روي 45 يا ٤٠ بزارن؟!؟
التع منظورم دستيني نيست كلا دارم ميپرسم

Sent from my iPhone using Tapatalk

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چند صفحه قبل هم این بحث رو وسط کشیدید و منم جواب دادم که دستنی 2 بنا به دلایل مختلفی و طبق شواهد قرار نیست روی هیچ کنسولی 60 فریم باشه. حتی خود دیجیتال فاندری هم اینو میگه. :D ربطی هم به سونی و ... نداره.
هیچ ربطی نداره انقدر فاصله سخت افزاری بین اسکورپیو و پرو زیاده که این سهله هر بازی راحت میتونه ۱۰۸۰ ۶۰ تا خرخره رو اسکورپیو بدن فقط cpu این کنیول پیشرفتی نکرده و ضعیفه ولی بلاخره بحث بیزنس اگه بخوان اینطوری کنن بلاخره نون ثونی اجر میشه این وسط با این اختلافات ولی من مطمنم در 4k بیشتر بازی ها بین پرو و اسکورپیو تفاوت فاحش خواهند داشت ولی ۱۰۸۰ تغییری نمیکنه

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اگر درست يادم باشه اسكورپيو از Free Sync پشتيباني ميكرد
بنابر اين ميتونن فريم رو روي 45 يا ٤٠ بزارن؟!؟
التع منظورم دستيني نيست كلا دارم ميپرسم

تلویزیون هم باید Free Sync رو ساپورت کنه که کمه فعلا میزان استفادش

• Like
Reactions: Spartan AR

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
هیچ ربطی نداره انقدر فاصله سخت افزاری بین اسکورپیو و پرو زیاده که این سهله هر بازی راحت میتونه ۱۰۸۰ ۶۰ تا خرخره رو اسکورپیو بدن فقط cpu این کنیول پیشرفتی نکرده و ضعیفه ولی بلاخره بحث بیزنس اگه بخوان اینطوری کنن بلاخره نون ثونی اجر میشه این وسط با این اختلافات ولی من مطمنم در 4k بیشتر بازی ها بین پرو و اسکورپیو تفاوت فاحش خواهند داشت ولی ۱۰۸۰ تغییری نمیکنه
چی هیچ ربطی نداره؟ اصلا متوجه شدی چی گفتم من؟ :D مگه من گفتم اسکورپیو ضعیفه؟ الان باز باید توضیح بدم همه چی رو؟ :|

یکی از مهمترین دلایلی که روی هیچ کنسولی 60 فریم نمیشه اینه که بازی روی کنسول های اصلی هم میاد (Xone) و اگه روی ورژن بالاتر 60 فریم باشه اونوقت اختلاف فاحشی بین کسانی که 60 فریم هستن با کسانی که 30 هستن بوجود میاد که مشکلات بسیار شدیدی رو توی بخش pvp میتونه ایجاد کنه.

مورد بعدی که هست دیجیتال فاندری توی ویدئوش توضیح میداد موتور خود بانجیه. حتی خود دیجیتال فاندری هم اشاره میکنه که الان از خودتون میپرسید چطور میشه که عناوینی مثل بتلفیلد با اون گرافیک خوفناک و تخریب پذیری شدیدا بالا و 64 پلیر همزمان، بالای 45 تا 60 فریم اجرا میشه اما این نمیتونه؟ (این امر بر روی PS4 pro و حتی PS4 معمولی هم صدق میکنه) مسئله اینجاست که بانجی این موتور رو اساسا روی کنسول ها بر پایه 30 فریم طراحی کرده و چون داره از همون موتور استفاده میکنه پس Push کردن موتور به 60 فریم کار اصلا راحتی نیست و باید همه چی از پایه طراحی بشه که خوب بانجی این کار رو نکرده. روی پی سی به خاطر الگوریتم متفاوتش با کنسول ها میتونن این محدودیت رو راحت تر از سر راه بردارن که خوب برداشتن و بازی قراره تا 144 فریم بده.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چی هیچ ربطی نداره؟ اصلا متوجه شدی چی گفتم من؟ :D مگه من گفتم اسکورپیو ضعیفه؟ الان باز باید توضیح بدم همه چی رو؟ :|

یکی از مهمترین دلایلی که روی هیچ کنسولی 60 فریم نمیشه اینه که بازی روی کنسول های اصلی هم میاد (Xone) و اگه روی ورژن بالاتر 60 فریم باشه اونوقت اختلاف فاحشی بین کسانی که 60 فریم هستن با کسانی که 30 هستن بوجود میاد که مشکلات بسیار شدیدی رو توی بخش pvp میتونه ایجاد کنه.

مورد بعدی که هست دیجیتال فاندری توی ویدئوش توضیح میداد موتور خود بانجیه. حتی خود دیجیتال فاندری هم اشاره میکنه که الان از خودتون میپرسید چطور میشه که عناوینی مثل بتلفیلد با اون گرافیک خوفناک و تخریب پذیری شدیدا بالا و 64 پلیر همزمان، بالای 45 تا 60 فریم اجرا میشه اما این نمیتونه؟ (این امر بر روی PS4 pro و حتی PS4 معمولی هم صدق میکنه) مسئله اینجاست که بانجی این موتور رو اساسا روی کنسول ها بر پایه 30 فریم طراحی کرده و چون داره از همون موتور استفاده میکنه پس Push کردن موتور به 60 فریم کار اصلا راحتی نیست و باید همه چی از پایه طراحی بشه که خوب بانجی این کار رو نکرده. روی پی سی به خاطر الگوریتم متفاوتش با کنسول ها میتونن این محدودیت رو راحت تر از سر راه بردارن که خوب برداشتن و بازی قراره تا 144 فریم بده.
اینا همش زیر سر این اکتیوژن راحت طلب و خبیثه این که میگی خیلی بده که در حالی که رقیب مثلا با Star Wars Battlefront 2 داره تو گرافیک خط و نشون میکشه EA ابان مستقیما داره با اکتی رقابت میکنه تو هر ip

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
ف

فعلا خیلی از حرفها در حد شایعه هست باید منتظر موند تا روز کنفرانس که خبرهای مربوط به کنسول بیاد.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
Exclusive: Xbox China Boss Talks Xbox Scorpio Price and VR / MR

the final price for Project Scorpio is still in discussion, and Xbox will try their best to give us a favorable price. E3 2017 is a good time to announce it. How much do you think or want Project Scorpio to be?
Apart from Hololens, Microsoft has been in preparation to implement MR technologies to Window 10 developer kits since last year. They are working with OEM partners (Acer, Dell, HP, Asus, Lenovo and 3Glasses) to lower the MR hardware to a relatively affordable price. The connection of Project Scorpio, Window 10 and MR provides lots of possibilities, what we will see in this year’s E3 will blow your mind.

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
كم كم دارم هايپ ميشم:دي
منتها خدا كنه دوباره سر اين Hololens و اين چيزا اون دوتا رو نيارن ماينكرفت بازي كنن
هالولنز براي يكسري سبك هاي بازي خيلي چيز جالبي هست مثلا فيفا
اينكه بتونه ادم كل زمين فوتبال و بازيكن هارو به صورت هولوگرام ببينه و بازي كنه
يا همون ماينكرفت
يا بازي هاي ديگه مثل Kerbal Space Program يا بازي هاي فايتينگ...
مثلا يه روزي KI:Hologram Edition ببينيم:دي
منتها من نميفهمم چرا انقدر هالولنز رو به اكس باكس اسكورپيو ربط ميدن
هالولنز يه ديوايس و پلتفرم جدا هست و خودش همه چيز رو پردازش ميكنه جداگانه و به هيچ سخت افزار خارجي وصل نيست...
در مورد قيمت هم نگران شدم :/
معلومه سر قيمت اختلاف هست كه هنوز دارن سرش تصميم ميگيرن و بحث ميكنن اميدوارم قيمت مناسبي داشته باشه ديگه حداكثر ٥٠٠دلار باشه
قسمت اخرم بسيار هايپمون كرد :دي

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
كم كم دارم هايپ ميشم:دي
منتها خدا كنه دوباره سر اين Hololens و اين چيزا اون دوتا رو نيارن ماينكرفت بازي كنن
هالولنز براي يكسري سبك هاي بازي خيلي چيز جالبي هست مثلا فيفا
اينكه بتونه ادم كل زمين فوتبال و بازيكن هارو به صورت هولوگرام ببينه و بازي كنه
يا همون ماينكرفت
يا بازي هاي ديگه مثل Kerbal Space Program يا بازي هاي فايتينگ...
مثلا يه روزي KI:Hologram Edition ببينيم:دي
منتها من نميفهمم چرا انقدر هالولنز رو به اكس باكس اسكورپيو ربط ميدن
هالولنز يه ديوايس و پلتفرم جدا هست و خودش همه چيز رو پردازش ميكنه جداگانه و به هيچ سخت افزار خارجي وصل نيست...
در مورد قيمت هم نگران شدم :/
معلومه سر قيمت اختلاف هست كه هنوز دارن سرش تصميم ميگيرن و بحث ميكنن اميدوارم قيمت مناسبي داشته باشه ديگه حداكثر ٥٠٠دلار باشه
قسمت اخرم بسيار هايپمون كرد :دي

در حضور رقیبی مثل سونی که وی آر رو اضافه کرده، بدیهیه که مایکروسافت هم به سمتش میره. قضیه کینکت و موو میشه. و وقتی مایکروسافت میاد و میگه که تصمیم داره اکس باکس و ویندوز رو توی یه سیستم به هم ربط بده و بازیهاشون رو هر دو سیستم اجرا بشه، پس می تونه Hololens (هولو لنز) رو اکس باکس هم اجرا بشه.

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
به نظرم این بحثا بی فایده است چیزی که مشخصه PlayStation 4 بیش از 60 ملیون فروخته و Xbox One به 27 ملیون در خوش بینانه ترین حالت رسیده البته مایکرو که جرات امار دادن حتی نداره!!
دیگه بحثی نمیمونه که کدوم بهتر و موفق تر عمل کردن.
بله مایکروسافت قطعا عناوین بهتری رو رایگان میکنه هرماه و قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبلش هم یه نکته مثبت دیگس اگر چیز دیگه ای وجود داره بگید ماهم بدونیم!
این که بگیم لایو از PSN بهتره هم صرفا فکت شخصی و هیچگونه دلیل قطعی بر این موضوع در حال حاظر وجود نداره.
یه نکته مهمی که در این موضوع وجود داره لایو 55 میلیون کاربر داره و PSN 70 ملیون که این خودش مهمه.
دوستان یه نگاهی هم به انحصاری های هردو شرکت در کل نسل و آینده بندازن بد نیست.
دوست عزیز پراید هم خیلی زیاد فروخته و میفروشه فکر نکنم تو تاریخ هیچ خودرویی تو جهان از لحاظ فروش به گرد پایه پراید برسه !!! فروش که دلیل بر بهتر بودن نیست:D
خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم اولین سالیه که هیچ ذوقی برا نمایشگاه ندارم حرفم به بازی هم نیست حتی اگه قرار بود یه هیلو جدید یا گیرز یا همه انحصاریهایه سونی مولتی میشدن بازم شوقی برا دیدن کنفرانس ندارم نمیدونم شاید چون سنم از ۳۰ گذشت دیگه ...!! به قول شاعر که میگه مویه سفید و تویه آینه دیدم آه بلند از ته دل کشیدم
منتها یه ذوق کوچیک دارم اونم برا اسکورپیوست که ببینم این چیه که اینهمه سونی فن رو مجبور کرده خودشون و به در رو دیوار بکوبن و آمار فروش کنسول و بازی و آمار پی اس ان و دی ال سی انحصاری و دو روز زودتر عرضه شدن و از لحاظ روانی مایکروسافت رو بی عرضه نشون دادن و ترس از نو آوری و این حرفها رو وسط بکشن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,301
نام
مــاکــان
خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم اولین سالیه که هیچ ذوقی برا نمایشگاه ندارم حرفم به بازی هم نیست حتی اگه قرار بود یه هیلو جدید یا گیرز یا همه انحصاریهایه سونی مولتی میشدن بازم شوقی برا دیدن کنفرانس ندارم نمیدونم شاید چون سنم از ۳۰ گذشت دیگه ...!! به قول شاعر که میگه مویه سفید و تویه آینه دیدم آه بلند از ته دل کشیدم
در مورد بحثتون نظری ندارم، در مورد جذابیت مولتی شدن انحصاری ها هم همینطور
اما این حالی که داری بحران 30 سالگیه، اگه تو چند ماه آینده دستت رو تو حَنا نزاشتن، رد میکنی اکی میشی و برمیگردی به میادین:D
گیمر جماعت پررو تر از اینهاست، با اقتدار میریم جلو، این E3 با ما باش\m/

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
دوست عزیز پراید هم خیلی زیاد فروخته و میفروشه فکر نکنم تو تاریخ هیچ خودرویی تو جهان از لحاظ فروش به گرد پایه پراید برسه !!! فروش که دلیل بر بهتر بودن نیست:D
منتها یه ذوق کوچیک دارم اونم برا اسکورپیوست که ببینم این چیه که اینهمه سونی فن رو مجبور کرده خودشون و به در رو دیوار بکوبن و آمار فروش کنسول و بازی و آمار پی اس ان و دی ال سی انحصاری و دو روز زودتر عرضه شدن و از لحاظ روانی مایکروسافت رو بی عرضه نشون دادن و ترس از نو آوری و این حرفها رو وسط بکشن
ربط چندانی به سی سالگی نداره
من خودم هم تقریبا اصلا برا کنفرانس مایکرو هایپ نیستم به جز اندکی اسکورپیوش.....چون چیزی که همیشه هایپ داره بازی جدید یا ادامه بازی هست که چند سال از انتشارش گذشته.....وگرنه انتشار پشت سر هم بازیهای تکراری هایپ نداره اصلا

کلا این حس در مورد مایکرو بین خیلی ها ایجاد شده اونم دلیلش نبود new ip هست....ما new ip میخواهیم:Dمن که x one ام فقط برای خاطر گیرز روشن خاموش میشه....

.

• Like
Reactions: sadegh93

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
حالا که هیچ خبری نیست اینو میذارم بلکه جای خالی خبرا رو پر کنه :D
احیرا تو Waypoint پستی قرار گرفته که داستان پشت پرده ی فرانچایز HALO رو از زبون سازنده هاش بیان میکنه به اسم '' The Complete , Untold History of Halo ''

The Complete, Untold History of Halo

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
عزیز من قرار نشد که دیگه جوک بگیم!!
اگه قیمت بوگاتی و پراید یکسان بود و پراید بیشتر فروخت حق با شماست یعنی یکی از مسخره ترین مثال هایی که سال هاست از طرف طرفداران ویندوز فون ایکس باکس و غیره سر فروش میبینم همینه! به طرف چند وقت پیش گفتم فروش ایفونو با لومیا مقایسه کن دقیقا همین مثال جذاب پرایدو زد خدایی حداقل برید یه مثال های بهتری پیدا کنید دوتا وسیله با قیمت یکسان دارن فروش میرن یکی 60 میل فروخته یکی 27 الان چه ربطی به پراید داره اخه!!!بازم میگم اگه روزی قیمت بوگاتی و پراید یکسان شد و پراید بیشتر فروخت کاملا حق با شماست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر