نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
مثل اینکه موجودی امازون هم تموم شده!
مگه اصلا موجود هست که موجودی هم تموم بشه؟!:D

این کنسول جدید یک بدی داره،مثل اینکه دکمه پاورش تاچ نیست!:D
جالبیش اینه که مدل دو ترابایتی که گرونترین نوعش هم هست سریع تموم شده! از قرار معلوم قیمتش به هیچ وجه مانعی برای فروش نبوده!

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
فیل اسپنسر یه مصاحبه با سایت giantbomb داشته و درباره موفقیت استیم و اهمیت اون برای بازی های منتشر شده برای ویندوز صحبت کرده. همچنین تو بخشی از صحبت هاش گفته که دوباره بازی هاشون را روی استیم منتشر میکنن. به به :D>:D<

“I look at Steam today, it’s on an incredible growth trajectory. It’s a massive force in gaming; a positive force. I think it will be bigger a year from now than it is today. And five years later it will still be bigger again. I look at Valve as an important [independent software vendor] for us on Windows. They are a critical part of gaming’s success on Windows. I don’t think Valve’s hurt by not having our first-party games in their store right now. They’re doing incredible well. We will ship games on Steam again.”

ویدیو این مصاحبه را می تونید از اینجا ببینید:
interview

البته ویدیو بالا حدود 5 ساعت هست و شامل یه سری مصاحبه های دیگه هم میشه. اگه می خواهید متن مصاحبه فقط با فیل اسپنسر را بخونید، می تونید به لینک زیر مراجعه کنید:
Phil Spencer on Microsoft games appearing on Steam and PC game releases on the Windows Store - DSOGaming

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
ای کاش مایکرو یک کنسول سوپراسلیم (!) بدون درایو بلوری میداد به قیمت $200 :(

شاید روی سخت افزارش یک کم ضرر میداد ولی خب درآمدی که از فروش بازیهاش درمیاورد جبران میکرد (چون سود فروش دیجیتال بیشتره میگم)
تازه کلی هم Install-Base کنسول میرفت بالا
:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
در مورد ff xv نمیدونم چرا ملت بع کسی که بازی میکرد گیر دادن ...موندم دقیقا باید چی کار میکرد دیگه ... یعنی الان هر کدوم از ما بازی کنبم بعهتر ازاون بازی میکنیم ... طراحی بازی .. گیم پلی .. توانایی های اون تایتانه اون طور طراحی شده .. وقتی خودتون هم بازی کردید و با همچین چیزی روبرو شدید ... یاد گیری به یارو دادید بیفتید ... فقط حسابی متعجب شدم از امیدی که به بازی داررید

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
این کنسول جدید یک بدی داره،مثل اینکه دکمه پاورش تاچ نیست!:D
اتفاقا خوب شده. :D
چندین بار شده دستی پایی چیزی به طور اتفاقی فقط به دکمه ی پاور ساییده شده و... من بودم که میخواستم خودم و کنسول خاموش و بازی از دست رفته رو ار پنجره پرت کنم پایین. :D
کنسول که راحت با دکمه ی Xbox ـه دسته روشن میشه. تاچ نباشه بهتره. :D;)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,079
1080p Project Scorpio games "will look different" and some "run a little better" than on Xbox One/S

مصاحبه خوبی بود. دو نکته خیلی کلیدی داشت:
some of the existing games will actually run a little better if they're using dynamic scaling, but I wouldn't buy Scorpio to run your existing library of Xbox
One games [better]. I wouldn't suggest somebody does that.
Some developers will take advantage of that 6 teraflops in different ways..."
فکر میکنم دیگه خیلی مشخصه. اینا میخوان نسل بعدی رو آروم آروم بیارن، نه یهویی. یعنی یکی دو سال اول احتمالا بازیها مشترکن و فقط تنظیمات روی Scorpio یه مقدار بالاتره، بعدش بازیها کم کم انحصاری میشن و مخصوص سخت افزار جدید.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
موسیقی هایی که توی کنفرانس ماکروسافت هم پخش میکردن انصافا عالی بودن.به خصوص موسیقی که روی دموی Recore ، Sea Of Thieves ، Horizon 3 پخش شد.کسی لینکی از اینها داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر