نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
به نظرم در مورد این کنسول های وسط نسل (Neo و Scorpio) قدرت مهم تر از قیمت هست. :D اینا رو برای افرادی میسازن که گیمر هاردکور هستن و دوست دارن با بیشترین کیفیت ممکن بازی کنن و برای این قضیه هزینه هم میکنن. اگه بخوان قیمت رو پایین نگه دارن و سخت افزار رو تغییر زیادی ندن، دیگه به درد این گروه نمیخوره و از اون طرف گیمرهای غیر هاردکور هم که به همون کنسول های قبلی راضی هستن و سراغ این جدیدها نمیرن. ولی کافیه قدرت خفنی داشته باشن تا یه قشری از گیمرها سریع برن سراغشون.
مایکروسافت از این نظر داره کار خوبی میکنه و کنسولش بدجوری قدرتمند به نظر میرسه و احتمالاً از نظر قیمت هم قدرتمند باشه! :D من که کلاً مخالف این کنسول های وسط نسلی هستم، ولی حالا که چاره دیگه ای نداریم و هر دو کمپانی دارن از اینا میسازن، امیدوارم سونی هم یه کنسول خیلی قوی بسازه و به خاطر قیمت محدودش نکنه.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
بنظرمن این کنفرانس با اینکه نسبت به کنفرانس سال پیش سورپرایز کمتری داشت بشدت بهتر بود! اونم به خاطر کارگردانی، انتخاب های درست و بجا بود.

• Like
Reactions: Cj_sa and AchyTunic

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
من که فن سونیم موقع شنیدن 6ترافلاپس موهام سیخ شدو احسنت گفتم . کسی گیر نمیده ، میگیم مرد مومن (اسپنسر:D) این ریختوپاشتو در زمینه ی انحصاریهات بیشتر کن ، سونی میتونه بالاتر از اینم بزنه ولی قیمت تموم شدش با انحصاریها باید روی یک کفه ی ترازو باشه . الان کنسول مایکرو X S کفش خیلی سنگینی میکنه .

2013 سونی قیمتو با سخت افزارو سیاست درست برد ، امسال هم با قیمت مناسب (مطمئنا هدفش همینه) در کنار انحصاریها و سخت افزار قوی جلو میاد . مایکرو میخواد اشتباهشو جبران کنه ولی خب کفه ی ترازو همخونی نداره .
قیمت کنسول رو انحصاری برای شما اعلام کردن؟ :D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بعضا دیدم میگن یارو بلد نبود بازی کنه.... آخه میشه کسی که میارنش رو استیج بازی رو نشون بده ندونه باید چیکار کرد؟ کامبت بازی واقعا شت و افتضاحه! ناکتیس اصلا کاری نمیکرد. فقط قل میخورد اینور اونور! یعد یارو با یه دست میزد و ... اصلا کثافط بود. حالم بد شد.:-& این چه آشغالیه دارن به اسم FF میسازن؟ من نمیخوام اینو:((

والا ما هم می گیم اینو نمی خوایم، ملت میان می گن که شما آماتور بودن خودتونو نشون می دید و FF فرای گیم پلی و این حرفاست و ...

حالا نمی دونم زمانی که 3 تا سی دی جلوی ما بود و یک PS1 این دوستان چه می کردن.... (البته بماند بچه بودیم نمی فهمیدیم باید چی کار کنیم تو بازی!!!!)

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
جدای از خود کنفرانس چرا خبری از مس افکت نبود؟؟یعنی کنفرانس سونیه؟:think:
اگه اونجا هم نمایش نواشته باشه یعنی واقعا خااااک بر سر ea که دوتا از بزرگترین بازیهاشو اینجوری نشون داد.اون از b1 اینم ازme

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اقا این عمو فیل مگه نگفت xbox 1.5. نمیاد، حالا این اسمش فرق داره ولی به همون معنیه. چه راحت دروغ میگن

تفاوت این با One از تفاوت One با 360 چند لول بیشتره !
اسمش نیم نمیشه جای پست الکی خوندن تفاوت چیزه خوبیه

• Like
Reactions: Captain America

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
نمایش Gears of War و Forza عالی بودن :D
با اون دسته ها هم خیلی حال کردم :D
اخ Tekken رو یادم رفت اونم خیلی خوب بود
با تنها قسمتی که حال نکردم Final Fantasy بود

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بنظرمن كه حتي امريكايي و اروپاييش هم بايد شاكي بشن از اين وضعيت چون معرفي دو تا كنسول تو يه نسل به اين فاصله يني ميخوان فقط جيب خالي كنن! خب شما كه قراره فلان قدر قدرت رو همين اوايل نسل داشته باشين چرا يه كنسول داغون معرفي ميكني كه مردم برن بخرن به دو-سه سال نكشيده يه كنسول ديگه به اسم اينكه پشتيباني ميشه از قبليا! خسته نباشين واقعا!
ضمن اينكه بالاخره يه پوليه حالا واسه ما سخت تر واسه اونا هم هست، كلا ماهيت كارشون خيلي چرته سوني و ماكرو با اين حركتشون!
کاری ندارم چقدر سود میبرن برای کنسول حالا کم یا زیاد ولی عرضه کنسولای 7.5 هیچ بهونه ای نداره!همچین سخت افزار غولی یه شبه بهش نمیرسن و اون زمان که ما شوق و ذوق کنسولای الانو داشتیم داشتن به ریشمون میخندیدن!
منطقی بخوایم نگاه کنیم هیچ سودی نداره نگهداری این کنسولای اشغال!سازنده ای که روی دوتا کنسول بازیش افت فریم و باگ و کیفیت افتضاح داره چجوری میخواد روی 4 تا کنسول بازی بسازه؟اونم وقتی 6 ماه دیگه کنسول میاد و این بازه زمانی بهترین بازیا میان!

• Like
Reactions: LeBron James 6

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
پس بگین رفتیم نسل 9 دیگه :-??

والا به نظر من که نسل جدیده

Neo هم 2 برابر شدنش نسبت به 4 از 10 برابر شدن 4 به 3 بیشتره جهش ! واقعا اصلا نمیشه گفت به این دوتا بین نسلی ! خیلی قویتر شدن

• Like
Reactions: amin hj

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر