MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا من امروز رفتم تو سایت دیدم اصلا اکانت Bing Rewards من نیست ! وجود نداره !!

با Live و Facebook هم Sign in شدم به راحتی ولی قسمت ریوارد اصلا وجود نداره و میگه باید عضو Bing rewards Program بشی !!!

این یعنی چی ؟؟ جدیدا اینجوری اکانتها رو پاک میکنن ؟؟

X sadegheih X

کاربر سایت
Dec 27, 2011
92
نام
یوسف صادقیه
آقا من امروز رفتم تو سایت دیدم اصلا اکانت Bing Rewards من نیست ! وجود نداره !!

با Live و Facebook هم Sign in شدم به راحتی ولی قسمت ریوارد اصلا وجود نداره و میگه باید عضو Bing rewards Program بشی !!!

این یعنی چی ؟؟ جدیدا اینجوری اکانتها رو پاک میکنن ؟؟
اکانتت بن (BAN) شده D:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا این بینگ خیلی سخت بهم کردیت میده. نوشته برای دو سرچ 1 کردیت میده. من 8 برابر اینو میکنم بازم نمیده.:d مشکل از چیه؟ صبر هم میکنم بازم این درست بشو نیست.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
بعد از مدام بن شدن اکانت های من! یه ایمیل به پشتیبانی بینگ زدم و خیلی محکم پرسیدم چرا اکانت منو مسدود کردید!!! :d بعد از چند روز یه ایمیل واسم اومد بعدشم اکانتمو از بن در اوردن!!;;)
الان دوباره دارم ازش استفاده میکنم;)

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
آقا یه سوال این روش محدودیت نداره؟؟؟

یعنی روزانه می تونم هر چه قدر که تونستیم کردیت دربیاریم؟؟؟؟ یا اینکه محدودیتی تو کردیت دادن داره که مثلا از n تا کردیت تو روز بیشتر نمیده؟؟؟

برای جایزه گرفتن چی؟؟؟ محدودیت داره (یعنی مثلا 2 بار بیشتر نمیشه جایزه گرفت یا اینکه هر چه بتونیم کردیت در بیارم بهمون MP میده؟)

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
آقا یه سوال این روش محدودیت نداره؟؟؟

یعنی روزانه می تونم هر چه قدر که تونستیم کردیت دربیاریم؟؟؟؟ یا اینکه محدودیتی تو کردیت دادن داره که مثلا از n تا کردیت تو روز بیشتر نمیده؟؟؟

برای جایزه گرفتن چی؟؟؟ محدودیت داره (یعنی مثلا 2 بار بیشتر نمیشه جایزه گرفت یا اینکه هر چه بتونیم کردیت در بیارم بهمون MP میده؟)

برای روزانه کردیت گرفتن،محدودیت داره.هر روز 16 تا تقریبا (هر دو تا سرچی که تو بینگ بکنی یه پوین میده،جمعا روزی از این راه میتونی 15 پوینت بگیری)،یدونم معمولا از Special Offer ها میده که روش کلیک کنی یه چیزیو خودش سرچ میکنه بهت یه پوین میده.بعضی وقتام مثلا وقتی میخوای از برنز بری نقره 50 تا مجانی پوینت بهت میده.
فکر نمیکنم جایزه هم محدودیتی داشته باشه،فوقشم داشت میتونی یه اکانت دیگه بسازی با اون پوینت بگیری.

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
من با چیز شکن ساختم اکانتم رو بستن
اگه کسی از چیز پی ان آمریکا استفاده می کنه که جواب هم میده اکانت رو نمیبندن سایت چیز پی ان رو به من بگه لطفا برای خرید

Hossein.s

کاربر سایت
May 1, 2011
16
نام
حسین سلطانلو
من که گرفتم.

دوستان سلام. من یه 400 تا پوینت گرفتم و از همینجا هم از برادران بینگ تشکر میکنم که بهم این 400 تا پوینت رو دادن. من نمیدونم شما آخه جرا نمیتونید بگیرید. میدونید چرا بن میشید؟ چون که باید همیشه با آیپی آمریکا بری تو سایت بینگ. یه بار با آیپی ایران بری می فهمند و اکانتتو بن میکنند.
من خودم از این استفاده میکردم:http://www.softpedia.com/progDownload/********-Download-126546.html

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
سلام
من قبلا با ****** رفتم ارور میداد بالاخره چیز پی ان گرفتم حالا میشه دقیقا راهنمایی کنید منو؟
1-باید حتما با ایمیلی که تو لایو دادی برای GT عضو شی؟ برای من Gmail هست.ایمل و هات میل زیاد دارم:d
2-اکانت من برای UK هست.پوینتی که اونجا میده فقط برای US هست یا برای اروپا هم میده؟
3-حتما باید بینگ تولبار را نصب کرد؟
اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر