نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
بهترین سورپرایزی که مایکرو میتونه داشته باشه اعلام همکاری با Valve و استیم هست. سیاست ها در قبال Scorpio و اکوسیستم به شکلی باشه که زمینه این همکاری رو فراهم کنه.
این اتفاق اگه بیفته اولین قدمش باید فروشگاه ویندوز رو از بین ببره که نمیدونم بعدش چی میشه
مایکروسافت با غافل شدن از pc gaming دو دستی اون رو به استیم تحویل داد حالا دیگه پس گرفتنش تقریبا غیره ممکنه بهترین کار هم همین هست که شما گفتی همکاری و اعلام شکست:)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
این اتفاق اگه بیفته اولین قدمش باید فروشگاه ویندوز رو از بین ببره که نمیدونم بعدش چی میشه
مایکروسافت با غافل شدن از pc gaming دو دستی اون رو به استیم تحویل داد حالا دیگه پس گرفتنش تقریبا غیره ممکنه بهترین کار هم همین هست که شما گفتی همکاری و اعلام شکست:)

اعلام شکست معنی نداره. شرکت های بزرگ از رقابت هایی که نفعی نداره پرهیز میکنن در عوض سعی میکنن باهاش وفق بدن خودشون رو. مثلا FB انقدر بزرگ شده که دیگه کسی نمیتونه بیاد رو دستش بلند بشه، بنابراین هر شبکه اجتماعی جدیدی که بیاد سعی میکنه باهاش تعامل داشته باشه. برای مایکرو هم از نظر من تعامل و همکاری ایده جذاب و منطقی هست. تا رقابتی که شاید در نهایت نفعی درش نباشه. همکاری با استیم خودش پیروزیه، دیگه نمیتونه شکست باشه.

• Like
Reactions: MEHRAN ARBABI

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اعلام شکست معنی نداره. شرکت های بزرگ از رقابت هایی که نفعی نداره پرهیز میکنن در عوض سعی میکنن باهاش وفق بدن خودشون رو. مثلا FB انقدر بزرگ شده که دیگه کسی نمیتونه بیاد رو دستش بلند بشه، بنابراین هر شبکه اجتماعی جدیدی که بیاد سعی میکنه باهاش تعامل داشته باشه. برای مایکرو هم از نظر من تعامل و همکاری ایده جذاب و منطقی هست. تا رقابتی که شاید در نهایت نفعی درش نباشه. همکاری با استیم خودش پیروزیه، دیگه نمیتونه شکست باشه.
100%
مایکرو اگه یه زمانی بفهمه که تعطیل کردن xbox به نفعش هست حاضره xbox رو با خود اسپنسر بفروشه:) یک ثانیه هم وقفه نمیندازه تو این کارش:D
منظور من از شکست تعطیل کردن اون استور احمقانه ی ویندوز بود وگرنه برای کمپانی های بزرگ تنها چیزی که ملاک هست سوده

• Like
Reactions: Cloud Strife

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یدفه چی شد سر و کله تو پیدا شد ؟:D
من همیشه حضور نامحسوس دارم:D

امسال هم فقط منتظرم ببینم SC نمایش داره یا نه. با توجه به وقفه 3 ساله، احتمالش بسیار زیاده.
این کرایتک هم که به دریوزگی افتاده وگرنه امید به کرایسیس هم داشتم:D
خلاصه چیز جذاب دیگه ای برام نمیمونه تو کنفرانس واسه همین زیاد شرکت نمیکنم تو بحثا.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من همیشه حضور نامحسوس دارم:D

امسال هم فقط منتظرم ببینم SC نمایش داره یا نه. با توجه به وقفه 3 ساله، احتمالش بسیار زیاده.
این کرایتک هم که به دریوزگی افتاده وگرنه امید به کرایسیس هم داشتم:D
خلاصه چیز جذاب دیگه ای برام نمیمونه تو کنفرانس واسه همین زیاد شرکت نمیکنم تو بحثا.

یعنی منظورت اینه حضور تو ایجا مثل بازیه sc هست دیگه با مخفی کاری میای تو سایت :D
کشتی مارو با این سبکهای مخفی کاری و اینا :D یکم اون سلیقت را گسترش بده و سعی کن با سبکهای دیگه هم حال کنی :D

• Like
Reactions: m.d.makan

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
عملاً از جریان عادی زندگی خارج شدم. پسفردا امتحان دارم. یه پیپر هم برای چند روز بعد. کلی کار دیگه هم سرم ریخته که فکر می کردم انجامشون می دم اونوقت سه روزه مثل مسخ شده ها زل زدم به مانیتور و از پای نت بلند نمی شم.
6yur_download.png

:D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
من که توی کنفرانس مایکروسافت بیشتر از هر چیزی منتظر Forza جدید هستم! دیگه با اون گندی که PD با GT: Sport به حال ما زد، 100% به زودی یه X1 میگیرم تا بدون ریسینگ از دنیا نرم! نسل به نیمه رسید و چیزی به جز DriveClub گیرمون نیومد که اون هم زدن استودیوش رو ترکوندن. بازی های خوب دیگه ای مثل Project Cars و Dirt و ... هم هستن، ولی هیچ کدوم یه Career واقعی و درست حسابی ندارن و این Career برای من خیلی مهمه. آرکید هم که بخوایم بازی کنیم، باید سراغ NFS بریم که اون هم با حماقت EA همراه شده و برای تک نفره بازی کردن هم باید آنلاین بشی. دیگه یه X1 میگیرم و راحت از Forza Motorsportها و Forza Horizonهاش لذت میبرم! :D
خیلی دوست دارم ببینم چی معرفی میکنن. احتمال اینکه نسخه جدید Horizon باشه زیاد هست، ولی از اون طرف احتمال اینکه زیرمجموعه متفاوتی رو معرفی کنن هم وجود داره. بازی رو از مدت ها پیش به شکل نصفه و نیمه معرفی کردن، ولی هیچ پسوندی براش نذاشتن و شاید این قضیه بی دلیل نباشه. گذشته از یه بازی تو مایه های Horizon، از یه بازی رالی هم به شدت استقبال میشه! :D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
من هنوز اقدام به خرید Xone نکردم ، با این که خیلی وقته تو فکرشم ، امیدوارم بترکونن کنفرانسو ، در کنار 4 یه وان هم بخرم لذت دنیارو ببرم D :

• Like
Reactions: gamer1998y

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
منتظر نمايش پشم ريزون از sea of thieves و Crackdown هستم. مابقيش هم مال خودتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

بی سلیقه!:D

اصل کاری GeoW هست. بعدشم SB. اینا از نون شب واجب ترن. CD هم خوبه ببینیم CC چه کرده و چه تاثیری تو بازی داره. البته من برای همه بازی هایی که قراره نمایش داده بشه هایپم بجز همین SoT که گفتی چون دیگه امیدم رو به Rare از دست دادم. ترجیح میدم هیچ انتظاری نداشته باشم، اگه بازی خفنی از آب در امد سورپرایز بشم:D

• Like
Reactions: Lord Odin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر